2009 Ekim Anneleri

doğuramadım diye üzülmeyin kızlar bana yaklaşık olarak şöyle bir 100 kişi hala doğurmadınmı dedi bende arkasından alelacele doğuruverdim..sizede söyleye söyleye getirtirler sonunda..insan cevap verirken bile yoruluyor anlıyorum sizi..

offf napalım kızlar ya... biz de doğuracaz elbet. hassas olduğumuz için söyelenenlere bozuluyoruz yoksa bişey yok söylenenlerde...

stresten olabilirmikiii canım....gerçekten çok kötü şuannnnmafoldumben

nehircim henüz haber yokkkk:1no2:

saol canımcım kaydirigubbakcemile3

sende doğursana artık beee askere gidicek senin mustafaaa:roflol::roflol::roflol: kızmadın demiii :kedi::kedi::kedi:

kıs zeynepp..senin berrama kawuştum yazını gördükçe kuduruyorum he kaydirigubbakcemile3 can bu çekiyo..berrasına kawuşan war kawuşamayan war demi:))

cnm aklıma geldi ama aramak istemedim suni sancı verdilerse müsait değildir:kedi:

kaydirigubbakcemile3 Aslında canlı canlı bağlanırdık, fena olmasdı. Ama kendi bakmaz heralde dimi. Gerçi bakan kişi de ne münsebetsizlik diye düşünürmü ki kaydirigubbakcemile3

nasılsınız kızlar
sabahtan beri üyelik formu dolduruyorum:roflol: bebiş için bir sürü numuneler gelecek milupa nivea hero baby evy baby aklımda kalanlar.. hepsi ücretsiz sizde deneyin:jeyyar:

nehircim geldide ben geri gönderdim oğluşuuumu......-tatlicadiarzu-
alam ya ağlamak istiom bennnnnmafoldumben

lalimm olabilir cnm..stressten bencede..uykususluk ta war..

evet canım stres sulu gözlülük uykusuzluk hepsi var şuan bende...akannehir
yazık kojamda ne yapacağını nasıl davranacağını şaşırdıııı:asigim:

kıs zeynepp..senin berrama kawuştum yazını gördükçe kuduruyorum he kaydirigubbakcemile3 can bu çekiyo..berrasına kawuşan war kawuşamayan war demi:))

canım yaa inşallah sende artık beklemeden kavuşursun berrana ..çünkü çok tatlılar yanından ayrılasım gelmiyo kuzumun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…