2009 Ekim Anneleri

e ben de geldim canlarım opuyorumnanaktan
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
ya bişey soracam kızlar. şu göbekteki çizgi varya. benim göbekten aşşağıya inen kısmı yukarı çıkan kısımdan 1 parmak kadar yana kayık.. acaba onun birbirine yaklaşmasımı lazım doğum yaklaştığı zaman... bi birleşmeden bahsediliyo ya. yanlamasınamı bu birleşme. yoksa boylamasına bi birleşmemi?

canım benimkide yamuktu şuan dümdüzz gibim ama hala tık yokkkk:1rolleyes:

lalll canimm malesef yeni fikirlerle gelmedimkaydirigubbakcemile3

kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

ehh ii geçio sayılır canımmm sen nasılsın...._?canım sabırsızlığımı kalmış yarın 40.haftam bitio hala bekliommmmmmakannehir[/B

bilmiom aybikem...:1no2:
nurefsanı bekliommm belkim yeni fikirlerle gelir dieeee:1rolleyes:

kaydirigubbakcemile3ayy cok guldum yaa ...dun bi yazida okumustum temizlik yapmak etki ediyormus doguma bende bugun masallah pek bi enerjiktim kac saat evimi temizledim piril piril oldu mecbur olmasam yapmazdim temizlik falan ama el mahkum iste ..hemde denemis olacagim bakalim is yapmanin bi tesiri varmi :):hulya:

benimde kocik evde yok nikaha gitti az önce aradı yarım saate evde oluruz dedi
suzan cım dün nurefsan ananas yiyen pıt diye doğırıyo diye bi konuyla geldi de onçün napsak dedim
laloş bekle bakalım bugün neyle gelcek bizimki :KK70:

:kedi::kedi::kedi:eek:puyorumnanaktan sende supersin sekerim:)
ben ananasi elemedim nasil olsa 12 gunum var 40.haftama birde onu deneyecegim:lepi:
bilmiom neyle gelecek ama kesin yine bişeyler bulmuştur...:1rolleyes:
nurefsan süper yaaa:asigim:
ananasda almadım tüp bebek tedavisindede bebişin sıkıca tutunması için kullanılıyormuş vazgeçtik o yüzdennnnkafamçokkarıştı

ıyi akşamlar herkese.
Ben daha dourmadım ama ilk defa karnım kasıldı 1 sefer. 40. haftanın sonunda ne gelişme ama dimi kaydirigubbakcemile3

gulican ha gayret yafrum belkim bu ak$am $ettirirsin bendede ne kasilma oldu ne batma oldu bugün buda büyük ihtimalle gec gelicek ablasinda oldugu gibi ooffoofff:KK43:

lalimm ıkın sıkın belkim gelir :ecrin_bebek:
şaka bi yana doktor ne diyor ?

çarşamba günü tekrar gidicem işte dananın kuyruğuda o gün kopacakkkkk

lalll canimm malesef yeni fikirlerle gelmedimkaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3ayy cok guldum yaa ...dun bi yazida okumustum temizlik yapmak etki ediyormus doguma bende bugun masallah pek bi enerjiktim kac saat evimi temizledim piril piril oldu mecbur olmasam yapmazdim temizlik falan ama el mahkum iste ..hemde denemis olacagim bakalim is yapmanin bi tesiri varmi :):hulya:

:kedi::kedi::kedi:eek:puyorumnanaktan sende supersin sekerim:)
ben ananasi elemedim nasil olsa 12 gunum var 40.haftama birde onu deneyecegim:lepi:

nurefsanım canımsın ya.....opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
ohooo benimkinin arasında 1 cm var. seninki düzleştiği hgalde topikteysen benim durumum vahiim dsene:))

bilemem artıkkkkk:roflol:

İyi akşamlar herkese.
Ben daha dourmadım ama ilk defa karnım kasıldı 1 sefer. 40. haftanın sonunda ne gelişme ama dimi kaydirigubbakcemile3

süersin gülican. ayın gelişmesi bence :)))))))
bu arda kızlar göbişimin üstü yumuşamış gibi. sanki içi boşmuş gibi. daha çok patlak top gibi. bastırınca içine göçüyo.. aşşağıda da baya baskı var. acaba iniyo olabilirmi????

X