2009 Ekim Anneleri

benim olum sarılık oluyormus:KK43:((((((((((((

canım bol bol emzır sarı ve yeşil giydirme anlamassın sarılığı..inşşş kolay atlatır yawww

haklısın şeyma biz ilk gün söz verdik küs bile olsak ayrı yatmicaz diye

benim erkenden uykum gelse bile onun dizine yatarım sonra o uyica zaman taşır beni içer beraber yatarız..
geçenlerde de mevzu oldu haftasonu yatakta keyf yapiyoz uyandıkta kalkmıyor sohbet ediyoruz yani
dedeiki bebekte bizle yatsın hissetmek istiorum kımıldadıkça içgeçirdikçe fln
yook dedim o beşiğinde biz burda herkes yerini bilicek

iyi yapmışsınız inş uygularsınız aybık... yerimseniben

seldus canım benim Allah tez zamanda sifa versin melegim benim hemen iyileşir inşallah +
yusufumuzzzzzzzzzopuyorumnanaktan

resmi varmı oglusununnn ekledinmi seldusum

kzılar haber varmı bugun dogum yapanlardan gizem haber gonderdimi Handan normal yapabilmişmi

bugunku rendavuma gidemedim ben mafoldumben

bizde öyle 10 yıllık evlıyız ama nolursa olsun ayrı yatmak yok küs olsak bıle yatakta sırtımıza dönerız eşım erken yatar koltukta yatar benımuykum gelene kadar bırlıkte yatağa geçerız hıç bır çocuğumu da yanımızda yatırmadım hatta 6 aydan sonra aynı odada bıle yatırmadım.

seldus canım benim Allah tez zamanda sifa versin melegim benim hemen iyileşir inşallah +
yusufumuzzzzzzzzzopuyorumnanaktan

resmi varmı oglusununnn ekledinmi seldusum

kzılar haber varmı bugun dogum yapanlardan gizem haber gonderdimi Handan normal yapabilmişmi

bugunku rendavuma gidemedim ben mafoldumben

niye gidemedin canım:uhm:

niye gidemedin canım:uhm:

canım bugun ev boyanmaya basLadı :KK43:((( ben annemlerde kalıcam artık
evi gordum ama içim yandı heryer alt ust durduk durduk simdi basladık gitmedim bende sinirim bozuldu yarın gidecem artık herseyi annem halledicek

tamam deneyecem hepsinikıslar bi de 3 gecedir uykusuzum sürekli huzursuz napacam bilmem..bugün doktordadık herseyi iyi gaz sancısı olur dedi...insallah hemen gecer içim gidiyor o agladıkca....

tamam deneyecem hepsinikıslar bi de 3 gecedir uykusuzum sürekli huzursuz napacam bilmem..bugün doktordadık herseyi iyi gaz sancısı olur dedi...insallah hemen gecer içim gidiyor o agladıkca....

kuzum sakın sıkma canını beni çok iyi biliyon nekadar agladım 9gün boyunca sarılık 17die bak 13lere inmiş bıolbol wmdikçe bide şekerli su veriyom arada altın tak üstüne altın alır sarılıgı bide yıkarken bebegi yüzügünü at suya doktor dedi sarıda giydir gerii kendindne gelir kimi bebek benimki gibi agır atlatır ben 26gecedir uyumuyom gündüz uyuyo sarılıktan hala 13lerde sarılıgı bak 26gün oldu 40da biter dedidoktor

gizemmm dora iyiymiş cok sevindim bebişini emziriyormuş cashmir oyle yazmıss oyy bende istiyrmmm

iyi aksamlar..
bugun dr ye gittik hic bisey yok yine kanala bile girmemis. ama benim 5-6 dk bir baslayan siddetli sancilarim var.doktorumu aradim dogum deil dedi.ama dayanilacak gibi deil mafoldumben
persembe gunune sezeryan oluyorum.

gizem' in tatlı kuzusu dora bebek :nazar: opuyorumnanaktan maaşallah diyelim kıkbirkere.. allah kem gözlerden korusun..

dsc06898.jpg

çooooook güzel bir bebek dora kuzusu kızlar.. bahtı da, huyu da güzel olsun dilerim. allah ana babasına bağışlasın.. ikisi de çok iyiydi çok şükür.. yarın öğle saatlerinde hastaneden çıkacaklarmış... :nazar::nazar::nazar:

darısı başımıza :Saruboceq:

ben de bugün doktora gittim haftaya perşembe' ye kontrol için randevu verdi.. belki hemen ertesi gün, belki daha sonra alırım dedi.. yani bizim daha vaktimiz var.. en son ben doğuracağım sanırım kaydirigubbakcemile3 ama kızım çok iyiydi çok şükür... nst' de kasılma falan da hiiiiiiiç yoktu.. hayırlısı diyelim geç olsun da güç olmasın..

X