2009 Ekim Anneleri

arkadaşlar eğer yasak değilse kocişlerı akşam yolan çıkarın sonrada kalkmadan 20 dk bekleyın içindekı bı madde doğumu hızlandırırmiş ....:kedi:

benim kocikk yanaşmıyoo hem bende tırsıyom:kedi:
paşa paşa sıramı bekliyom:umursamaz:

nasıl yürüyosunuz bu kadar hayret ediyorum:uhm:mümkün değil benim o kadar yürümem..10 adım atıyom,oturuyom bulduğum ilk yere,çok zorlanıyorum ben ya:çok üzgünüm:

walla nasıl hırs yaptıysam doğurcam diye, kocişte yetişemedi nerdeyse hızımaa yürürken hiçbişii yok oturunca acısı çıkıyo amaa:kedi:

senin nil kanala iniyordur sekerim...

kızlar az önce tuhaf bi şekilde bi sancıyla birlikte karnımda bi sert bi şekildew aşşağı baskı yaşadım. ve nilim çok tuhaf hareketler yapıyo içerde... bi 10 dk kadar hiçbir yeri durmadı deli gibi hareket etmeye başladı...

canim okadar saat hic icerde kalirmikaydirigubbakcemile3
yapmaya yapmaya unuttun mu kizkaydirigubbakcemile3 azcik dogrulunca disari akiyor zaten ustune sicak bi banyo yaptinmi izi bile kalmazkaydirigubbakcemile2

fayda etmeyi bırak tutki yarın doğurdun.. içinden çıkacak hep spermler...

2.5km yürüdüm geldim, ne suyum geldi nede nişanım :umursamaz:
totom vee bacaklarım sızım sızım sızlıyoo:kedi:

helal olsun sana nasıl o kadar yurudunkaydirigubbakcemile5ben ııce hımbıllastım hemen yoruluyorum cok kılo aldım bu kılolar nası gıdıcek bılmeme valla:umursamaz:

senin nil kanala iniyordur sekerim...

canim okadar saat hic icerde kalirmikaydirigubbakcemile3
yapmaya yapmaya unuttun mu kizkaydirigubbakcemile3 azcik dogrulunca disari akiyor zaten ustune sicak bi banyo yaptinmi izi bile kalmazkaydirigubbakcemile2

canımcım dışarda kalmazda içerde 48 saat yaşıyo sperm... hatta ksdının sıvısıyla 5 gün yaşıyo

arkadaşlar öneml olan 20 dk bacakları havayı dıkıp beklemek bence denemeyı deyer

yav ben sağdan sola 10 dakkada dönüyom...sırt üstü yatınca nefes alamıyom,nst ye bile sola yatıp bağlanıyom..bacaklarımı nasıl kaldırcam ben:1shok:

elalım bu enerjini harcama doğumda lazım olacak. bırak ge.ç gelsin biraz

yok kız bu topic de daha neler konuşuldu zamanındakaydirigubbakcemile3düşünüyodur millet,bak ben verdim hemen cevabımıkaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile5
canim ben onuda denedim:kedi::kedi::kedi:
bifayda etmedikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
:teselli:
kuzularım o dediğin metod ilk başlarda önerilmiyodu erken doğum riskini depikliyo diye ve şimdi mantıklı gelmiyoda değil denemek lazım kaydirigubbakcemile3

fayda etmeyi bırak tutki yarın doğurdun.. içinden çıkacak hep spermler...

çıksa nolurkı bence denemeyı deyer kaydirigubbakcemile5

ben oyle bacakalrimi falan kaldirip beklemedm 20 dak. musait bi zamanda birde oyle deneyeyim:kedi::kedi::kedi:

deneyelim bakalım. ayakları dikmek yerine sola dönüp bacakları çekip yatsak da olur belki. çünkü hamile kalmak için de ya ayaklarınızı dikin yada bacaklarınızı çekerek yan yatın diyolardı

kızlar az önce tuhaf bi şekilde bi sancıyla birlikte karnımda bi sert bi şekildew aşşağı baskı yaşadım. ve nilim çok tuhaf hareketler yapıyo içerde... bi 10 dk kadar hiçbir yeri durmadı deli gibi hareket etmeye başladı...

haa gayrett gülomm az kaldıı çıkacakkzemuszemus

Kızlar selam, son 3 gündür acayip bir griple uğraşıyorum. Allah kimseye vermesin, bu dönemde çok zor. antibiyotikle ancak kendime gelebildim. aman dikkat edin kendinize, bu dönemde vücut direnci düşük olduğu için kolay kapılıyor hastalık.
gizem de doğurmuş maşallah. Allah biz kalanlara da nasip etsin hayırlısıyla.
bu günlerin kıymetini bilelim bence. acele etmeye gerek yok. Allah'ım bilir hayırlı zamanı hem meleklerimiz hem bizim için.
en fazla 3 hafta içinde hepimiz de hayırlısıyla bebeklerimizden, emzirmeden, sütten, uykudan, gazdan bahsediyor olacağız kısmetse.
bebek arabaları, yatakları, kalp atışı, kilosu, testler derken nerden nereye.

bu arada benim bebeğim de tüp bebek. ilk zamanlar ananas yedik tutunsun diye. fakat sonra bebek tutununca yemeyin, söktürücü etkisi var demişlerdi. yani sanki şimdi yesek kuşburnu gibi işe yarayabilir. ama bence keyiflerini bozmayalım bebişlerin, sonra doğuranların dediğine göre tekrar içimize almak isteyeceğiz:)

geçmiş olsun cnm:teselli:

helal olsun sana nasıl o kadar yurudunkaydirigubbakcemile5ben ııce hımbıllastım hemen yoruluyorum cok kılo aldım bu kılolar nası gıdıcek bılmeme valla:umursamaz:

bende 11-12 kilo aldım cnm-tatlicadiarzu-
burda doğaa parkı var çam ağaçlarının kokusu eşliğinde derin nesef ala ala yürüyorum iyide geliyozemuszemus

benim kocikk yanaşmıyoo hem bende tırsıyom:kedi:
paşa paşa sıramı bekliyom:umursamaz:

walla nasıl hırs yaptıysam doğurcam diye, kocişte yetişemedi nerdeyse hızımaa yürürken hiçbişii yok oturunca acısı çıkıyo amaa:kedi:

he yav sen de bendensin desenekaydirigubbakcemile3biz 9 ayda 4-5 kez ya yapmışızdır,ya yapmamışızdır,adam da korkak ben de:roflol:unuttum gitti:roflol:

elacım olaki sizden önce doğuma gidersem aklımda samyeliye hamilelik için sana lala ve zuzuyada tez ve hayırlı doğum için dua edicem... diğer tüm hamilelere de hayırlı doğum için dua edişcem

he yav sen de bendensin desenekaydirigubbakcemile3biz 9 ayda 4-5 kez ya yapmışızdır,ya yapmamışızdır,adam da korkak ben de:roflol:unuttum gitti:roflol:

yuh be. biz haftada 3-4 yapıyoduk. 2 hgaftadır aksatıyoz biraz...

elalım bu enerjini harcama doğumda lazım olacak. bırak ge.ç gelsin biraz

kuşum açılmaya falan iyi geliyo diye yürüyorum hem dikkat ettim yürümeye başladığımdan buyana çok enerjikimdelikafadulden

6 aydan 7.5 aya kadar 3 kez olduu dahadaa tık yok bizde:kedi:

acıktık bizcokacimcoook karnımızı doyurup gelcez...çok yazmayın okuması zor oluyokaydirigubbakcemile3

ay bize ilk 3 ay ilişkiyi yasakladı tam yasak bitti derken 5.aydan sonrada erken dogum olmasın die ilişkiyi yasakladı!yani benim kocişle tam bacı kardes gıbı oldukyerimsenibenbu saatten sonada bu kadar şiştikten sona nası yapcaz o işi dusunemıyorumCADIARZU

X