2009 Ekim Anneleri

ayy iişallah elaaamm da heweslenmiim diorumm..sen napiosunnn

hayırlısı cnm hakkında, az kaldı şunun şurasındazemuszemus
bende napim kuzum, yürüyom hızlı hızlı, bacaklarım falan ağrıyo arada, kızım kasılıyo ama düzensiz:kedi: hasretle bekliyoz iştee

yaaa benim kızın adı ela eylül olcakya hani, eylülde doğsa eylül iyi olurdu şimdi abes durmuyo demi biz baya benimsedik dezemuszemus

ayyy cnmm inşallah inşallah:Saruboceq::Saruboceq:
berrayla nasıl gidiyo? uyku düzeniniz falan nasıl?

"Özellikle inek sütü, fıstık, lahana, çikolata, portakal, çilek ve domates, anne sütünden geçerek bebeği rahatsız edebilecek alerjen besinlerdir."

bakın buldum o yazıyı..

canım ben şimdi humana steel tea içiyorum gerçektende anne sütünü artırıyo ..bence hepiniz şimdiden başlayın doğumdan sonra sütünüz hemen gelsin...

geçen gün benim de aklıma geldi bu kıs netcek şimcik die:)))

ayh biri bize hava atıyo:mymeka:
istesek bizde doğururz ne var :1closedeyes:

kaydirigubbakcemile3

ayh biri bize hava atıyo:mymeka:
istesek bizde doğururz ne var :1closedeyes:

zemuszemuszemuszemus bence beklemeyin hemen doğurun çok tatlı bu minikler yaa yesem doymuycam bu zilli kızı..içime sokasım geliyo..

ayyy cnmm inşallah inşallah:Saruboceq::Saruboceq:
berrayla nasıl gidiyo? uyku düzeniniz falan nasıl?

elacım bazı gece ellemesen sabaha kadar uyuycak bazende cin gibi gözlerle sabahı yapıyoruz ama herhalükarda sabırla onunla uğraşıyorum çünkü değiyor nazlarına hanımların..

canım ben şimdi humana steel tea içiyorum gerçektende anne sütünü artırıyo ..bence hepiniz şimdiden başlayın doğumdan sonra sütünüz hemen gelsin...

cnm o çayı nerden alcaz eczaneden mi???

geçen gün benim de aklıma geldi bu kıs netcek şimcik die:)))

kaydirigubbakcemile3

senceeee:umursamaz:

opuyorumnanaktan

selam kızlar ben de geldim.. kaydirigubbakcemile hemen konuya balıklama dalayımmm şeymacımmm
71 kg filandım 62 kiloyum şu an .. kaldı 7 kilo. onlar da gidecek evelallah..

zuzummm kasılmalar filann yoksaaaaa kafamçokkarıştı
hadi hayır olsun ayyy

belki doğurmama yardımcı olur diye az önce atvde "tabancamın sapını gülle donatacağım" şarkısında horon teptimm:dance::dance::dance:

selam kızlar ben de geldim.. kaydirigubbakcemile hemen konuya balıklama dalayımmm şeymacımmm
71 kg filandım 62 kiloyum şu an .. kaldı 7 kilo. onlar da gidecek evelallah..

maşallah nihanım 9 kilo gitmiş, darısı başımıza:Saruboceq:

elacım eczaneden aldım ben..

aybikecim sen daha bekle zaten haftan var canım...

şeymacım ben toplam 10 kiloyla girdim 6 sı gitti kaldı 4 kilo

ohh maşallah kılolar çabuk gidiyo sanırım benımkı 2 haftaya baya gider 2 çocuklu olmak kolay olmıcak

zeynep anlsana çatlıyorum burda ne bekliycem yha:sinifsinif:

amazon 7 kg gittimi gerçekten ?
sezeryanda kg gitmio diolar bide
ahh benimde gitse 7kg süper olur zaten 8-9 kg almışım toplam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…