2009 Ekim Anneleri

canım sendede hep bi hareketlenmeler oluyo ama netice çıkmıyo.hadi bakalım sende bizim gibi olma doğur bir an önce.yoksa sende bizim gibi kalakalırsın .

hiç sorma sıkıntı bastı vurup vurup duruyo ama hiçbişey yok deli olcam ama diğer nstyle bugunkunu karşılaştırdım bugünkünde kıpırtılar vardı bakalım hayırlısı sende 40 hafta olmuşsun dr sana nıye demdı sunı sancıyla doğurtalım dr benı delirtti bugün..

yok suni sancı falan rabbim bu gece nasipeder kendliğinden gelir inşallahhhopuyorumnanaktan

inşşşşş

iyi aksamlar ızlar.. gizem gelmil tombalagıyla ne guzel .. pek tatlı maaşallah .. herkes nasıl

benımde belim aşırı agrıyor.. sol tarafı tam bebişin oldugu taraf .. zar zor gırıyorum nete

selam kızlar
elalımdan haber varmı biliyormusunuz kızlar

elalı iyi canım yarın dr. randevusu var sabahdann...bakalım dr ne diyecek....kafamçokkarıştı
benm sibelin hepimizin kaderi yarın belli olacak...allah hakkımızda hayırlısını versin inşallahhhh:Saruboceq:

benımde belim aşırı agrıyor.. sol tarafı tam bebişin oldugu taraf .. zar zor gırıyorum nete

geçmiş olsun canım...:1hug:belkide bebiş geliodurrrr:lepi:

baharcım hala burdaım bende anlıcann hala doğuramadımmmm:1no2::çok üzgünüm:

hiç sorma sıkıntı bastı vurup vurup duruyo ama hiçbişey yok deli olcam ama diğer nstyle bugunkunu karşılaştırdım bugünkünde kıpırtılar vardı bakalım hayırlısı sende 40 hafta olmuşsun dr sana nıye demdı sunı sancıyla doğurtalım dr benı delirtti bugün..

canım bizde yarın gidicez doktora.bakalım bebeğin suyu yeterliyse bu hafta sonuna kadar beklicez.kendiliğinden gelmezse önce suni sancı verecekler.olmazsada son çare sezaryenle alacaklar.bende dayanamıyorum artık.açılma falan yok bizdede suni sancınında işe yarayacağını zannetmiyorum.sezaryenle aldırcam galiba.

canım bizde yarın gidicez doktora.bakalım bebeğin suyu yeterliyse bu hafta sonuna kadar beklicez.kendiliğinden gelmezse önce suni sancı verecekler.olmazsada son çare sezaryenle alacaklar.bende dayanamıyorum artık.açılma falan yok bizdede suni sancınında işe yarayacağını zannetmiyorum.sezaryenle aldırcam galiba.

hayırlısı bakalım o sunıyı çekeceğime sezeryana girerim daha iyi yaa

kılzra çok uykum geldi... dayanamıyorum artık herkese iyi gecelr

iii geceler canım ne güzel uykun gelmiş maşallahh..:nazar:.darısı banaa:1rolleyes:
belkimde düzensiz uykudan dolayı doğuramıyorummmmdelikafadulden

bebişmi bırlmıyorumkı bend ehıc belırtı yok sadece bılgısayar basına gecınce agrıyor belım lallciim..
keremım insaalah hayırlsıyla gelır

sibelcim hakkımızda hayırlısı olsun bitanem...herşey gönlümüzce olur ve bebişlerimize sağlıklı bi şekilde kavuşuruzzz:Saruboceq:
9 ay 10 günümün dolmasına 3 gün var ve erkek bebişler 9 ay 10 günü doldurmadan gelmiomuşşşşkafamçokkarıştı

lal canım öyleyse güzel haberler bekleyelim sizden dualarımız sizinle canım

canım çok sağol..opuyorumnanaktan.inşallah yarın ii haberlerle gelirizzz:Saruboceq:

bebişmi bırlmıyorumkı bend ehıc belırtı yok sadece bılgısayar basına gecınce agrıyor belım lallciim..
keremım insaalah hayırlsıyla gelır

canım belini yanlış kullandığın içinmi ağrıo acaba..dikkat et bitanem çok zor bel ağrısı:1hug:eek:puyorumnanaktan

X