2009 Ekim Anneleri

ayy kızlar sizleri okurken çok heyecanlandım yaaa delikafadulden
allahım hepimizi sağlıkla kurtarsınn inşallahhhh :Saruboceq::Saruboceq:
hadiii siz doğurundaa bize sıra gelsiinnnn kaydirigubbakcemile3

amin canım...hayırlısıyla bi doğurabilseydik.....:Saruboceq:

kız bende yicem yarın ananası lal sende ye bacım beraber doğuralım şu oğlanları görsünler.

canım yarın alıp hemen denicem :1rolleyes:denemekden bi zarar gelmezzz...denemedim demem bariiiikaydirigubbakcemile3

bu gece kendimden icin pek bi umutluyum kaydirigubbakcemile2

evet canım ya nurefsan çok araştırmacı bu konuda ama hala kendisi doğuramadı.
yarında ananasmı alsam napsam.insan bi umut işte hevesleniyo.yarın bizim günümüz doluyo zaten gelmezse çatlayacam artık.

kız dayanamayacam şimdi kocamı salacam sokaklara ananas aramaya.ananasa kaldıysak yandık valla.

:roflol::roflolyy oyy....ananası bilmem ama gülmekden doğuracağım ben....:1rolleyes:
hayır ananası yedikden sonrada doğuma gidersem aklımda soru işareti kalır ananas yediğimden dolayımı oldu yoksa oğluşum gelmekmi istedi diyeee:1rolleyes:

bu gece kendimden icin pek bi umutluyum kaydirigubbakcemile2

bende çok umutluyum bu gece nurefsan.yürüyüşten yeni girdim eve.bu kadar yürüyüş üstüne hurmaları aldım onlarıda yedim.bu gece doğurmazsam bi daha çıkmaz zaten bizimki.
son umut yarın ananas yiyoruz zaten lal la beraber.yarın gece kesin doğururuz.
canım nerde okudun o yazıyı.hakikaten doğurmuşlarmı ananasla.

canım bende aynı. gülmekten çıkaracam şimdi bebeği.kocam yüzüme bakıyo bön bön neden gülüyo bu kadın diye.delirdiğimi düşünüyo galiba kendi kendime kahkahalar atıyorum.

canım bende aynı. gülmekten çıkaracam şimdi bebeği.kocam yüzüme bakıyo bön bön neden gülüyo bu kadın diye.delirdiğimi düşünüyo galiba kendi kendime kahkahalar atıyorum.

aynen canım eşim neye gülüyorsun diyo..:asigim:ananasa dedim..:1rolleyes:
kojamda şaşırdııı....off yaaaa çaresizlik ne kadar zormuşşş

kızlar tüp bebek tedavısınddede bebeğin tutunması için ananası öneriyorlar.sizinkiler dahada sıkı baglanmasın

kızlar tüp bebek tedavısınddede bebeğin tutunması için ananası öneriyorlar.sizinkiler dahada sıkı baglanmasın

şaka gibi bu nasıl bi çelişki şimdiiikafamçokkarıştı
yemesekmiki.....
nisacım ananas satanlarınnn ekmeğine taş koydunnn şimdik sen ....
yarın gidip biz ne güzel onları zengin yapacakdıkkkk:1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…