2009 Ekim Anneleri

canım eskiden ne kadar ölü doğum oluyomuş biliyomusun.karşılaştırmak yanlış bence.benim doktorum istersen haftaya kadar bekleyelim dedi.ama sonuçta bebeğin kordon dolanma riski var.boşuna beklemiş oluruz dedi.bende ne sancı var ne açılma beklemenin hiç anlamı olmadığı için bu kararı verdik.

hımm evet haklısın eskiden ölü doğum çok fazlaymış..

herkese selam bende sabahtan bı çıktım yeni geldım manıkür yaptırdım :)))

kızlaaaaaaarrr kaydirigubbakcemile
Berra'mız annesinin kollarındaymış artık çok şükür. çok tatlı diyor zuzu. hepinize selamı var..
:nazar:B

ŞÜKÜR KAVUŞTURANAhihoyyytDARISI BAŞIMIZA İNŞALLAH:Saruboceq::Saruboceq:İKİSİNE DE MAŞALLAH:nazar::nazar:

zuzuma geçmiş olsun sonunda kavuşmuşlar ya birbirine sağ salim önemli olanda ALlahım sağlıklı ve hayırlı uzun ömürler versin berra kuzusuna maşallah ikisinede :nazar:

neyse kızlar ben çıkıyorum.belki bir daha giremem doğumdan sonra görüşürüz inşallah.akşama girmeye çalışırım ama bilmiyorum.doğum için ablam geliyo ankaradan.hakkınızı helal edin.Allah hepimize kolaylıklar versin.karmakarışık durumdayım şuan.

ALLAH A EMANET OLUN CANIM:Saruboceq::Saruboceq:HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLERİZ..

yarın doğuma girecek olan kıslar elalı sibels ve gülican sizlerede kolay bir doğum diliyorum ALlahım bir avazda kurtarsın inşallah :1hug:

gizem bulcuk seldus gözünüzaydin arkadaslar masallah bebelerinize amaaa gizem sana bise dicem kizim ne süslü karisin sen eyle tututuuuu masallah sanki sen dogurmadin tombalagi tekrar masalllaahhh sana tutuuuuuuutttuuuuuuu:)

sibellll inş. hemen acılman olur tek avazda kurtulursun
llalldan haberi olan varmıııı

cnm bende bilmyrm inan llall nolduu merak ettim kızlarda sormuşlar onceki sayfalardan gordum ama ne oldugunu anlamadım umarım guzel Haberlerle gelir barısına kavusmustur

yarin nisasum sezeryan olacak...elali ve sibelsvs de once suni sanciyla normal deneyecek olmazsa sezeryan olacaklar...gulucanda yarin bir ihtimal belki suni sanciyi deneyecek belkide pazartesi olacakmis onun ki kesin degil ....

Dogum yapacak kizlarrr Allah bir avazda kurtarsin hepinizi insallah bebislerinizi saglikla kucaginiza alirsiniz

Kızlarr sabah ber kasılmam vardı doktorumcaĞırdı gıttım 10 dk bı sancılarım cıktı bıde aÇılmana bakalımdedıler anammmmmmmm o neydıı Öleee parmakla deĞıl kol soktu sankım muane ettı aÇılmam yokmus eve postaladırlar sancılarımın sıklıĞına suyuma kanamama vs gÖre gerı gel dedılerrrr

MERHABA kızlar..a.s.
yarın bir sürü doğuma girecek annişlerimiz var maşallah her geçen gün çoğalıyoruz..ayy kocaman bir aile olduk sanki..:gitme: duygulandım şimdi..ALlahım hepimizi sağlıkla kolaylıkla kavuştusun meleklerimize..yarın doğuma gireceklere hayırlı doğumlar..:nazar:

X