2009 Ekim Anneleri

evet canımmm güvenmek önemli ama meleğimi ilk ben görmek istiyorum koklamak istiyorumm ondanda genel istemedim şahsennn biraz bencilmiyim ne :))

olurmu canım niye bencil olasın bu senin en doğal hakkın. ama demek istediğim hastaneye güvenemeyince bundan feragat etmek durumunda kalıyosun... eğer normali beceremezsem ben feragat etmek zorunda kalacam mesela:)))))):KK43:(((((((((

yaw kızlar aşt tarafımda bi baskı bi kasılma bi sancı hissetmiyorum ama 5 dk bir 10 dk bir çişim geliyo... tuvalete gitmekten sıkıldım

BAHAıRR NıL BASKI YAPIYO GALıBA KISS GELıYOMU YOKSA KUZUCUKK YAVAŞ YAVAŞ HAZIRLIKMI YAPIYOOO maşallah

BAHAİRR NİL BASKI YAPIYO GALİBA KISS GELİYOMU YOKSA KUZUCUKK YAVAŞ YAVAŞ HAZIRLIKMI YAPIYOOO maşallah

canım bitek göbişimin üstü patlamış futbol topu gibi yumuşak ve sık sık çişim geliyo başlka hiçbişey yok... böle hazrılık olmazki... ama ne olduğunu da bilmiyorum

bahar senin yawruş aşşaya indi belkim de...bastırdıkça sıkışıyosun

galiba hzaırlık varr bahairr çantan hazır demi kısss kaydirigubbakcemile3 dora gelcek derken nil gelirmiş gece gece

galiba hzaırlık varr bahairr çantan hazır demi kısss kaydirigubbakcemile3 dora gelcek derken nil gelirmiş gece gece

çantam hazır olmasına hazır canım. amazon un baskıları neticesinde yaklaşık 1 ay önce hazır ettim. ama bu gece bişey olacağını sanmıyorum. sadece sık idrarım geliyo üst taraf yumuşak o kadar... başka ciddi belirtiler olması lazımm doğum için...

iyi geceler herkeze;;;
biraz geçmişi okudumda doğuran yok sanırım bugün... ,
ya benim zillide artık aşağı iniyo sanırımm kutum ağrıyo bide benim sol gögüs altımda batmalar oluyo dün gece bi tarafa yatıyorum uyuşuyo felaket diğer tarafa zor dönüyorum sizdede oluyomu bu tip şeyler...

perşembeye de çok war bahar ya:) biz iisimi yine tahmin yürütelimm,nil aşaya inio:)))) uff ben de tee çrş gitcem doktora ...doğuruym ay ozamana:) ya da o gün işte..

ben kaçıyorum kuzular...

gizemcim Allah kolaylık wersinnn iişallah güsel hbrlerini bekliyoruzz..beryalin de nohutu gelio yrn...başka warmı yrn doğurcak???

perşembeye de çok war bahar ya:) biz iisimi yine tahmin yürütelimm,nil aşaya inio:)))) uff ben de tee çrş gitcem doktora ...doğuruym ay ozamana:) ya da o gün işte..

ben kaçıyorum kuzular...

gizemcim Allah kolaylık wersinnn iişallah güsel hbrlerini bekliyoruzz..beryalin de nohutu gelio yrn...başka warmı yrn doğurcak???

görüşürüz kuzucuk....hayırlısıyla doğuralım da şu tahminlerden kurtulalım artık...
benim de çok uykum geldi yavaştan ben de kaçar. öpüyorum herkesi... kendinize iyi bakın... gizoşum tekrae hayırlı sağlıklı kolay doğumlar. en kısa zamanda aramızda görelim seni ve dorayı...

ii geceler zuzumm

bahaircim ciddi belirtiler diyonda kiminsinde doğru düzgün belirti yokkken akşam ii geceler diyoz sabah bi bakıyoz doğurmşta gelmiş belli mi olur kıı

ii geceler zuzumm

bahaircim ciddi belirtiler diyonda kiminsinde doğru düzgün belirti yokkken akşam ii geceler diyoz sabah bi bakıyoz doğurmşta gelmiş belli mi olur kıı

orası öyle tabi... ama hissderdim herhalkde yaaaaaa. ben gene çişe gideyim sonrada yatayım öpüyorum hreksei...

iyi geceler kızlarrr
gizoşummmmmmmmmmmmmmmmmmmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan yarın doran hayırlısı ile gelsin inşallahh bitanemmm cok heycanlı yaa bende bir an once kollarıma Almak istiyrm oglusumu

Yarın randevumuz var bakalım ne dicek doktorumuzz kızlar oglusum baya hareketli bu gece asagıda hissediyorum hareketlerini :)) yarın doktorumuza da boyle hareketli oldugunu gosterir inşallahh

gizemcim yarın bebeğine kavuşuyosunnnnn hayırlı, kolay ve sağlıklı bir doğum diliyorum canım, güzel haberlerini bekliyorum.. Şeniz

kızlar ben kaçar ...herkese ii gecelerrr....opuyorumnanaktan
alahım bu hafta bana ve benim gibi bekleyenlere hayırlı güzel kolay doğum nasip etsinnnnnn:Saruboceq:

aminnnnnnnnnnn cnmmmm:Saruboceq:

gizoşummmmmmmmmmm yazdıgımı gormedinmiii

iyi geceler kızlar...dogum yaklastıkca cok korkuyorum ben.kacsam nereye kadar enınd esonunda cıkacak:KK43:
gizem hayırlı dogumlar diliyorum cnm

X