2009 Ekim Anneleri

doktorlar insanin kafasini cok karistiriyorlar canim. bana da soruyorum soruyorum kimse net bi cevap vermiyor. kontrollere göre ne zaman gelir bu cocuk diyorum kimse bisi söyliyemiyo. kac gündür yürümekten halim mecalim kalmadi yani dünyanin yolunu yürüyorum. hakkimizda harilisi olsun

amin canım amin...Allah aemanet yavrularımız...

kıslar kızımla 3gÜndÜr hastanedeydİk İdrar veremedİk delİ oldum mİnİcİk bebemle tam poŞetİ takıyom ÇİŞ,İ geldİgİnde poŞet ıslanıyodu Çıkıyodu evde verdİrdİm ŞÜkÜr İdrarında lÖkosİt ÇÖıktı mİkrop yanİ İgneye baŞladık bakalım İnŞ geÇer Çok zor mİnİcİk bbegİn hasta olması yaaa

gecmis olsun Allah acil sifalar versin canim

kıslar kızımla 3gÜndÜr hastanedeydİk İdrar veremedİk delİ oldum mİnİcİk bebemle tam poŞetİ takıyom ÇİŞ,İ geldİgİnde poŞet ıslanıyodu Çıkıyodu evde verdİrdİm ŞÜkÜr İdrarında lÖkosİt ÇÖıktı mİkrop yanİ İgneye baŞladık bakalım İnŞ geÇer Çok zor mİnİcİk bbegİn hasta olması yaaa

kıyamam ya..cok gesmıs olsun cnm.

kıyamam:gitme:Allah şifa versin miniğine canım:Saruboceq:

acilma varmi diye alttan parmak sokup bakiyorlar ya o cok acitiyorya o yüzden ben pek baktirmadim. ama yarin hastanede randevüm var baktiricam bakalim durum neymis.

nst ye gırdım bn dun sancım cıkınca doktor baktı parmakla acıdı ama gecıyo yanı takma kafana.

naberler şekerler...

aman da aman hoş geldinizopuyorumnanaktanbebişimiz nasıl?

canım amazon da kopukluktan yakınıyo,doğum yapan ekim anneleri diye bi topic açsanıza..siz sorunlarınızı paylaşırken biz de ordan öğrenmiş oluruz ya olmaz mı:uhm:

belli bır buyuklukten sonra mecbur sezeryan a alıyolar dıye bılıyom üzülme cnm:1hug:

benim dr.um 4 ve üzeri bi bebek doğurabilirsin dedi ama hiç sezeryan falan bahsetmedi nasıl doğurcam ben o bebği dedim, doğurursun merak etme dedi.Gerçi ben hiç sezeryan istemiyorum dr.umda biliyo bunu..

sen kendını bıra zorlamıssın cnm dıkkat et kendıne.:eek:lmaz: cok gezme cnm. gercı bn de gezıyorum da abartmamak lazım ağır yuk hele sakın kaldırma eğilip kalkma tetikliyo bunlar cunkü

evet nazım daha dikkatli olmam gerek eşimde uyardı zaten sukur gecti agrılar dogum baslangıcı falan degilmiş zamanında gelsinler ne bekletsin ne de erken gelsinler inşallah

gecmiş olsun musyas inş. gecer bir an once dogumdan sonrada sıkıntılar bitmicek gibi Allah yardımcımız olsun inşallah

valla dogsunlar bak 24gÜn nasıl geÇtı anlamadım sızdede Öyle olcak dÜnyaya gelsın rabbım kolaylık verıyo

X