2009 Ekim Anneleri

zeynep anlsana çatlıyorum burda ne bekliycem yha:sinifsinif:

amazon 7 kg gittimi gerçekten ?
sezeryanda kg gitmio diolar bide
ahh benimde gitse 7kg süper olur zaten 8-9 kg almışım toplam

anlıyorum seni şekerim gerçi 38 olmuşsun artık beklemesende olur...ben hep son ana kadar dursun diyordum ama benim meleğim karnımda kilo kaybetmeye başladı dr da beklemenin anlamı yok diyip aldı..iyikide almış kızım dışarda çok daha çabuk toparlandı...

benimde 10 unda alıcak kısmsetse..
sezeryan şeklin neydi bilgi verebilirmsn?
amazonunki spinalmiş benimde aklıma yattı zaten ölüyorum bebeği görcem yıkanmadan diye
sinirimden ölürüm bayıltırsalar beni

ahhh hemde nasıl zor 2 çocukla canım..benim şimdi annemler yanımda pek anlayamıyorum ama onlar pzt gidicek bakalım o zaman napçam...

benım annem yakın ama pekte bı faydası olmaz yaz olsa hergun getir götür olurdu ama şimdi malesef...Allah yardımcımız olsun..
pazartesi 2.600 dü

iyi maşallah

ne gusel tarıh bellı yaaa ohhhh

benimde spinaldi canım iyikide öyle yapmışım onun çıkışını görmek süper bişeydi..ilk çocuğum genel anseteziydi keşke onuda spinal yapsaymışım diyorum..hem bayılmıyorsun hemde ameliyattan sonra uyuşukluğun geçene kadar acının önemli bir kısmı gitmiş oluyor...

hoşçakal şeyma,selametle inş.
anladım zeynepçim şuaana kadar spinal hakkında olumsuz bişi duymadım
bebeği görüyorsun o en büyük etken
2.toparlanma sürecide diğerine göre daha hızlıymış
yanlız kocik 2 gündür sorup duruyo dikiş izlerini onlar çok bellimi kaç dikiş var mesela?

evet canım bende korktum başağrısı felan olur diye ama olmadı çok şükür..dikiş yokki izi olsun yapıştırma yapıyorlar...sadece ince bir çizgi oluyor oda çok aşşağıda gözükmüyor bile...

hadi yaa ben bunu bilmiyordum bak süpermiş
9 ay boyunca sezeryan hiç düşünmedik geçen hafta çıktı bu başıma
oyüzden net bilgim hiç yok burdan sorup öğreniyorum

zeynep anlsana çatlıyorum burda ne bekliycem yha:sinifsinif:

amazon 7 kg gittimi gerçekten ?
sezeryanda kg gitmio diolar bide
ahh benimde gitse 7kg süper olur zaten 8-9 kg almışım toplam

gitti aybikçim . doğumdan 2 gün sonra tartıldığımda 66 idim. bugun 1 hafta oldu sabah tartıldım 62 olmuşum. şişlikler iniyor zaten kilo da gidiyor. farketmiyoruz ama bayağı şişip su topluyor vücut.

amazoncum miniklerimiz aynı gün doğmuş benimki 9:01 de doğdu seninki kaçta doğdu

ay zeynepçim evet hatta sabah doğuma giderken medikalparkın önünden geçiyorduk eşime bile söyledim, forumdan arkadaş zeynep de bugün burda doğuracak dedim andım seni.
benim kızım 8:43 de doğdu. benim ameliyat toplasan 25 dk anca sürmüştür hiçbişey anlamadım ..

başağrısı falan bende de olmadı çok şükür. zaten ayaklarımın uyuşukluğu 4 saatte anca geçti. en sancılı dönemi de rahat geçirdim..

selam kızlar... ii aksamlar gene mac var da napıyonuz bı bakıyım dedım

desene senin kız 20 dk arayla benimkinin ablası oluyo yerim ben onları...

başağrısı falan bende de olmadı çok şükür. zaten ayaklarımın uyuşukluğu 4 saatte anca geçti. en sancılı dönemi de rahat geçirdim..

benimki 2 saat sonra geçti canım o kadar uzun sürmedi..

kesiden sonra bebeği kucağınıza veriyorlarmı onlar dikim işiyle meşgul olurken ?

hayır canım hemen ağzını temizliyorlar göbeğini kesiyorlar sonra sana şöylee bir gösterip öptürüyorlar sana bebek bakım odasına alıyorlar hemen..bende götürmeyin benimle kalsın dedim ama yemedi tabiiii kaydirigubbakcemile3

kesiden sonra bebeği kucağınıza veriyorlarmı onlar dikim işiyle meşgul olurken ?

hayır aybikçim yanına getirip biraz gösteriyolar o kadar..

öff ama normal doğumda veriyorlar diye biliorum ben fark ne ki şimdiiii

kolların iki yandan bağlı oluyor, burnunda oksijen maskesi, önünde örtü serumlar vs. verseler de alamazsın zaten o durumda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…