2009 Ekim Anneleri

elalı lal zuzu nerde ya. doğuma falanmı gittiler acaba...? zuzunun bir ara kanaması gelmişti..

yok canımm..doğuma gidincek hbr wericem birinize iişallahh..sancılar yokluyo saat başı başka bi gelişme yok..akşam tekrar geldi kahwerengi bişiler...sancıların sıklaşmasını beklorum..yrn nst we usg...bakalım ne dicek doktor..

gizemm maşallah doraya çok yakışıklıı opuyorumnanaktan

ben bundan on gün önce gripdim doktorum hemen antibiotik verdi beyle sen doguramazsin diye belki sanada veriri doktorun bluecum

amazoncummm opuyorumnanaktan Şeniz

Şeniz

amazoncum opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Şeniz

yok canımm..doğuma gidincek hbr wericem birinize iişallahh..sancılar yokluyo saat başı başka bi gelişme yok..akşam tekrar geldi kahwerengi bişiler...sancıların sıklaşmasını beklorum..yrn nst we usg...bakalım ne dicek doktor..

hadi zuzucum inşallah yarın bi hareket olur canım yaa..

DARISI BAŞINIZA CANIIM ÖLE GÜZEL Bİ DUYGUKİ ANLATMAKLA OLMAS YAASAMAK LAZIMMM zemuszemus

ay canım bende herkesin anlatamam dediği o duyguyu yasamak istiommm yaa darsısı basıma darısı basımaaaakaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

anacım kimler gelmiş :))
baharcım,nehirivercim opuyorumnanaktan

GİZOŞUMMMM geldin mi canım paşanla oyyyy kokla yerime maşallah ona :nazar:

canımnasılsınnnopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ay çok uykum geldi. gece pek uyuyamadım... bugüne pazara falan gittim biraz yoruldum

Selam kizlar bizimde kontrolumuz vardi bugun doktor gobegim geriden gelince (3 hafta geriydim hatirlarsaniz) ultrasona alalim bakalim bebek ne kadar buyuk dedi sonundaaaaaaa kizimin kilosunu ogrendim 2920gr. simdi benim kizimmm masallah masallah.Acilma varmi diye bakti ama yokmus bebegin basi asagida bu da iyi haber dedi bende asagida bayagi agrilar oluyordu acilma oluyordur heralde diye dusunuyordum ama degilmis.Bizde haberler boyle teyzelerii :emir_bebek:

ii geceler kızlar hepinize...çok bitkinim bugün..yatıym dinleniym..iişallah gece sancılarım sıklaşır da yrn doğururum:))

merhaba kızlar biz geldik nasılsınız bakalım.
gizemcim nasılsın ağrıların varmı canım bebişin nasıl süt geliyomu.

hosgeldın cnm.... çatlıyo engel olamıyoz :KK43:((( sen de durumlar nasıl,?

Hmm. Stigma Krem duydum. Hamileysen kullanbilirsin demiyorlar sitelerinde ama gebelik sonrasi cozum gibi. hemde tamamiyle bitkiselmis.. Googledan ararsaniz stigma krem diye ulasirsiniz..

inşşş yoksa p.tesı suni sancıyla yatırcakmış dr gerçi bugun daha yukarda kanal girmemiş dedi ama off

X