2009 Ekim Anneleri

kızlar ben sezaryan olacagım.. bugunde kabızlık için hap içecektım. yarınd a komposto ama ... hiç gerek kalmadı sürekli wcdeyım. gaz olayına takıldımda umarım cabuk cıkarrırım dıye.. of sadece bır gunum kaldı..

nisasum bakalım hayırlısı..

ben kaçıyorum daha fazla oturamıcam hadi iiyi geceler.

kızlar ben sezaryan olacagım.. bugunde kabızlık için hap içecektım. yarınd a komposto ama ... hiç gerek kalmadı sürekli wcdeyım. gaz olayına takıldımda umarım cabuk cıkarrırım dıye.. of sadece bır gunum kaldı..

canım sağlıkla bebğini kucağına alaman dileğiyle...
darısı bizee:Saruboceq:

keremim sağlıklaa inşş bi sancıda kurtul canım suni aNCI OLMADAN ıNŞALLAHHHH allah yardımcın olsun cnmm

[sıze="5"]sen içime düştüğün an ben ben oldum.
Sen içime düştüğün an yeniden doğdum ben
sen içime düştüğün an ben ve baban biz olduk….
Ve sen bu dünyaya gözlerini açtığında işte o zaman biz gerçek aile olacağız.
Işte o zaman sen ben ve baban hep biz olacağız............[/sıze]

senağlama

ii geceler kızlar hepinize...çok bitkinim bugün..yatıym dinleniym..iişallah gece sancılarım sıklaşır da yrn doğururum:))

hadi zuzum bi atraksiyon bekliyorum senden hadi hadi...
alkisalkisalkis

sancım var belimden doğpru hemde

Allaaaahhhhhh
delikafadulden

Geliio kesin...

herkes e iyi geceler huzurlu uykular dılıyorum ..insallah ayrın yeni bebişlerimiz saglıkla dünyaya gelır..
bel agrım cok arttı yatayım ben

bizi uyku tutmsdı yine gece kuşu olarak gizemin yerini aldımm..:)) :1rolleyes:
doktora gittik bugün meleğim 3 670 olmuş.:nazar: suyumuzda gayet iyi hatta fazla bile. altdan kontrol etti rahim yumuşamış geçen haftaya göre ama yeteri kadar değil dedi.kanalada tam girememiş.beklicek gibi dedi. (bu arada kendimi kasmadım bu sefer acımadı altdan)haftaya tekrardan kontrole çağırdı. nasıl olucak bilmiyorum çok tırsıyorum doktorada söyledim. doğumun zor olabilir dedi. ilk doğum ve bebişin kilosu iyi.açılmada hemen olmaya bilir dedi. ilk olduğu için iyice korku sardımı benii ama yaşın genç sezeryanada almak istemem seni dedi.. ama benim canımda çok tatlı ya gece ayağıma bi kramp girsin ortalığı yıkıyorum ya doğuramazsam diye çok düşünüyorum dayanamazsam diye....
haftaya kadar düşün eğer yapamam dersen sezeryan yaparız beklemenin anlamı yok dedi ama haftayı bekliyelim hem kontolde ederiz tekrardan açılma ne durumda diyeee.... ama ben çok kararsızım ....her kafadan bi ses çıkıyoo sizin fikirlerinizde benim için çok önemli... napiim bilmiyorumkii hangisi daha doğruuu ....:uhm: ....gece gece ne yazdım yaaa 1 hafta düşünür dururum artıkk...Rabbim hepimizi tez zamanda kurtarsın inş... :Saruboceq:

Öfffff-tatlicadiarzu- 3den beri yatakta dönüyorum en sonunda dayanamadım kalktım-tatlicadiarzu- sabah bi an önce olsunda hastaneye gidelim istiyorum, artık inşallah bişeyler kesinleşir belirsizlik beni germeye başladı:kedi:

anamm elam da burda..kızlarr yanlış alarm wermek istemiyorum ama galibaaaa delikafadulden

bizi uyku tutmsdı yine gece kuşu olarak gizemin yerini aldımm..:)) :1rolleyes:
doktora gittik bugün meleğim 3 670 olmuş.:nazar: suyumuzda gayet iyi hatta fazla bile. altdan kontrol etti rahim yumuşamış geçen haftaya göre ama yeteri kadar değil dedi.kanalada tam girememiş.beklicek gibi dedi. (bu arada kendimi kasmadım bu sefer acımadı altdan)haftaya tekrardan kontrole çağırdı. nasıl olucak bilmiyorum çok tırsıyorum doktorada söyledim. doğumun zor olabilir dedi. ilk doğum ve bebişin kilosu iyi.açılmada hemen olmaya bilir dedi. ilk olduğu için iyice korku sardımı benii ama yaşın genç sezeryanada almak istemem seni dedi.. ama benim canımda çok tatlı ya gece ayağıma bi kramp girsin ortalığı yıkıyorum ya doğuramazsam diye çok düşünüyorum dayanamazsam diye....
haftaya kadar düşün eğer yapamam dersen sezeryan yaparız beklemenin anlamı yok dedi ama haftayı bekliyelim hem kontolde ederiz tekrardan açılma ne durumda diyeee.... ama ben çok kararsızım ....her kafadan bi ses çıkıyoo sizin fikirlerinizde benim için çok önemli... napiim bilmiyorumkii hangisi daha doğruuu ....:uhm: ....gece gece ne yazdım yaaa 1 hafta düşünür dururum artıkk...Rabbim hepimizi tez zamanda kurtarsın inş... :Saruboceq:

esmacım maşallah kızına:nazar:
inşallah seninki bizimki kadar bekletmezde haftaya kadar kendiliğinden gelir:Saruboceq:
eğerr normal doğum illa yapıcam diyosan bekle bence, ama endişelerin varsa sezeryan olcaksanda bi an önce ol derim:hulya:
Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah:Saruboceq:

anamm elam da burda..kızlarr yanlış alarm wermek istemiyorum ama galibaaaa delikafadulden

zuzummmmmmmmmmmmmdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
kıs sancılarınmı arttı, ha gayret cnm ümidimsin sen yolu açacan bizee:dance:

kuşum akşam otururken saat başı geliodu pek tınmadım..gece boyu sancıdan uyandım 10 dkda birdi..şimdi 5 dkda bire indi..gerçektir dimi milleti ayağa kaldırmak da istemiyorum boşa..kocimi uyandırdım şimdi..annem uyuyo...

ay çok heyecanlı zuzum Allah yardımcın olsun bir avazda kurtul kavuş yavruna inşallah canım delikafadulden

kuşum akşam otururken saat başı geliodu pek tınmadım..gece boyu sancıdan uyandım 10 dkda birdi..şimdi 5 dkda bire indi..gerçektir dimi milleti ayağa kaldırmak da istemiyorum boşa..kocimi uyandırdım şimdi..annem uyuyo...

ayyy zuzum walla bende çok heyecanlandım hemde duygulandım yaaasenağlamasenağlamasenağlama bence gelecek berramız hayırlısıylaa sancıların bu kadar sıklaştına göree:Saruboceq:
sancın toplanma şeklindemi yoksa rahminde falan ağrı şeklindemi?

bu arada..gündüs gelenlere söliyi..hani diyoduk ya sancı ne anlamadan dourcaz diye..yok annem öle olmuyomuş..çok feci acıyo...ben şimdi kalkıym..birazdan bi duşa gircem...annem genemi pc dicek:)) hepinizden dua istiyorum...

dua ediyorum canım ağlama yaa sakin ol ne güzel kavuşacaksın kızına Allahın izniyle...yürüyüşe cıkacaktım kocişle bi bakayım dedim sizi gördüm elayla...güzel haberlerini bekliyeceğiz canım

bende çıkıyorum şimdi cok heyecanlandım ya sanki ben gidiyorum doğuma dualarım seninle zuzum ALlaha emanetsiniz kızınla opuyorumnanaktan

bu arada..gündüs gelenlere söliyi..hani diyoduk ya sancı ne anlamadan dourcaz diye..yok annem öle olmuyomuş..çok feci acıyo...ben şimdi kalkıym..birazdan bi duşa gircem...annem genemi pc dicek:)) hepinizden dua istiyorum...

ayy cnm bunu duymak beni rahatlattıda, ben acaba ne kadar daha beklicemkii o sancıları çekmek içinmafoldumben
Allah yardımcın olsun zuzumm, sende berrada Allaha emanet olun:Saruboceq: ben hastaneden döndüğümde inşallah güzel haberlerini alırım:Saruboceq: doğururken bize dua etmeyi unutma olurmu cnmŞeniz
Rabbim bi avazda kurtarsın inşallah:Saruboceq:

X