2009 Ekim Anneleri

benim ticker im ilerlemiyo artık.şimdi farkettim.40 haftadan öteye gitmiyo bu tickerler herhalde.onuda kaldırayım bari artık.gördükçe moralim bozuluyo.

sibelcim 40+1 gözüküo tickerınnnakannehir
bozma morelini canım dicem ama diemiom seni çok ii anlıom çünküüüü:1hug:
canım bu halimiz ne olacak bilmiom aama bi şekilde en geç haftaya bebişler bizimle olacakkkkkk:Saruboceq:

kıslar ben çıkıyorum biraz uzanayım kendinize iyi bakın
inş. handan ve gizem iyidir haber alan olursa hemen yazsın arada bakarım
hepinizi öpüyorum güzeller:1hug:

brnklc, candyelif, keremim, lllalll, saime77, solstice, ZuZuu merhaba kızlar biz geldik oğlumla.bizimkinin hala çıkmaya niyeti yok.nolcak bu halimiz bilmiyorum.

merhaba sibelcim..valla siz bekliyorken bizim konuşmamamız lazım..geçmişteki ananas yazılarınızı okuyup gülüyodum bende..kaydirigubbakcemile3 inşallah bugün yarın hayırlısıyla alırsın kucağına bebişini..:Saruboceq:

tahacım hoşcakalllyerimseniben
brnklcım bana ananas deme bak ahudududa işe yarıomuş acaba onamı başlasamkiiiiii:1rolleyes:

sağol canım hepimiz alırız inşallah sağlıkla bebişleri.napalım geç olsunda güç olmasın.bu kadar bekledik artık.

tahacım hoşcakalllyerimseniben
brnklcım bana ananas deme bak ahudududa işe yarıomuş acaba onamı başlasamkiiiiii:1rolleyes:

ahududu muydu kuşburnumuydu lalcim.bugün çarşıya çıkcam.doktor rapor yazıcak tekrar.malum raporumuz doldu.10 günlük daha yazacak şimdi.çıkmışken onuda alayım.

sibelcim bak zuzum eklemişş.....kızım okula gitsin bende gidip alıım belki işe yarrar.....:1closedeyes:

szn58 de içiomuş onada dr. ve doğum ebesi öenrmiş....fisfisfis

doğru bende duydum onu bir kaç kişiden sakın ahududu çayı içme erken doğumu tetikliyormuş diye başlarda tabi..şimdide etkisi olur için bencede..kaydirigubbakcemile5

lalci bende şimdi araştırdım rahmi güçlendirip doğumu kolaylaştırıyomuş.doğum başlatıcı diye bi etkisi yazmıyo.onuda içelim bakalım.
canım bide şey sorcam sana.benim göğüslerimden hala bişey gelmiyo.seninkiler nasıl.hiç süt falan akıntı bile gelmedi.normalmiki.bide sütüm olmazsa artık yandık valla.

haklısın hayatım..sabırr..en çok da bukadar normal beklerken sezeryan olma ihtimali bizi geren..

ahududuyu 1 ay önceden içirmeye başlıomuş ebeler ..şimcik içsek artıkın bi işe yararmıki..geç mi kaldık

gunaydinnn kizlarrr

dun yaptiklarim:
kac saat ev isi, ustune sicak bir banyo ...sonra 3bardak kusburnu cayi ve baska birsey daha

sonuc:tum gece yorgunluktan dolayi cekilen bel agrisi
ne bir sanci ne bi nisan ne bi sukaydirigubbakcemile3
ehh bu kadar sey yapip hala bi sanci bile olmuyorsa ne denir ki:)

karar:bundan sonra hersey dogal akisina birakilacak ..
sadece yuruyus ve hurmaya devam edecegim baskada bir cabam olmayacak insallahkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canım şuan göğüsleim dolu gözüküooo...hafif sıkınca fışkırmaya hazır....ama bazı hamilelerde doğumdan hemen sonra geliomuş süt..benim kankamda öle oldu sanki hiç sütü olmayakmış gibiydi ama doğumdan sonra maşallah çok güzel sütü olmuştuu.....:asigim:

benimde gelen bişi yok :sinifsinif:
benim arkadaş hamile 5. aydan ber, göğüslerinden süt geliyor nasıl iş anlamadım lmaz:akannehir

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…