2009 Ekim Anneleri

zuzu nereye kayboldu yaaa kasılıyodu en son .. doğurmasın sakın aaaaaaaaa

selam kızlar
nasılsınız
amazoncumm minnoşun nasıl akıllımı sutunuz geliyor mu oyy ne guzel miskokulu bebişin yanında

kislar yaa su kasilma dediginiz sey karnin sertlesmesi mi? hani bebek sanki bi yere toplanmis gibi karin cok sert oluo o mu?fisfisfis
eger oysa bende bayaa oluo yaa.ama henuz duzenli deil CADIARZU

zuzum nasılsınn_???
naloşum yerimseniben

ŞenizŞeniz hadi kıss dogurun hayırlısıyla bir avazda:))) bugun yarın inşallahh zuzu elam sen ve zennuree :)))
Allah ım dua hukmunde saysın insallah:Saruboceq:alkisalkisalkis

anam bukette 39. haftasındaymış buket sende inşallahh dua edim hepinize bugun yatarken :))))

kizlar bir yerde su yaziyi okudum:Ablam yurt dışında yaşıyor . Doğum zamanı geçtiğinde ebesi ananas yemesini söylemiş ertesi günde doğum yaptı Bu sene doğum yapan bir arkadaşım da denedi oda hem ananas yedi hemde suyunu içti ve doğuma gitti. Bende zamanımı bekliyorum gecikme olursa ananasa saldırcam

birde ananasi mi denesek:)

kislar yaa su kasilma dediginiz sey karnin sertlesmesi mi? hani bebek sanki bi yere toplanmis gibi karin cok sert oluo o mu?fisfisfis
eger oysa bende bayaa oluo yaa.ama henuz duzenli deil CADIARZU

evet canımmm ta kendisiiiiikaydirigubbakcemile5

ŞenizŞeniz hadi kıss dogurun hayırlısıyla bir avazda:))) bugun yarın inşallahh zuzu elam sen ve zennuree :)))

inşalllahhhh canım inşallah :Saruboceq:doğuma giderken kahkahalarla gidicem ahtım varrr..hiç ağlamıcamm...:1rolleyes:.

yarın ilk işimmm gidip ananas almak olacakkkkkk:1rolleyes:

anam bukette 39. haftasındaymış buket sende inşallahh dua edim hepinize bugun yatarken :))))

canim saol insallah hepimiz rahatlikla dogururuz kaydirigubbakcemile5

evet canımmm ta kendisiiiiikaydirigubbakcemile5

inşalllahhhh canım inşallah :Saruboceq:doğuma giderken kahkahalarla gidicem ahtım varrr..hiç ağlamıcamm...:1rolleyes:.

anamm tirstim simdi kafamçokkarıştı

zuzummm kasılmalar filann yoksaaaaa kafamçokkarıştı
hadi hayır olsun ayyy

kaydirigubbakcemile2

zuzu nereye kayboldu yaaa kasılıyodu en son .. doğurmasın sakın aaaaaaaaa
he bizde ööle heweslendik ama fos çıktı :))) kasılıyorum hala ama artık tutmuyorum dk filan sıkıldım:)))
zuzum nasılsınn_???
naloşum yerimseniben
lalimm akşam ciddi baskı filan oldu soora arttı ama şimdilik sakinledi..bakalım..

amiinnnn

hiç güleceğim yoktu
sürekli yeni formüllerle geliosun nurefsancım maşallah azmine hayran kaldımkaydirigubbakcemile3
ben hamileliğin başlarında çok yemiştim iyki çıkmamış bebiş

"Özellikle inek sütü, fıstık, lahana, çikolata, portakal, çilek ve domates, anne sütünden geçerek bebeği rahatsız edebilecek alerjen besinlerdir."

bakın buldum o yazıyı..
bunu ogrendigim iyi oldu saol aybikecimm Şeniz

deneyin bakimm canımm inşallahh işe yarar :hulya: :Saruboceq:
Allahım bir avazda kurtarsın hepinizi inşallahhhhhhhh

Kızlar gecmişi okudum şimdi oturacak halim kalmadı :)) azcık uzanıcam kocik gelir birazdan yemegini hazırlarken takatim olsun opuyorumnanaktan

zuzumopuyorumnanaktan yalancı kasılmalar işte ne olacak....diyorumya canım kaç gündür bendede öle gıjık oluommmmm:1closedeyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…