2009 Ekim Anneleri

napım kıyamam aybıke ben ben sıkılırken o benı hiç yanlız bırakmadı mesajlarıyla sağolsun..

oy yavrumm Şeniz
hamilelikte destek arıyor insan gerçekten
bide nasrettin hoca ağaçtan düşünce demişya bana ağaçtan düşen birini getirin diye
o bakımdan bulunmaz nimet senin varlığın..
iyki topladın kız bizi tepeüstüne :)

ayh ben ona neler sorcam doğsun da ..
şeymoş kız bebik doğunca bebeği hanki hastaneye götürcez rutin kontrollere şimdi gittiğimize mi?

kuzum ben keremı doğum yaptığım hasteneye goturuyordum..sonra ızmıre taşındım ve orada yakın has.olmadığı için sağlık ocağına gtruyordum kontrıoller aşılar hep s.ocağında yapıldı çok memnundum çokta ilgilenıyorlar..şimdi yakınıma baya güzel bı sağlık ocağı açılıyor kötü bı durum olmassa rutın kontroller aşılar orda olur..Ama allah korusun bı hastalık vs olursa doğum yaptığım hastanedeki dr beyenırsem ona götürüm..

oy yavrumm Şeniz
hamilelikte destek arıyor insan gerçekten
bide nasrettin hoca ağaçtan düşünce demişya bana ağaçtan düşen birini getirin diye
o bakımdan bulunmaz nimet senin varlığın..
iyki topladın kız bizi tepeüstüne :)

canım benım keşke daha önce toplaşsaydıkta bı kaç kez daha görüşürdük gerçi ben gelcem sana hala adres beklıosss :eek:klava:

he yaa keşke ..olsun sonuçta açılışı yaptık
kız ben sana yazdım ya ümraniye merkezden kadıköye gelen otobüslere sorsun kayışdağdan geçene binsin en kolay böle anlatılır dedi
bende diorum niye cvp vermedi heralde müsayt değil temizlikten sonra dinlenecek :KK70:
hihih artık bebiğe gelirsin belki

TartıÇok alımlı bir sarışın kucağında bir bebek ile eczaneye girmiş ve:

"Bebeği tartmak istiyorum." deyince eczacı:

"Efendim bebek tartımız bozuk. Onun için anneler bebeklerini kucaklarına alıp büyük tartısına çıkıyorlar. Sonra ben bebeği kucağıma alıp anneyi bir daha tartıyorum. Aradaki farktan da bebeğin ağırlığını buluyoruz." demiş.

Kadının canı sıkılmış bu cevaba ve:

"Hay aksi şeytan!" deyip kapıya doğru yönelince eczacı:

"Ne oldu efendim?" diye sormuş.

Sarışın:

"Ben bu bebeğin annesi değilim ki, teyzesiyim. Gidip bebeğin annesini getireyim bari..."

he yaa keşke ..olsun sonuçta açılışı yaptık
kız ben sana yazdım ya ümraniye merkezden kadıköye gelen otobüslere sorsun kayışdağdan geçene binsin en kolay böle anlatılır dedi
bende diorum niye cvp vermedi heralde müsayt değil temizlikten sonra dinlenecek :KK70:
hihih artık bebiğe gelirsin belki

bende senden cevap beklıommm delü gibi...evet kıss yollarda doğurmım bebikimi alır bebeğine gelirim sonrada sen bana ılk kım doğurursa o ona gider okımı :1hug:

Sibel cim miladini doldurmuslar listesine aramiza hos geldin canim. bundan sonrasi 10 gün bakalim nasi neler olcek.

Bu arada dün gece iyi döktürüp kaynatmissiniz oh bilsem bende katilirdim.
Kizlar sanirim hurma gercekten ise yariyor ben dün yedim kasilmalarim bayagi siklasmisti. ama bugün yine seyreklediler. Acilmamda hic yokmus bugün doktorum kontrol etti. sancilari beklices artik hurmaya devam....

hehe tamam cankuş :) yanlız beni doğumdan 4-5 gün sonra bursaya götürcek annem
biraz orda kalıcam o fazla kalamaz malum çocuklar okula gidio..
fıkrayada çok güldüm süperdi hehe

evet orası kesin tabi ALLAhın da izni olursa
hiç eve tıkınmaya niyetim yok 1 aydır yeter bunaldım fellik fellik gezek tabi sana biraz zor 2 tane bebik
ev oturmaları düzenleriz grubumuzla sen üzülme

aybık msnde kı o yazıyı nasıl yazdın ters duruyo gıbı varya...bıde o otomatık mesaj gelıo yaa onu

msn deki yazıyı kızımın teyzesi yapmış:asigim:
msnmania.org diye bi site var orda.. sol köşede pempe bi kutu var ordan bi yerden yapmıştı ama tam bilemiyorum..bi dene
msn de son sürüm yoklüyse dışarda yazıyorsun ya kişiselleştir yazıyo ordan yapabilirisn ..

ok bakım bı son sürüm ama hanı ( içinde bişey yazıyorsun ya onu kendın yazıyorsun otomatık olmuyor sanırım

TartıÇok alımlı bir sarışın kucağında bir bebek ile eczaneye girmiş ve:

"Bebeği tartmak istiyorum." deyince eczacı:

"Efendim bebek tartımız bozuk. Onun için anneler bebeklerini kucaklarına alıp büyük tartısına çıkıyorlar. Sonra ben bebeği kucağıma alıp anneyi bir daha tartıyorum. Aradaki farktan da bebeğin ağırlığını buluyoruz." demiş.

Kadının canı sıkılmış bu cevaba ve:

"Hay aksi şeytan!" deyip kapıya doğru yönelince eczacı:

"Ne oldu efendim?" diye sormuş.

Sarışın:

"Ben bu bebeğin annesi değilim ki, teyzesiyim. Gidip bebeğin annesini getireyim bari..."

eee ne yani sarışınlar salakmı burdan bu nlammı çıkıyo. yoksa sarışın olmayanlarmı kompleksli?

X