2009 Ekim Anneleri

Allah kurtarsın gizemcim...en kısa zamanda hayırlı haberlerini bekleriz:)))

sağol zezemm

zeytinim canımm sağol tatlımm
allah bi an önce sizide sağlıkla yarucuklarınıza kavuşturur inş.

gizoşşşşşşşş hadı hayırlısı yarın mınnoşla buluşman var ne mutlu sana.ıkınızde allaha emanet olun canım.

kuzularımm sağol tatlımm inş. hayırlısıyla

ii gecelerr topik allah rahatlık versinn belki güner sonra girdiğimde minnoş kuzum kucağımda size selam vereceğimm güzeller güzeli ekim annişleri benim için dora bebek için dua edin sağlıkla oğlumu kucağıma alayımm herkese hayırlı doğumlarr sağlıkla gelsin kuzucuklar inş. opuyorumnanaktan

gizem uyku tutmuooo demii canım seni cok ii anlıom bende bebişimin odasını bitirdim şimdiii ay bi cici oldu anlatamam yarın cekcem resimleri kycam doğum dönüşü ben senin bebişine sen benim odama bak emiii

gizem uyku tutmuooo demii canım seni cok ii anlıom bende bebişimin odasını bitirdim şimdiii ay bi cici oldu anlatamam yarın cekcem resimleri kycam doğum dönüşü ben senin bebişine sen benim odama bak emiii

UYKUMU ONE YAA AKŞAMDAN BERı GıDıYOM UZANIYOMM TKRAR KALKIP GELıYOMM BU GECE UYKU YOK GALıBA BAYA HEYECAN SARDII :eek: ELLERıNE SAĞLIK CANIMMUTLAKA SÜPER OLMUŞTURR olur canım dorayla bakar yorum yaparızz allah nasip kısmet ederse kaydirigubbakcemile3 opuyorumnanaktan

ay valla beni bile heycan bastı sen nasıl uyuyasın haklısın sağ salim sağlıkla gelin inşallah gelinde oğlunla oğlusumun odasını gezin teyzesiii

günaydın herkese a.s.

doğuma giden arkadaşlar dualarımız sizinle... hayırlısıyla sağlıkla gelsin melekleriniz :nazar:

günaydın kuzu anaları..sarhoşum sarhoşşş kelebeğimi gördüm rüyamda..doğum yapmışım arkadaşlarım görmeye gelio sürekli...nası misss nası güzell..sarı şekerim benimm çok güzeldi..Allah'ım kawuştur hepimizi yawrularımıza sağlıkla enkısa zamanda..çok özledim onu çookkk...

ay dandanım da doğuma gidiyomuş bugün dimi..Allah hepsine yardım etsin...hemen hbr wersinler .....

bluem nbr çiçeemmm

günaydın zuzuuuummmmmmmmmm
hadi hayırlısı belkim kuzun gelirken haber vermiştir annesine opuyorumnanaktan

bende artık her akşam farklı şekillerde doğuruyorum kaydirigubbakcemile3

ay iişallah çiçem ya..gerçi kaç kez gördüm bu rüyaları ama bu sefer ööledir iişallah..beklemek zor..

günaydın bukett.yok daha hbr..anca koklaşıolardır büyük ihtimall..biz nezaman hbr yollıcas topice ya .....

günaydın bukett.yok daha hbr..anca koklaşıolardır büyük ihtimall..biz nezaman hbr yollıcas topice ya .....

canim benim aksama randevum var.normali beklios ama bizim zillinin gelecegi yok.aksam dr yine alttan bakacak eger herhangi bir belirti yoksa sezeryanla alacakmis.zaten bikac gundur inanilmaz bel agrim var mafoldumben
umarim seninki bekletmez de gelir hemen

X