2009 Ekim Anneleri

handan da haber yokmu yaaa ..o suni sanciyla normal dogumu deneyecekti olmazsa sezeryan olacakti ne yapti ki acep??

sela mkıslar konulara baktımda cınsel hayatı konuŞuyonuz bız 8ay yasaktı 40gÜn bılıyonuz yasak oluyo zaten ama nedense eŞım sogudu Çok sankı 27gÜndÜr yanaŞmıyo bıle yanıma evde acaıp hava var cnm Çok sıkkın bu konuda zaten ılk aydan berı yasaktı ılıŞkı dogum oldu hala soguk

elacım olaki sizden önce doğuma gidersem aklımda samyeliye hamilelik için sana lala ve zuzuyada tez ve hayırlı doğum için dua edicem... diğer tüm hamilelere de hayırlı doğum için dua edişcem

cnmm benimmmŞeniz Allah razı olsun:Saruboceq:
Semamda aklımda benimyerimseniben

sela mkıslar konulara baktımda cİnsel hayatı konuŞuyonuz bİz 8ay yasaktı 40gÜn bİlİyonuz yasak oluyo zaten ama nedense eŞİm sogudu Çok sankİ 27gÜndÜr yanaŞmıyo bİle yanıma evde acaİp hava var cnm Çok sıkkın bu konuda zaten İlk aydan berİ yasaktı İlİŞkİ dogum oldu hala soguk

bence çok kafana takma... hamileliği boyunca cinselliği hiç aksatmayan çiftlerde bile bebek doğduktan sonra bu tür uzaklaşma yaşanıyo... kafana takarsan daha çok can sıkıcı hale gelirr...

nebılım kıslar kendımede bakıyom ama eŞım Çok uzak kalıyo bana dedıkı uzaklaŞan sensın ama sarılıyom ona daha ılıŞkı yasak zatende ama onda tepkı yok hıÇ uyuyo dırek dÜnde bebekle rahat yatayım dıe ayrı yattı bızden anlamadım neden bÖyleee

kızlar kociş geliyo... ben yuavaştan kaçar. yemek yiyelim... görüşürüz... kendinize iyi bakın

nebİlİm kıslar kendİmede bakıyom ama eŞİm Çok uzak kalıyo bana dedİkİ uzaklaŞan sensİn ama sarılıyom ona daha İlİŞkİ yasak zatende ama onda tepkİ yok hİÇ uyuyo dİrek dÜnde bebekle rahat yatayım dİe ayrı yattı bİzden anlamadım neden bÖyleee

seni düşündüğü içindir canım. benim eşimde hamileliğimin 5. ayında falan öyle olmuştu. ben çok bozulmuştum baya bi sıkıntı yaşadık ama değişmedi. taki durumumu kabul edip normal karşılamaya başlayana kadar. senin kocişininki de geçici bi durumdur senden kaynaklandığını düşünme. şu an korunmanız gerektiğini ve bebeğinin san ihtiyacı olduğunu düşündüğü için uzak kalıyodur...

nebİlİm kıslar kendİmede bakıyom ama eŞİm Çok uzak kalıyo bana dedİkİ uzaklaŞan sensİn ama sarılıyom ona daha İlİŞkİ yasak zatende ama onda tepkİ yok hİÇ uyuyo dİrek dÜnde bebekle rahat yatayım dİe ayrı yattı bİzden anlamadım neden bÖyleee

erkeklerde doğum sonrası psikolojide çok sık görülen bi durum üzülmene hiç gerek yok
senle alakası yok yani..

seni düşündüğü içindir canım. Benim eşimde hamileliğimin 5. Ayında falan öyle olmuştu. Ben çok bozulmuştum baya bi sıkıntı yaşadık ama değişmedi. Taki durumumu kabul edip normal karşılamaya başlayana kadar. Senin kocişininki de geçici bi durumdur senden kaynaklandığını düşünme. şu an korunmanız gerektiğini ve bebeğinin san ihtiyacı olduğunu düşündüğü için uzak kalıyodur...

anladım cnm ne bilim ilk aydan dogurana kadar yasaklı olan bi benim heralde adamda durumu kabullendi uzak kalıyo die düşünüyom dogumda oldu saglıgımda iyi kjendimedebakıyom ama tık yok sarılsa yeter oda yok ilişki bekleyen yokta kadın oldugumu unuttum unutucam kardeş gibiyiz

erkeklerde doğum sonrası psikolojide çok sık görülen bi durum üzülmene hiç gerek yok
senle alakası yok yani..

ANLADIM CVNM BEKLİYELMİ BAKALIM SABIR ÇEK,İP SORUN NE ANLAŞILIR ZAMANLA ZAMAN EN İYİ İLAÇ KIZIMLA GÜSEL GÜNLERİN TADINA VARIRIM BENDE GECELER ONLADA GÜSEL AMA ŞİKAYET ETMESİN DİE PABUCUMU ATTIN DİE ONDAN İLGİLİYİM EŞİME YOKSA UMRUM DEĞİL HEHEkaydirigubbakcemile3

musyas üzülme canım bu durumlar olurmuş babalarda...biz 9 ay hazırlanıyoruz bebeğin gelişine onlar ancak gelince anlayabiliyorlar varlıklarını hatta bazilarına görede bebek hareketlenince anlıyorlarmış hakkaten baba olduklarını...yani diyeceğim şuki eşine zaman ver üstüne gitme oda alışacaktır yeni hayatınıza...hem belkide senin bebeğe verdiğin ilgiyide kıskanıyor olabilir zaten demiş ya uzak olan sensin diye biraz şımartıver o koca bebeğide aynı kızını sevdiğin gibi yap belki işe yarar canım inşallah düzelir zamanla herşey...:teselli:

musyas üzülme canım bu durumlar olurmuş babalarda...biz 9 ay hazırlanıyoruz bebeğin gelişine onlar ancak gelince anlayabiliyorlar varlıklarını hatta bazilarına görede bebek hareketlenince anlıyorlarmış hakkaten baba olduklarını...yani diyeceğim şuki eşine zaman ver üstüne gitme oda alışacaktır yeni hayatınıza...hem belkide senin bebeğe verdiğin ilgiyide kıskanıyor olabilir zaten demiş ya uzak olan sensin diye biraz şımartıver o koca bebeğide aynı kızını sevdiğin gibi yap belki işe yarar canım inşallah düzelir zamanla herşey...:teselli:

saol kuşum bu çok iyi geldi msj yazmış az önce daha yeni kahvaltı yaptım cnm die ayaktayım bütün gün dinlenmeye vakit vermiyolar die üzüldüm ya eşimede adam ıyoruyolar bana vakti kalmıyo adamın akşam uyuya kalıyo gelir gelmez

musyas valla bız keremden sonra bı ayrı yatmaya başladık hala ayrıyız arada birleşiyoz ama bırlıkte yatmamız sayılıdır bı kere ayrı yatrsan alışır sakın ayrı yatmayın ne olursa olsun ben bu duruma gıcık oluyorum.sebepte tv siz yatamıomuşş bı kere alıştı 40 çıkana kadar 3 sene oldu devam

musyas valla bız keremden sonra bı ayrı yatmaya başladık hala ayrıyız arada birleşiyoz ama bırlıkte yatmamız sayılıdır bı kere ayrı yatrsan alışır sakın ayrı yatmayın ne olursa olsun ben bu duruma gıcık oluyorum.sebepte tv siz yatamıomuşş bı kere alıştı 40 çıkana kadar 3 sene oldu devam

bende zaten cnm sevmem illa eşimi kolunada olsa dokunarak uyucam zaten 12saat görmüyom eşimi bide yatak ayrı olursa oooo ne anladım evlilikten ben xzaten cinsel hayatı offline yaptık bide uykuda ayrı olmayalım lol

haklısın şeyma biz ilk gün söz verdik küs bile olsak ayrı yatmicaz diye

benim erkenden uykum gelse bile onun dizine yatarım sonra o uyica zaman taşır beni içer beraber yatarız..
geçenlerde de mevzu oldu haftasonu yatakta keyf yapiyoz uyandıkta kalkmıyor sohbet ediyoruz yani
dedeiki bebekte bizle yatsın hissetmek istiorum kımıldadıkça içgeçirdikçe fln
yook dedim o beşiğinde biz burda herkes yerini bilicek

bencede valla herşey değişiyo..Bu sıpalar yüzünde hiç bişey eskisi gibi olmuyor malesef benım 2.de olunca adamla hiç bıraraya gelemıcez...

benımkıde kÜs olsa bıle benle yatar dÜnkÜ derdı kızımız rahat yatsınmıŞ koca yatak leyn sanamı dar geldı dedım
hehe bugece kaptırmam onu baŞka yatak yok beraber uyucaz hehe msjla tavlıyom Şımdı koca bebegımı

X