2009 Ekim Anneleri

bebiş cok iyi masallahh sabırla bekliyoruz bakalım gizoşum tek bedende olmanın keyfini cıkarıyoruz oglusumlan

kıss çocuğumun bi ton fotosu var yahuuu :)) sen daha doğurmadınn mı kısssss

naloşumm nasılsın tatlım ne var ne yok bebiş nasıl

nerde kız fotoları. yok anam ben daha doğuramdım kızım ben en sona kalıcam dedim dimi size. valla bu hafta içi geldi geldi gelmedi girecem sezeryana...

kızlar valla iyi dayandınız masallah bende boyle dayanabilecekmiyim bakim
normal dogum istemyrm o yuzden benimde 19 ekime kadar geldi geldi gelmedi sezeryana girecem
Allahım bu kadar bekleyipde emeklerinizi boşa cıkarmasın inş. kolay normal dogum nasip etsin

amin canım. tüm isteyenlere inşallah..

herkese gunaydin...
bol dogumlu bir gun olur insallah:)
beni yine uyku tutmadi kk da geziniyorum...
sancim yok..nisan yok ...
bugunde doguramayacagim sanirsam

dogumlarin %75 tam muh.dogum.tarihinin 5 gun oncesi ve 5 gun sonrasinda (10gun icinde) olurmus
benim 12ekimle/22 ekim arasinda dogum yapma ihtimalim yuksekmis hadi bakalim hayirlisi

papatyalim dogum yapti galiba 2 gun once nisanim geldi yazdi girmezsem foruma anlayinki dogurmusumdur demisti gelmedigine gore oda bebegini kucakladi sanirsam....

Son düzenleme:
günaydın bende bugün doğurmayı temmenı ediyorum ama nurefşan gibi hiçbir belirti yokkk

Günaydın kızlar...
inşallah günü gelen bebişler bugün doğarlar :ecrin_bebek:

ben varim keremim bir yandan is yapiyorum biryandan foruma bakiyorum...
hic sorma yaa kimse kalmadi ...
onumuzdeki hafta sende bebegini kucagina alirsin ins. ben kalacagim tek basima:)
keremim 2.cocuklar vaktinden once dogar diyorlardi bu tez de pek tutmadi dimi seninde mdtarihine 2gun var:)

canım hiç sorma kerem 39 da doğdu bu nıye beklıyo yarın dr gidicem suni sancı için yatırıcam dedi ama ben istemıyorum elbet gelicek bu sancılar sunı sancı yıyeceğime sezeryana irerim daha iyi yok cnm bugun son gun işte 12 ekımde olması gerekıyor

selam kızlar benim gunum bugun doldu ama ben doğurmadım
ufaklık gelmek istemiyor yerini cok sevdi sanırım

evet suni sancinin gercek sancidan daha kotu oldugunu duymustum ..bence biraz daha bekle olmazsa sezeryan iste..
ilk dogumun nasil basladi?suyun veya nisan mi geldi?gecen bir arkdasim anlatti hic birseyim yoktu birden bire sancilarim basladi diye bende umitleniyorum acaba banadami oyle olacak diye...

Allah kolaylik sabir versin ozaman....eger dogum olmazsa kac gun beklemeyi dusunuyorsun ?

selam kızlar benim gunum bugun doldu ama ben doğurmadım
ufaklık gelmek istemiyor yerini cok sevdi sanırım

meraba kızlar... geceden beri başım çok ağrıyo....sabah 5 ten beri baş ağrıma uyuyamadım..

geçmiş olsun canım benımde dun başım ağrıdı nedense

çok fenayım şeyma yaa. o kadar keyfimi kaçırıyoki bu ağrı.... nilim de pek az hareket ediyo bugün artık doğursak hiç fena olmayacak.. kaç kişi kaldı doğurmayan acaba

cnm 56 kişi var benım listeme göre...canım bıraz masaj yaptır başına iyi geliyor ayrıca dünde bızım harektlerimiz azaldı aybıkle konuştum odadedi doğum zamnı yaklaşınca hareketler azalıyomuş rahatladım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…