2009 Ekim Anneleri

ben de ondan korkuyom mehayım ya..ben normal de doğuramam,ilk sezeryan oldum..ve doğum tarihi vermedi benim doktor:sm_confused:

mehay birak kasilsin anacim:)
bak onu arayipta bulamayanlar var:)

:roflol::roflol: acitiyor bazen baya canim ayaklarini bir dayiyor bobreklerimin oldugu yere yumurta gibi bisey cikiyor sagdan...elleyince cekiyor...ama sukurler olsun hareketsiz degilya seviniyorum bu duruma tabi...ama ben yinede dus yapayim rahatlarim biraz midem bulanmaya basladi neden bilmem ...

neyse ben de yürüyüşe çıkıyom..Allah a emanet oluna.s.

ben de ondan korkuyom mehayım ya..ben normal de doğuramam,ilk sezeryan oldum..ve doğum tarihi vermedi benim doktor:sm_confused:

aslinda bende bu gidisimde keske 1-2 cm acilmis dese diyordum ama acilmadi dedi doktor uzuldum..artik bebisimi kucaklamak istiyorum ben yaaa...:Saruboceq:insallah cok yakindir...

aynisini benim kizda yapiyor..tam elliyorum hemen cekiyor ayaklarini:)
gecmis olsun canim insallah usutmemissindir..

neyse kızlar size iyi sohbetler ben de çıkıyorum anneme gidicem hem yürüyüş olur biraz da..
inşallah işe yarar :)

öpüyorummm...

merhaba kızlar..geçmişi okumaktan heba oldum gene akannehir
benimde kasılmalarım toplanmalarım oluyor karnımda ama ne zamandır oluyor birde akıntım çok oluyor yaa suyum falan gelmiyordur umarım,iyice paronayak oldum yaa :sinifsinif:
ayın 12 sinde randevum vardı 9 una aldım ne olur ne olmaz diye erken gidicem

aynen bunun altına imzamı atabilirm
akıntı abarrtı olayı peçete dayandıramıyorum ve nasıl bişyse heryerim ıslanıyor

aynen bunun altına imzamı atabilirm
akıntı abarrtı olayı peçete dayandıramıyorum ve nasıl bişyse heryerim ıslanıyor

afedersin aynen altıma yaptım yada suyum geliyor zannedip wcye gidiyorum bakıyorum akıntı..sanırım iltihaplanıyoruz ama yapacak birşey yok..kafamçokkarıştı

yemek yapmam lazım ütü yapmam lazım ama canım HıÇBıRŞEY yapmak istemiyor..2 ye kadar uyu uyan yattım 3 e kadar anca doğruldum bu saaten sonra ne işi yapıcam ben yaa :sinifsinif: herkes enerjikim diyor ama bende enerjinin e si yok

bernacım ben doktoruma ifade ettim
son aylarda çok doğal dedi
:S

iyi suyumuz skmıyor yani birde bebiş susuz kalıyorsa diye korkuyorum..banada 1 ay önce falan doktor iltihap olabilir deyip fitil vermişti kullanmadım..ilaca karşı alerjim var demir hapını bile çok zor içiyorum hatta bu aralar kaytarıyorum :kedi:

aybikecim bizim haftalar da aynıymış aynı belirtileri gösteriyoruz bir kaç gündür onu farkettim.. kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…