2009 Ekim Anneleri

canım şuan göğüsleim dolu gözüküooo...hafif sıkınca fışkırmaya hazır....ama bazı hamilelerde doğumdan hemen sonra geliomuş süt..benim kankamda öle oldu sanki hiç sütü olmayakmış gibiydi ama doğumdan sonra maşallah çok güzel sütü olmuştuu.....:asigim::nazar:

canım inşallah öyle olur benimkiler hala bomboş.hiç değişmedi büyümedi zaten.pompa falanmı yapsam acaba hergün.belki tetikler.valla hiç bişey gelmeyecek gibi görünüyo.

haklısın hayatım..sabırr..en çok da bukadar normal beklerken sezeryan olma ihtimali bizi geren..

ahududuyu 1 ay önceden içirmeye başlıomuş ebeler ..şimcik içsek artıkın bi işe yararmıki..geç mi kaldık

ben çok sabırsız bi hatunum bişeyi kafama taktımmı hemen olması lazım ama sanırım şuan allah beni denio ve bana sabırlı olmayı öğretiooooofisfisfis

canım bilmiomki bilseydim 1 ay önce başlardım içmeyeakannehir

gunaydinnn kizlarrr

dun yaptiklarim:
kac saat ev isi, ustune sicak bir banyo ...sonra 3bardak kusburnu cayi ve baska birsey daha

sonuc:tum gece yorgunluktan dolayi cekilen bel agrisi
ne bir sanci ne bi nisan ne bi sukaydirigubbakcemile3
ehh bu kadar sey yapip hala bi sanci bile olmuyorsa ne denir ki:)

karar:bundan sonra hersey dogal akisina birakilacak ..
sadece yuruyus ve hurmaya devam edecegim baskada bir cabam olmayacak insallahkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3nurefsan :asigim:

gunaydinnn kizlarrr

dun yaptiklarim:
kac saat ev isi, ustune sicak bir banyo ...sonra 3bardak kusburnu cayi ve baska birsey daha

sonuc:tum gece yorgunluktan dolayi cekilen bel agrisi
ne bir sanci ne bi nisan ne bi sukaydirigubbakcemile3
ehh bu kadar sey yapip hala bi sanci bile olmuyorsa ne denir ki:)

karar:bundan sonra hersey dogal akisina birakilacak ..
sadece yuruyus ve hurmaya devam edecegim baskada bir cabam olmayacak insallahkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

nurefsancım hepimiz aynı psikolojideyiz galiba.geçenlerde bende doğururmuyum umuduyla km lerce yürüdüm.sonuç yorgunlukla kalakaldı.hiç bişey olmadı.bak şimdi 40 haftayıda bitirdik.bide ben son 3 haftaya kadar çalıştım.bu tempoyla kesin erken doğururum diyordum ama bak 40.haftada bitti.gelen bişey yok.

esmacım günaydınyerimseniben
malesef henüz haber yok canım.....

canım inşallah öyle olur benimkiler hala bomboş.hiç değişmedi büyümedi zaten.pompa falanmı yapsam acaba hergün.belki tetikler.valla hiç bişey gelmeyecek gibi görünüyo.

benimde aynı sibelcim hiç süt gelmedi... inşallah doğumdan sonra bol bol gelir sütümüz.

kızlar hurma dogumumu hızlandırıyo:uhm:ben ramazandan beri acayip hurma as erdım ve sureklı yedim su an 37+5 haftalıgım ama doguma belırgın hıc bı ız yok kı yanı dun gene hurma yedim alla allaCADIARZU

benimde aynı sibelcim hiç süt gelmedi... inşallah doğumdan sonra bol bol gelir sütümüz.

inşallah canım ya bide onun için panik yapmaya başladım.ne bebekten tık var ne göğüslerden ay bu ne böyle ya.
kendim için espri buldum eşim iğrenç dedi ama.sizede söyleyeyim.
ben asal sayıyım galiba bölünemiyorum.

benimde sutum gelmedı ama normalmış cogunun dogurduktan sona gelıyomus telaslanmayalım kızlar bence

inşallah canım ya bide onun için panik yapmaya başladım.ne bebekten tık var ne göğüslerden ay bu ne böyle ya.
kendim için espri buldum eşim iğrenç dedi ama.sizede söyleyeyim.
ben asal sayıyım galiba bölünemiyorum.

kaydirigubbakcemile3 canım ya kaydirigubbakcemile3
gelicek inşallahh onlar gelmezse biz onları almaya gideriz....napalımm

lalll ayni bende boyleyim canim ve bende senin dediklerini diyorum kendime...
birde anacim korktugum husus burda 42.haftaya kadar bekliyorlar ultrasonada almiyorlar
Turkiyede bakiyorlar suyu iyimi falan diye burda elle bakiyorlar o kadar!!...birde olmazsa sezeryan olmak veya suni sanci vvar vaktinde gelsee cok iyi olacak...kaldi surda 12 gunum ne bi sancim var ne birseyim ...

ben çok sabırsız bi hatunum bişeyi kafama taktımmı hemen olması lazım ama sanırım şuan allah beni denio ve bana sabırlı olmayı öğretiooooofisfisfis

canım bilmiomki bilseydim 1 ay önce başlardım içmeyeakannehir

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3nurefsan :asigim:

Son düzenleme:
canim hurmanin etkisi kisiden kisiye degisiyor sanirsam cunki ben ne zaman biraz fazla hurma yesem sancilarim basliyor bunu farkettim ..
sanciyla kaliyorum okadar o da ayri bi mevzukaydirigubbakcemile3

kızlar hurma dogumumu hızlandırıyo:uhm:ben ramazandan beri acayip hurma as erdım ve sureklı yedim su an 37+5 haftalıgım ama doguma belırgın hıc bı ız yok kı yanı dun gene hurma yedim alla allaCADIARZU

kızlar ben uzanıcamm azcık..inşallah annişlerimiz doğumlarını yapmış bebişleri kucaklarına almışlardır..sabırsızlıkla haberlerini bekliyorum..kendinize dikkat edin,bebişlerede tabi..:lepi:

heralde benı hurma etkılemıyo cunku ınanılmaz hurma yedım kılo almamın sebebide o galba vallakaydirigubbakcemile3
kızlar benim bugun kasıgımda hafıf adet sancısı gıbı agrı var bı de altım acayıp agrıyo bı seyler olabılır mı sızce???doktorumda 1haftadır yok yarın gelıyo ay ya o gelmeden bısey olursa:bbo:

bebegin dogum kanalina inmismiydi?eger inmediyse iniyor olabilir ...

heralde benı hurma etkılemıyo cunku ınanılmaz hurma yedım kılo almamın sebebide o galba vallakaydirigubbakcemile3
kızlar benim bugun kasıgımda hafıf adet sancısı gıbı agrı var bı de altım acayıp agrıyo bı seyler olabılır mı sızce???doktorumda 1haftadır yok yarın gelıyo ay ya o gelmeden bısey olursa:bbo:

X