2009 Ekim Anneleri

zuzucum evetttt ahududu cayini bende yazmistim rahim agzini yumusatma özelligi varmis ben iciyorum günde 1 fincan ve dün doktorum acayip yumusama olmus dogumum cok cabuk olacagini dediydi ben caya bagliyorum tabi herseyden evvel allahin izni ile

hıh ewet sendin demi o cücüm..ben de dicektim biri dediydi diye de kim die düşünüodumm..
.

kızlar ben kaçıyorum herkese iyi geceler.gizemcim yarın iyi haberlerini bekliyoruz inşallah.
kendinize iyi bakın öpüyoruz by.

hatta ve hatta o cayi doguma 1 ay kala baslayin diyolar bizim burdaki ebeler üstelik günde 3 4 fincan

Ebe mi önerdi canım sana. Demek sancı başlatma değil rahim ağzını yumuşatıyo. O zaman düşünülebilir bak. Zira dr. benimkine çok sert dedi. :umursamaz:

canim ebede dedi doktorda dedi evet sanci baslatmiyo rahimini yumusatiyo sonrasanci geldimi acilman kolaylasiyomus ben $ahsen inanarak iciyorum icince saten kasilma hissediyosun

fatoş nasıl 10 cm açılmış bebek kanala girmemiş. ay yeni yeni şeyler duyuyorum ya ne meşakatli bişeymiş bu doğum

bahar fururum senii naniknanik baktım çok canın kalıyo kıyamadım sana doğurmıyım baari dedimm laelaelaelaelae

yok kız doğurcan diye canım kalmıyo zamanında doğuramayacan diye canım kalıyo... acaba ben de mi gecikecem diye. hadi diğer gecikenler genelde erkek senininki kız ya seni baz alıyom kendime...

ne kadar sacma bise ama doktor görmüyomu kanala girmedigini neden sanci cekmesine izin veriyo anlamadim ben simdi??? kanala girmeyen bebegi szryan yapiyolar

tuhaf degilmi sizce````???

yok kız doğurcan diye canım kalmıyo zamanında doğuramayacan diye canım kalıyo... acaba ben de mi gecikecem diye. hadi diğer gecikenler genelde erkek senininki kız ya seni baz alıyom kendime...

şaka yaporum cücümm..Şeniz doğurmadım işte napim kasıldıımnan kaldım ööle:))) çok zor yürüyorum baskı arttı aşşaya ama bilmiyorumki noolcak böle..şimdilik bişiy yok..

şaka yaporum cücümm..Şeniz doğurmadım işte napim kasıldıımnan kaldım ööle:))) çok zor yürüyorum baskı arttı aşşaya ama bilmiyorumki noolcak böle..şimdilik bişiy yok..

seninki kanala girmişmi peki? girmişse başla ahududuya sen

zuzummm seni beklerkenn ben doğuruyommm gördünmü son zamanalrımız tek beden olarakkk

bahairr dün akşam yattım okumadım tatlımm epiduralll olacak bayılmak istemiyom tatlımmm

Fatos_55 kullanıcısından alıntı
cuma günü sancilarim arttti. dedim briazdaha artsinda hastaneye gidince zart diye dogurim. nann dayanamaadim aradim gel dediler gittim. 6 cm felan acilma olmus hemen doguma aldilar. sanci verdiler daha cok ikindim agrilar siddeti artti. yan dön ikin ön dön ikkn yokk ve 10 cm acildi! ikiniyorum ikiniyorum bebegimin basi girmiyor kanala. asaga dogru ama kanalda degil! ters cevirip ikindirttilar öyle bi ikindimki az kaldin seyim geliyordu doktora dogru sey edecektim az kaldim hahahahaa. epedirual verdiler hissetmim agriyi diye ilk igne ok hissetmedim sonra yine kötü oldum igne migne fayda etmedi. suyumu patlattilar girmedi yine kanala. doktor dediki artik sezeryana almak hzorundayim. belden asagisini uyusturdular. örtü cektiler. esim yanimda elimi tutuyor. esimde acayip oldu cünkü yüüzüm güllüyor konusuyorum onunla belden asagisi kipirdamiyor sakat kalacam diye korkmus cok. ameliyathane cok soguktu eroinmanlar gibi titriyordum :)))). sonra bi inga diye ses geldi o ani hic bir seye degismem asla degismem esimin ve benim gözlerimizden yaslar naasil akti anlatamam dünyanin en güzel duygusu! anne olmak cok güzel hic birseye dgismem. kizim gamzem tam 48 cm ve 2830 gram dünyaya geldi! rabbim hepinize kolay dogumlar nasip etsin kizlar

Fatoşun yazdığını arıyodum da kaydirigubbakcemile3

zuzummm seni beklerkenn ben doğuruyommm gördünmü son zamanalrımız tek beden olarakkk

bahairr dün akşam yattım okumadım tatlımm epiduralll olacak bayılmak istemiyom tatlımmm

en güzeli canım. iyi bi hastanede yapıyorsan epidural tercih edilir tabi de. benim sezeryan olsa burdaki hastanede epidural yapamam ben.. çünkü hastanenin enestezine güvenmiyorum...

evet canımmm güvenmek önemli ama meleğimi ilk ben görmek istiyorum koklamak istiyorumm ondanda genel istemedim şahsennn biraz bencilmiyim ne :))

X