2009 Ekim Anneleri

günaydın güzeller biz kızımla son ignemizi olduk yarın kontrol var inşdüzelmiştir balım yaaa

Arkadaşlar, benim sağ kalçam çok ağrıyor.. yürümekte çok zorlanıyorum.. bide içim daralıyor .. sizde de var mı aynı şeyler...

musyascım inşallah düzelmiştirrrr prensesinnnn:Saruboceq:

inş. düzelmiştir. musyas.. Allah daima sağlık sıhhat versin tüm bebişlere ve annelerine :Saruboceq:

amin kıslar inşallah canlarım amin minik bebeklerin hasta olması çok kötü ya savunmasızlar tamamen mikroplara karşı yerim ben onlarıopuyorumnanaktan

Arkadaşlar, benim sağ kalçam çok ağrıyor.. yürümekte çok zorlanıyorum.. bide içim daralıyor .. sizde de var mı aynı şeyler...

canım yürürken bacaklarımın arası zonkluoo ama belimde ağrıı yokk....birde bir saattir sağ kasığım zonkluoo resmennnkafamçokkarıştı

lalcim senin şafakta bitti bırakta zonklasın artık bi yerlerin :roflol:
ben dün tam 5 kat merdiven yıkadım dedim sabaha doğururum ama yok anam benimkide 40ları devirecek gibi

günaydın kızlar.... biz şimdi uyandık kocişim geldi az önce hazırladı kahvaltımızı... edelim de geliriz yine.....öpüyorum

lalcim senin şafakta bitti bırakta zonklasın artık bi yerlerin :roflol:
ben dün tam 5 kat merdiven yıkadım dedim sabaha doğururum ama yok anam benimkide 40ları devirecek gibi

tahacım zonklasada biryerlerim artık hiç bi işe yaramıookafamçokkarıştı
hayır bebiş gelse hiç umrumda değila.s istediği kadar zonklasınyerimseniben
ama gürültü var görüntü yok.....:1no2:

tahacım zonklasada biryerlerim artık hiç bi işe yaramıookafamçokkarıştı
hayır bebiş gelse hiç umrumda değila.s istediği kadar zonklasınyerimseniben
ama gürültü var görüntü yok.....:1no2:

ay canım senin birdahaki kontrol ne zaman belki suni sancı falan verirler

çarşamba güni tahacımmm.....allah hakkımda ve benim gibi bekleyenlerin hakkında hayırlısını versin....:Saruboceq:.

günaydin ve kolay gelsin arkadaslar bol sancili manciili agrill vurmali depikli güzel birgün diliyorum cümlemize:)

X