2009 Ekim Anneleri

gizoşum allah yardımcın olsun bu son gecenizin tadını çıkar...doğumda bize dua et. genelmi olacan anesteziyi

gülicancım öne düşmüş ne cdemek ki? neden oluyomuş? bu kasların zayıflamassı falanmı?

Evet canım artık yorgun düşmüştür bebek de ağırlaştı onun için kaslar öne dooru bırakır kendini dedi. Onun için midendeki baskı azalmıştır, boşluk hissedersin dedi.
Ben de bebek kanala girdi diye hava yapıyodum halbuki. Ama belki kanala girince de öyle bi boşluk oluyodur

gülicancım 10 dak 3 kez 45-50 sn kasılmaların oluyorsa doğuruyo olabilirsinnn....:asigim:
senin dr.da tam mannak ya...hiç hamişlik psikolojisinden anlamıooo:eek:klava:

Yok canım daha o kadar geliştiremedim. Biras önce bi kere daha oldu ama 1 dk. falan sürüyo sankim çok d uzun diilmi yaa. Bi de böyle arada bir kutumun içine bıçak saplanıyo gibi oluyo, onu da bugün icad ettim. O ne olakii CADIARZU

merhaba kıslar biz geldik oğlumla son akşamımız tek beden olarak bize çok dua edin teyzeleri

bahair+, berin14+, blueflower+, candyelif, funda216544, gulican, hoho, lllalll+, nurefsann+, saime77, sibelsvs opuyorumnanaktan

gizemcim canım inşallah yarın güzel haberlerini alırız.saat kaçta gireceksin doğuma.

gizemcim ALLAH yardımcın olsun canım..insallah sagsalim kavusursunuz birbirinize

merhaba kıslar biz geldik oğlumla son akşamımız tek beden olarak bize çok dua edin teyzeleri

bahair+, berin14+, blueflower+, candyelif, funda216544, gulican, hoho, lllalll+, nurefsann+, saime77, sibelsvs opuyorumnanaktan

Allah yardımcınız olsun canım. Ne kadar heyecanlısındır şimdi. Annenler de gelcek dimi

inşallah seldacımmm yusufun nasıl koklaşıyonuzmu inş. yarın bu saatler bende meleğimi kokluyor olurumm allahın izniyle

gülicann ahh bi bilsem gelecekler mi bayramdan sonra bi daha görüşmedik gecen akşam aradık eşimle haber verdik ama bilmiyorumm

gizoşum dualarımız seninleee...hayırlısıyla sağlıkla oğluşunu kucağına alırsın inşallhh:Saruboceq:
lal cim sende çarşamba gidiyomuşsun doktora.bizde çarşambaya gidicez.akibetimiz çarşamba belli olacak bizimde.bakalım hayırlısı.inşallah çarşambaya kadar doğururuz ama bu saatten sonra kendiliğinden geleceğini hiç tahmin etmiyorum.

evet canım herşey çarşamba belli olacakkk....:Saruboceq:
benimde hiç umudum kalmadı canım :1no2:

lal cim sende çarşamba gidiyomuşsun doktora.bizde çarşambaya gidicez.akibetimiz çarşamba belli olacak bizimde.bakalım hayırlısı.inşallah çarşambaya kadar doğururuz ama bu saatten sonra kendiliğinden geleceğini hiç tahmin etmiyorum.

Canım ben de perşembe gitcem bakalım dr. karar vericez artık dedi. Ama ben pzt.sine kadar bekleyelim bi sıkıntı yoksa dicem...

gizoşum heyecan doruktadır opuyorumnanaktan

inşallah sağlıkla gelir meleğin canım :Saruboceq:

inş. kıslarr inş. dualarınız eksik etmeyin bizden minnoşumla size gelelim inş.

gülicancım hepimiz için hayırlısı olur inşallahhhhh............

Canım ben de perşembe gitcem bakalım dr. karar vericez artık dedi. Ama ben pzt.sine kadar bekleyelim bi sıkıntı yoksa dicem...

canım bizim doktor öyle dedi zaten
çarşamba gittiğimizde suyumuz normal olursa pazartesine kadar beklicez.gelmezsa suni sancı verecekler.olmazsada son çare sezaryen artık.

kızlar ben çıkar
öpüyorum
hoşçakalın... gizoşum allah yardımcın olsun...

X