2009 Ekim Anneleri

sağol suzancımmm

musyascımm kıss göbiş gitmiş ya :nazar: zeyneb de kocaman olmuş maş. kuzuya annesi ne de güzel beslemiş kuzusunu darısı diğer kuzuların başına

Musyas canım maşallah kızına da sana da. :nazar: Gerçekten moral oldu bana.
Bu aralar bi daha artık göbüksüz olabileceğimi hiç düşünemiyorum da

musyascım sana ve bebişine maşallah:nazar:çok tatlı bi bebek.darısı başımıza olsun inşallah.

şekil A daki gibi hala burdayım canım...bir türlü şekil B ye geçemiyorumm....sırnaşık şey
beklios işte zuzum bizde belki gelir die:1rolleyes:
kasılmalara devam ama artı bişeyimiz yokkk:1rolleyes:

Kısslar bişiy dicem bebeği kanala girenler yani. Hani ayakta durunca göbek deliğini görmemiz gerekiyodu yada yerde oturunca bacaklarımızı üstüste atamıcaktık ya. Siz yapabiliyomusunuz. Yani bu yöntemlere güvenelimmi.

ben bebegin kanala indigini ogrendikten sonra bacak bacak ustune atmayi denedim cok rahat attim bende birsey farketmedi..bence guvenilir degil

Kısslar bişiy dicem bebeği kanala girenler yani. Hani ayakta durunca göbek deliğini görmemiz gerekiyodu yada yerde oturunca bacaklarımızı üstüste atamıcaktık ya. Siz yapabiliyomusunuz. Yani bu yöntemlere güvenelimmi.

gülicancım ben göbüşümü görüorummmm:1rolleyes:
ama bacaklarımı hala üst üsttede koyabiliorummmmkafamçokkarıştı
musyascım aminnnn:Saruboceq:

gulumcanım göbek deliğimi tam diil ama biraz görüyorum..ayak olayına gelince eskiden sarmal bile yaparım diodum şimcik ayağımı kaldıramıyorum çok acıo..

ben bebegin kanala indigini ogrendikten sonra bacak bacak ustune atmayi denedim cok rahat attim bende birsey farketmedi..bence guvenilir degil

Ayy iyi bari. Umutlanabilirim yine de kanala giriyodur diye. Zaten göbek çizgiminde düzelmesine nerden baksan 2 cm var :umursamaz: Ben bu kadar belirtiyle normal dourursam eferim bana zemuszemus

bu mesajima birsey diyen olmadi
ben kusburnunu demledim simdi iciyorum:) kaydirigubbakcemile3
bi deneyeyim bakalim

Dunki verdigim linkte bayanin birisi sormus 41.haftamdayim dogumu tetikleyen birseyler vvarmi diye cevaplardan bir kaci bunlar
oneri 4olarak yazan onun dogumdan sonra yazdigi yazi:)

ONERI1:Yengeminde günü geçmisti doktor doğumu baslatmak için göğüslerinle oyna vücut bebek emiyor zanneder doğum baslar demisti. Göğüs uçlarınıza bebek emiyor gibi masaj yapabilirsiniz.
ONERI2:KK70:oğuma gideceğim akşam yine burda kuşburnunun doğumu başlattığını okudum ve gecenin 1inde 2 fincan kuşburnu içmiştim ve aynı gece 5 te hastaneye gittik.Ben buna yoruyorum çünkü aynı gün nst ye girdiğimde hiç bir kıpırtı yoktu
ONERI3:Kasılma varken karnınız çok sertleşiyor arkadaşlar. Ben Elif sırtını dayadı sanıyordum ve onun ellerini, ayaklarını bulmaya çalışıyordum. Meğerse kasılmalar esnasında karınla böyle oynamak doğumu tetikleyebilirmiş.
ONERI4:muhtemelen tesadüftür ama ben 2 gün öncesinde kuşburnu çayı ve bol bol hurma yemeye başlamıştım...
sonra da doğurduuum:)

gülicancım ben göbüşümü görüorummmm:1rolleyes:
ama bacaklarımı hala üst üsttede koyabiliorummmmkafamçokkarıştı
musyascım aminnnn:Saruboceq:

gulumcanım göbek deliğimi tam diil ama biraz görüyorum..ayak olayına gelince eskiden sarmal bile yaparım diodum şimcik ayağımı kaldıramıyorum çok acıo..

Benim sıpa daha kanala girmiyo demekki. Ama Zuzum bugün ilk defa kasılmam oldu. Şimdi otururken de oluyo. İnşallah 1-2 güne sancıyla da tanışıp normal normal dourrum diyorum. Ne güsel olur dimi.

cok sabırsızlanıyorum.ben ya
musyas hayırlı olsun canım.
allah analı babalı büyütsün.
darısı bizlerin basına ins.

benim vajinamda 1-2 gun agri olmustu sizliyordu ..tahminimce ozaman indi benim kiz..
canim bi anda dogum lkanalina inip bir anda dogumu baslatabiliyormus ..heran hersey olabilir...

Ayy iyi bari. Umutlanabilirim yine de kanala giriyodur diye. Zaten göbek çizgiminde düzelmesine nerden baksan 2 cm var :umursamaz: Ben bu kadar belirtiyle normal dourursam eferim bana zemuszemus

X