2009 Ekim Anneleri

iyi aksamlar..
bugun dr ye gittik hic bisey yok yine kanala bile girmemis. ama benim 5-6 dk bir baslayan siddetli sancilarim var.doktorumu aradim dogum deil dedi.ama dayanilacak gibi deil mafoldumben
persembe gunune sezeryan oluyorum.

buketcim ben bugün dr a sordum, kanala girince zaten doğum başlar dedi, yanii öyle önceden kanala girmiyomuş. gerçi bütün doktorlar ayrı bişey söylüyo.
ama yine de hayırlısı olsun senin için cnm. sağlıkla dünyaya gelsin de bebişin önemli olan o.

gizem' in tatlı kuzusu dora bebek :nazar: opuyorumnanaktan maaşallah diyelim kıkbirkere.. allah kem gözlerden korusun..

dsc06898.jpg

çooooook güzel bir bebek dora kuzusu kızlar.. bahtı da, huyu da güzel olsun dilerim. allah ana babasına bağışlasın.. ikisi de çok iyiydi çok şükür.. yarın öğle saatlerinde hastaneden çıkacaklarmış... :nazar::nazar::nazar:

darısı başımıza :Saruboceq:

maaaşalllaaaahhhh.......:nazar::nazar::nazar::nazar:

amazoncum yoksun Şu an ama ben yİne de teŞekkÜr edeyİm cevabın İÇİn:)))

rica ederim zezemm Şeniz

iyi aksamlar..
bugun dr ye gittik hic bisey yok yine kanala bile girmemis. ama benim 5-6 dk bir baslayan siddetli sancilarim var.doktorumu aradim dogum deil dedi.ama dayanilacak gibi deil mafoldumben
persembe gunune sezeryan oluyorum.

hayırlısı olsun buketçim, güzel haberlerini bekliyor olacağımmmmm Şeniz

gizem' in tatlı kuzusu dora bebek :nazar: opuyorumnanaktan maaşallah diyelim kıkbirkere.. allah kem gözlerden korusun..

dsc06898.jpg

QUOTE]

aman da amannn maşallah bebeğimize allah bağışlasın... :nazar:

ben de bugün doktora gittim haftaya perşembe' ye kontrol için randevu verdi.. belki hemen ertesi gün, belki daha sonra alırım dedi.. yani bizim daha vaktimiz var.. en son ben doğuracağım sanırım kaydirigubbakcemile3 ama kızım çok iyiydi çok şükür... nst' de kasılma falan da hiiiiiiiç yoktu.. hayırlısı diyelim geç olsun da güç olmasın..

cashmircim bizim de aynı cnm. hatta 41+3 e kadar gidebiliriz dedi dr

ay deli mi ne bu adam yaaaaaaa ben nasıl bekliyim o kadarrrrrr

maşallah dora bebeğe:nazar:
buketcim geçmiş olsun......almışsın sezeryan gününü sağlıkla gelsin inşallah bebişinyerimseniben

kizimda benim günüm 12gün gecti sonra suni sanci ile dünyaya getirdim bu bebegimdede öyle olabilme ihtimali yüksekemis o yüzden hiiiiic stres yapmiyorum :)

gizemin bebegide anam ne tatli eyle agzi burnu masallahh

zuzum nasıl oldun ajkım.....barış gelmiooo berroş gelsinnnnn bariiiii:asigim::Saruboceq:

zuzum nasıl oldun ajkım.....barış gelmiooo berroş gelsinnnnn bariiiii:asigim::Saruboceq:

ikisi de birlikte gelsinler kuşum kardeş kardeşş opuyorumnanaktan çok acıo cnm ama bişiy yok..bakalım bi yrn olsun da dewam ederse giderim belkim doktora..karnımın altı acıo çok..kasılıp da duruyorum işte...

ikisi de birlikte gelsinler kuşum kardeş kardeşş opuyorumnanaktan çok acıo cnm ama bişiy yok..bakalım bi yrn olsun da dewam ederse giderim belkim doktora..karnımın altı acıo çok..kasılıp da duruyorum işte...

canım inşallah:Saruboceq:

fazla bekletmesin berroş seniii çabucak gelsin annesiii.........:Saruboceq:

kızlarrrrrrrrrrr müjde yaramazların biri daha geldi biraz önce uyuzcimcime doğum yaptı sezeryanla ikiside iyiymiş maşallah.

Ayy gizem doğurmuşş bakamadım doğum yapanlara dahaa,maşallah bebeğine baya bi gelen oldu heralde artık ekim bebişlerinden,bakayım ben bi listeye kaydirigubbakcemile3

yeni doğan bebişlere ve annelerine maaşallah. kocişim şimdi ananas soyuyo yiyeyim bakayım gece de aganigi naganigi.. yakın zamanda doğum yaparsam size de tavsiye ederim:))))))))) gerçi ananasın bu özelliğini bilmeden almıştık kocam çok seviyo diye. bi deneyelim bakalım..

yeni doğan bebişlere ve annelerine maaşallah. kocişim şimdi ananas soyuyo yiyeyim bakayım gece de aganigi naganigi.. yakın zamanda doğum yaparsam size de tavsiye ederim:))))))))) gerçi ananasın bu özelliğini bilmeden almıştık kocam çok seviyo diye. bi deneyelim bakalım..

ananass ımmm....afiyet olsun canım......opuyorumnanaktan
ama aganigi naganigi için bişey diyemiyeceğimmmmsırnaşık şey

merhaba kızlare biz akşam nst ye girdik geldik.bir gram sancı yok.çatlicam artık ya çarşamba gelsede ne olacaksa olsaydı artık.doğuramicam ben inandım buna artık.sezaryen yolu göründü gibi geliyo.

Doktor yasak filan demedimi kızlar sizeee :bbo:
Ben bi 7 aylık filanken olmuşdu en son,kahverengi leke gelince dr.sormuşdu ilişki oldumu diye evet demiştim ama bişe dememşti acaba yasakmı şimdi bize değilmi zemuszemus

merhaba kızlare biz akşam nst ye girdik geldik.bir gram sancı yok.çatlicam artık ya çarşamba gelsede ne olacaksa olsaydı artık.doğuramicam ben inandım buna artık.sezaryen yolu göründü gibi geliyo.

canım ya ne olacak bizim bu halimiz.....:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Ben bi 7 aylık filanken olmuşdu en son,kahverengi leke gelince dr.sormuşdu ilişki oldumu diye evet demiştim ama bişe dememşti acaba yasakmı şimdi bize değilmi zemuszemus

canım bize dr.dan yasak gelmedi bu konuda ama benim eşim yasak koydu :roflol::roflol:
bebişe bişey olacak diye sarılmıo bile adamcağızkaydirigubbakcemile3
bu durumdan gayet memnunuz şuan :1rolleyes:

yok demedi sadece 2 hafta önce hafif kan geldiğinde kontrolden sonra ilişki yasakmı diye sordum 1 hafta rahat durun bakalım takip edin kan gelicekmi gelmezse sorun yok dedi. 1 hafta kan gelmeyince gene devam ettik herhang, bişeyde olmadı..

X