2009 Ekim Anneleri

brnklc, candyelif, keremim, lllalll, saime77, solstice, ZuZuu merhaba kızlar biz geldik oğlumla.bizimkinin hala çıkmaya niyeti yok.nolcak bu halimiz bilmiyorum.

merhaba canım , hiç birimizinki öyle erken gemeyi düşünmüyor bence, aşağı bile inmiyorlarlar baksana:)) benim kızda dün akşam 3 saat durmadan ordan oraya hareket edip durdu. ama tık yok

bebegin dogum kanalina inmismiydi?eger inmediyse iniyor olabilir ...

en son 10gun once doktora gıttıgımde inmeye baslamıs demıstı ama su an ne alemda bılmıyorum?yarın aksamustu doktordan randevu aldım umarım o zamana kadar bısey olmaz:Saruboceq:

merhaba canım , hiç birimizinki öyle erken gemeyi düşünmüyor bence, aşağı bile inmiyorlarlar baksana:)) benim kızda dün akşam 3 saat durmadan ordan oraya hareket edip durdu. ama tık yok

canım bizimkide öyle hala inmedi daha.bu gisişle sezaryen yolu görünüyo bize galiba.istemiyorum ama bizimkinin kendiliğinden geleceği yok gibi.

Günaydin kizlarrrrrrrrrrrr

umarim herkes iyidir dogum yapmis olan annelerimiz cogalmis ALLAH im bagislasin hepsini darisida sirada bekleyenlere insallah saglikla kucaklarina alirlar minik yavrularini ..

Artik pek giremiyorum takipte edemiyorum henuz ritme alisamadik :))) oglusum artik sik sik uyaniyor uyaninca meme ariyor agliyor , benim sütüm hala cok cok az mecburen mama ilavesi veriyorum buda beni oldukca üzüyor ama ac kalmasinada dayanamiyorum ( dogumdan sonra kaybettigi kiloyu tekrar aldik sükür sadece tek derdim süt nasil cogaltabilirim onu düsünüyorum sürekli sivi tüketmeye calisiyorum , kizlar insallah hepinizin sütü bol olurda mama ya gerek duymazssiniz , bu sabah yine ebe hanim geldi kontrol icin , bana dedi hergün hergün 10 ml daha fazla vermek gerekiyor dedi bugun 6 günümüze girdik her 4 saate bir 60 ml süt gerekiyor yarin 70 ertesi 80 böyle artarak gidecek , benim süt 50 ml fazlayi gecmiyor (
oglusumu banyo yaptiriyorum kizlar o kadar cok seviyorki suyu anlatamam sudan cikinca resmen bagiriyor tekrar sokuyorum seviyor hemen susuyor umarim hepinizin bebegi suyu sever cünkü sudan korkan bebekle banyo zor olur , simdilik benden bu kadar zaman buldukca burda olurum böylece bebegimizn gelisimini vs , hep birlikte paylasma sansimiz tavsiyelerimiz olur insallah

slm güzelleropuyorumnanaktan
ben doğuramadım hala, sizlerde gelişme var mıakannehir

canimm insallah sutun artar...gecen burada okumustum TAZE INCIR sutu epey arttiriyormus sizin ulkede satiliyorsa bi dene istersen...
alpereni bizim icinde op kokla :gitme:
bizede dua et hayirlisiyla yavrularimiza kavusalim beklemek cok zormussenağlama

ulen takvimim bile tamam tamam bitti diyoo bende tık yok:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

ilkaycım hosgeldin,cooooook tebrik ediyorum oğlusun dogmus allah analı bablı buyutsun saglıkla mutlulukla birlikte olun inşallah opuyorumnanaktansut işine o kadar uzulme canım bence eltımde dogdugundan ıtıbaren sutu yetmedıgı ıcın kızına mam verıyo ekstradan masallah tosun gıbı oldu hersey yolunda hıc bı sorun yok senınde oyle olur hıc kafana takma bence

ilkayyy hosgeldinn canimmm bebegin nasil??

Hosbuldum canim benim , nasilsin ????????? bebis iyi teyzesi görsen simsiyah saclari var öyle güzelki bir ara resminide eklerim öyle hareketleri varki hele uyanirken birde gögsümü verirken agzini kus yavrusu gibi acip böyle aranisi varya beni mest ediyor , sende görürsün bebegin dogunca cok seker oluyor gercekten , ama insanin tüm zamanini aliyorlar bu hallerinde bile sürekli altina ediyorlar hehehe degistiriyorum aradan 10 dk geciyor tekrar sanki bekliyor degistirde temizede edeyim der gibi )) ama iste güzel bir duygu herseye degiyor

ilkayım hoşgeldinŞeniz güzel dileklerin içi AMİN:Saruboceq:
cnm tahin helvasının ve betibör bisküvinin sütü artırdığını duymuştum. bide humana steel tea die bi çay varmış oda sütü arttırıyomuş...
inşallah en kısa zamandaa bol bol sütün olur cnm:Saruboceq:

yok sekerim...sabah herkes yoklamasini verdikaydirigubbakcemile2

mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben bizim içimşizde kalcak bu sıpalar herhal:umursamaz:

handan doğurmuştur inşallah:Saruboceq: bu sabah 7.30da yatışı yapılıp önce suni sancı olmassa sezercik olcaktı:sinifsinif:

sagolun kizlar tesekkür ederim , aman cabuk dogurun varya pek güzel bunlar insan karninda olunca ayni olmuyor cok farkli hadi sira sira dogurun artik :) ALLAH im kolaylik verir insallah ela kalk biraz merdiven in cik , yoksa zor cikar o cocuk :)) benimki baya yukardaydi verdikleri sanciyla gezdirdiler merdiven inip cikardilar insin sifirlansin diye sunni sanci kötü oluyor aman kendiliginden gelsin sancilar yürüyün biraz :)

dun biraz is yaptim belimin agrisindan pek iyi degilim onun disinda sabirsizlikla kizimi bekliyorum...
oyyy oyy yerim ben onu.masallah ogluna...
ilkaycigim dogumu geciken birkac arkdas suni sanciyla dogum yapma durumu var..sen suni sanciyi ceken birisi olarak firsat buldugun bir vakit anlatirmisin ne oluyor nasil oluyor vs.. suni sanci tecrubene ihtiyacimiz var:)

kıss dimee öle:kedi: zor çıkmasın:sinifsinif:
hergün yürüyorum cnm evdede oturmuyom hareketliyim, merdiven pek inip çıkmıyom ama bide onu denim bariikafamçokkarıştı

kıss ilkay suni sancı hakkaten çokmu kötü, bende sanırım onu tadıcam daa:kedi:
bide suni sancı verdiklerinde sana ne giydiriyolar önlükmü yoksa kendi götürdüklerindenmi giyiyosunCADIARZU

ilkaycım hoşgeldin...canım bol bol sıvı tükett sütün olur inşallahhhh:Saruboceqpuyorumnanaktan

elam takvimin tamam dioda bebişler tamam demio ne olacak şimcikkkkkafamçokkarıştı

ilkaycım hoşgeldin...canım bol bol sıvı tükett sütün olur inşallahhhh:Saruboceqpuyorumnanaktan

elam takvimin tamam dioda bebişler tamam demio ne olacak şimcikkkkkafamçokkarıştı

walla bilmiyomki gülümm:kedi::kedi::kedi:
kör şeytan çarşamba günü doktora hareket hissetmiyom de, bişeyler daha salla yatışını yaptırt diyorr:umursamaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…