2009 Ekim Anneleri

selam kızlar dr a gittik biz bugun bebikim inmemiş daha asagıya elini yuzunden cekmedigi için 3500 olmuş 50cm olmuş boyumuzda salı benim son gunum o zaman kadar elini cekipte inmezse carsamba spinal sezeryan olcam dua edin kızlar bize

merhaba kızlar bizde evimize geldik.haber vereyim dedim.kısaca anlatayım 8 ekim sabah 7buçukta yattık hastaneye.sancı iğnelerini vermeye başladıklar.akşam üstü saat 3 buçuk gibi 3 cm açıklığım oldu.doktor sancıların artması ve açılmanın hızlanması için bebeğin suyunu patlattı.bide ne görsün bebek içerde kakasını yapmış.beni apar topar sezaryene aldılar.sadece ameliyathaneye girdiğimi hatırlıyorum hemen uyuttular.bebeğim doğduğunda solunum güçlüğü çekmiş.1 saat boyunca küvez de bakıma almışlar.sonra normale dönmüş.ameliyata alırlarken o kadar çok ağladımki ameliyattan çıkıncada bilinçsizce saatlerce ağlamışım.bebeğimiz bertuğ deha 3400 gr doğdu.53 cm boyunda çok yakışıklı bir bebek aynı babasına benziyor.doğum problemlerinden dolayı hastanede 2 gün boyunca antibiyotik iğne yaptılar.şimdide 1 hafta antibiyotik şurup kullanıyoruz.2 gün solunumda problemi devam ediyordu ama şimdi daha iyi.sezaryenden dolayı sütümüz çok fazla yok ama bebişimiz o kadar iştahlıki süt olmadığı halde nerdeyse memelerimi koparacak.şimdi doyması için arada mama kullanıyoruz.inşallah 1-2 güne sütümüzde tamamen gelmiş olacak.bugün evimize geldik.rahatız oğlumla.bizdeki durumlar böyle.kimsenin doğumu benimki gibi olmaza inşallah.hem doğum sancısını çektim.hem sezaryen.ama çok şükür bebeğimi sağsalim kucağıma aldım.herkeste inşallah sağsalim kucağına alır.hayattaki her duydudan daha üstün bir duygu.

kızlaaaaaaaar kaydirigubbakcemile
kuzularım arkadaşımız da meleğine kavuşmuş..
allah bağışlasın maşallah kuzumuzaaaaa ... :nazar:

ne bereketli günmüş bugün de maşallah. 3. doğum haberini veriyorum.. kaydirigubbakcemile3

merhaba kızlar bizde evimize geldik.haber vereyim dedim.kısaca anlatayım 8 ekim sabah 7buçukta yattık hastaneye.sancı iğnelerini vermeye başladıklar.akşam üstü saat 3 buçuk gibi 3 cm açıklığım oldu.doktor sancıların artması ve açılmanın hızlanması için bebeğin suyunu patlattı.bide ne görsün bebek içerde kakasını yapmış.beni apar topar sezaryene aldılar.sadece ameliyathaneye girdiğimi hatırlıyorum hemen uyuttular.bebeğim doğduğunda solunum güçlüğü çekmiş.1 saat boyunca küvez de bakıma almışlar.sonra normale dönmüş.ameliyata alırlarken o kadar çok ağladımki ameliyattan çıkıncada bilinçsizce saatlerce ağlamışım.bebeğimiz bertuğ deha 3400 gr doğdu.53 cm boyunda çok yakışıklı bir bebek aynı babasına benziyor.doğum problemlerinden dolayı hastanede 2 gün boyunca antibiyotik iğne yaptılar.şimdide 1 hafta antibiyotik şurup kullanıyoruz.2 gün solunumda problemi devam ediyordu ama şimdi daha iyi.sezaryenden dolayı sütümüz çok fazla yok ama bebişimiz o kadar iştahlıki süt olmadığı halde nerdeyse memelerimi koparacak.şimdi doyması için arada mama kullanıyoruz.inşallah 1-2 güne sütümüzde tamamen gelmiş olacak.bugün evimize geldik.rahatız oğlumla.bizdeki durumlar böyle.kimsenin doğumu benimki gibi olmaza inşallah.hem doğum sancısını çektim.hem sezaryen.ama çok şükür bebeğimi sağsalim kucağıma aldım.herkeste inşallah sağsalim kucağına alır.hayattaki her duydudan daha üstün bir duygu.

CANIM GELMİŞ GEÇMİŞ OLSUN..ÇOK ÜZÜLDÜM:sinifsinif:YİNE DE HATİCEYE DEĞİL NETİCEYE BAKMAK LAZIM DEĞİL MİvereliniortakÇOK ŞÜKÜR OĞLUŞUN SAĞLIKLI ŞU ANzemuszemusBİ DE SÜTÜN TAM ANLAMIYLA GELDİ Mİ TAMAMDIR..DOĞUM SANCISININ "S" Sİ KALMIYCAK AKLINDA İNŞALLAH:Saruboceq:

kızlaaaaaaaar kaydirigubbakcemile
kuzularım arkadaşımız da meleğine kavuşmuş..
allah bağışlasın maşallah kuzumuzaaaaa ... :nazar:

ne bereketli günmüş bugün de maşallah. 3. doğum haberini veriyorum.. kaydirigubbakcemile3

SAĞOL AMAZONCUM SAĞOLkaydirigubbakcemile3

ALLAH KUZULARA VE ANNELERİNE SAĞLIK VERSİN..Bİ AN ÖNCE GELSİNLER TOPİĞEkaydirigubbakcemile

MERHEMİN YAZDIKLARINI KOPYALIYORUM..

Kızlar, bende doğurdum 2 Ekim de 37+6 da Oğlumun kilosu 3440 gr., boyu 50 cm. Epidural normal oldu.Şimdi biraz emzirme problemimiz var bide dikişlerim acıyor ama oğluma bakınca hepsini unutuyorum. Neyse bizimki ağlamaya başladı. Herkeze hayırlı doğumlar.

2009 EKİM ANNELERİNİN BEBKLERİ SAYFA 67 DE..

alkisalkisalkis :nazar:

1 ekimde genel anestezi ile sezeryan oldum bebeğim 3320 gr. 53 cm doğdu.çok tatlı .Rabbim herkese nasip etsin.

selam kızlar dr a gittik biz bugun bebikim inmemiş daha asagıya elini yuzunden cekmedigi için 3500 olmuş 50cm olmuş boyumuzda salı benim son gunum o zaman kadar elini cekipte inmezse carsamba spinal sezeryan olcam dua edin kızlar bize

:nazar: hayırlısı olsun canım .. güzel haberlerini bekliyoruz..

CANIM GELMİŞ GEÇMİŞ OLSUN..ÇOK ÜZÜLDÜM:sinifsinif:YİNE DE HATİCEYE DEĞİL NETİCEYE BAKMAK LAZIM DEĞİL MİvereliniortakÇOK ŞÜKÜR OĞLUŞUN SAĞLIKLI ŞU ANzemuszemusBİ DE SÜTÜN TAM ANLAMIYLA GELDİ Mİ TAMAMDIR..DOĞUM SANCISININ "S" Sİ KALMIYCAK AKLINDA İNŞALLAH:Saruboceq:

sağol canım evet önemli olan netice ama insan çok yıpranıyor.dediğin gibi bide sütümüz gelirse tamam olacak.oğlum bütün acılara değer.

sağol canım evet önemli olan netice ama insan çok yıpranıyor.dediğin gibi bide sütümüz gelirse tamam olacak.oğlum bütün acılara değer.

YIPRANMIŞSINDIR EMİNİM CANIM YA:sinifsinif:SON ANA KADAR BEKLEDİNİZ NORMAL DOĞUM İÇİN...SANCI ÇEKTİNİZ O KADAR...ONA ÜZÜLDÜM...NEYSE ARTIK SAĞ SALİM KUZUN YANINDA YA...GERİSİ GEÇER GİDER..

ALLAH SİZİ BİRBİRİNİZDEN AYIRMASIN:Saruboceq:

HOŞ GELDıN GıZEMCıM DE TOPıC ARTIK PEK DOLU DEĞıL...BENıM GıBı DOĞURAMAYANLAR KıMLER DOĞURMUŞ DıYE ARADA BAKIP KAÇIYOkaydirigubbakcemile3DORA BEBıŞ NASIL.

canım meleğine kavuşmmuşsun sağlıkla büyüt inş. :Saruboceq: sütlerini merak etme sık sık emzir canım ve asure yaptır canım evdekilere acayip süt yapıyırrr bilgin olsun üzülme canım bol bol mleğini emzir uykudan kldır kldr emzir canım olur mu ama asla stres yapma öptük biz sizi opuyorumnanaktan

zezem valla doracımın mas var tatlım çok şker yakışıklı bir bebiş allah sanada göstersin çook güzl bir duygu

ii gecelerr kızlarr
gizoşummmmmmmmmm doramm nasıl sen nasılsın

sibelcim canım benim Allah analı babalı buyutsun zor olmus ama sonunda melegini kollarına almışsınnn Allahım oglusunun hiç acısını gostermesin hayırlı evlat olsun inşallah cnmm

selam kızlar. artık kimsecikler kalmadı..kız gizem şu çocuğunfotolarını koy..

kıss çocuğumun bi ton fotosu var yahuuu :)) sen daha doğurmadınn mı kısssss

naloşumm nasılsın tatlım ne var ne yok bebiş nasıl

X