2009 Ekim Anneleri

bende çorba yapayım bari..canım birşey yapmak istemiyor yaa 24 saat uzan yat deseler hiç kalkmicam valla ne biçim biri oldum böyle mirmirmirmir

he ya bende öleyim :)
hiç yemek yapasım yok dünden sebze çorbam var onuda içesim yok
canım patates kavurup üstüne yumurta kırmak istior yani yapmasını değilde yemesini bi koşu yapio geliym

herkes doguruyor maaşallah herkese bebeişine artık yetişemıyorum sapır sapır dökülüyor herkes. bu gidişle doguramayanla rbayagı azınlıkta olacagız :)
benımd ehıc sütüm gelmedı cok korkuyoru ınsaalah gelır

vereliniortak
slm kıslar ben geldim...hem de yusufumla beraber...cok sükür busabah saat 7 de merhaba dedik dünyaya...normal dogum oldu ama cok cektim ne yalan söyleyeyim...nesse anlatırım hepsini ..bebişime ilksütümü verdim.ama şimdi emzirmeyey calısıyom..

kı zselda doğurdunmu? ne çabuk.... aşllah analı babalı ve sağlıkla büyütmeyi nasip etsin... ayrıntıları beklyorummm

slm kıslar ben geldim...hem de yusufumla beraber...cok sükür busabah saat 7 de merhaba dedik dünyaya...normal dogum oldu ama cok cektim ne yalan söyleyeyim...nesse anlatırım hepsini ..bebişime ilksütümü verdim.ama şimdi emzirmeyey calısıyom..

selduss Allah analı babalı buyutsun hayırlı evlat olsun inş. canım benimm simdi iyisin inşallah yusuf pasamıza masallah resimlerini bekliyoruzzzzzz opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

seldus ne ara doğurdun kıs :) ALlah analı babalı buyutmeyi nasip etsin yavruşunu maşallah size :nazar:

sositososito anam yusufumuza kavuşmuş annesi kıss hangi ara sancın tuttu da normal normal doğurdunn tatlımm ya maş. allah analı babalı büyütmeyi nasip eder inş. opuyorumnanaktan

ii akşamlar kıslarr biz geldikkkk a.s.

naloşummmmmmmmmm napıyor oğlumuzzz opuyorumnanaktan

bahair+, ELALI, Kalemiti+, maya, nilaykemer, sevolm, ZuZuu+ kıslarrrrrrrrr opuyorumnanaktan

ilkaycım güle güle büyüt
"ben bukadar sevebileceğimi tahmin etmiyodum " diye yazmışsın ya çok etkilendim nedense bu cümlenden yaa:sinifsinif:
laloş elalı rabbim inş tez zamanda kavuşturur bebişlere beklemek gerçekten çok zor

amin cnm inşallah:Saruboceq:

Kızlar selam,
fazla katılamıyorum muhabbete ama okuyorum fırsat buldukça.
Meleklerine kavuşanların gözü aydın, bekleyenler de umarım bir an önc sağlıkla alırlar yavrularını kucaklarına.
Ben bugün doktor kontrolüne gittim. İlk defa nst ye bağlandım ve çatı muayenesi oldum. nst iyi çıktı, az sancım var ara arar gelen. çatı kontrolü de korkulacak kadar değil. zaten kısa sürüyor, bir ara hafif canı acıyor insanın o kadar. hiç korkmayın olmayanlar varsa.
doktor bu hafta doğursan iyi olur dedi. ela'm 3100 kilo olmuş. daha da büyürse zor olabilir dedi doğum için. bana da bir umut oldu, sanki bu hafta doğuracakmışım gibi geliyor.
bu arada çok fena grip oldum. hapşurup duruyorum ve boğazım çok fena. hapşururken doğuruvereceğim gibi geliyor.
eylül'de doğum yapan bir arkadaş, son günlerde kendisinin de grip olduğunu söylemişti. tahamm'dan başka grip olan var mı?

maşallah kızımın adaşına:nazar:
geçmiş olsun:teselli:

selduscum maşallah yusufada sanada:nazar:
sabah doğurdun akşam burayaa yazdın tüü tüü maşallah:nazar: darısı başımıza:Saruboceq:

herkeze merhaba kızlar bişey sormak istiyorum sizlere ben 37 haftalık hamileyim ama göğüslerimde hiç süt belirtisi yok... hamile kalmadan önce nasılsa yine öyle 10 gün önce doğum yapan bi arkadaşım var o hamileliğin son 2 ayında hep göğüslerinden süt gelirmiş... bende hiç bişiy yok adece 7 aylıkken bikere sarı bişiy geldi gibi oldu.... çok korkuyorum acaba sütüm hiç olmıcakmı diye sizce bu durum normalmi?????

cnm bende 40. haftamdayım bu zamana kadar benden ne süt nede başka bi sıvı geldi, hatta göğüs ucum bile çıkmadımafoldumben

nilaykemer öğlende bişeyler yazmıştın sana bikaç bişey sormuştum bi bakabilirmisin???

canım maşallah paşana :nazar:ve sana allah anneli babalı büüyütsün....:Saruboceq:
ne çabuk çıktın hastaneden yoksa laptopunu hast.yemi götürdünnnnkafamçokkarıştı

laloş neye sıkıyorsan sıkma canını kuşum herşeyin hayırlısı

dediğin gibi canım hayırlıısı olsun :Saruboceq:başkada bişey diyemiyorum zatennnn:1no2:

kızlarrrr slmmm
selduşda doğurmuş maşallah döküldük iyice hepimiz
Allah analı babalı büyütsün
bizde oğluşumla koklaşıoz süper bişi yaa
ama normal doğum kolay değilmiş bende bi ara detaylı yazıcam
bizim hiç sütümüz yok çok üzülüyorum oğluma mama veriyozzz :KK43:((

kızlarrrr slmmm

canım sürekli emzirmeye çalış ve bol bol sıvı tükettttt...bak geöreceksin gelecek sütünnnnopuyorumnanaktan

elalı pardon canım ben sürekli giremediğim için kaçırıyorum arada...şimdi gördüm sorularını...mama için oğlumun çocuk doktoru PREAPTAMIL önerdi, ben de ondan aldım 1 kutu...yeni doğan için en uygunu oymuş...
göğüs ucuna gelince BEBEDOR marka en rahat kullanılanlardan...eczanelerde bulabılırsınız sanırım...yalnız dikkat edin cam gibi olanlar var çok komik ve mümkün değil kullanılamıyor,kocaman sert bişey...ilk dogumumda bızım de böyle bişeyden haberimiz yoktu, hastanede hemşireler eşinize söyleyin göğüs ucu alıp getirisn demişlerdi, eşim de gitmiş o kocaman cam gibi olanlardan almıştı...hala bakar güleriz:))

seldus doğurmuşmu maşallah..sancım var derken ne çabuk..:nazar:Allah ım analı babalı büyütsün inşallah..darısı bizim olsun..:Saruboceq:
bizde kocişimle annemlere çaya gidiyoruz kendinize dikkat edin doğurmayın haa heyecan oluyorum sonra..akannehir

kızlarrrr slmmm

canım maş. oğluşuna tatlım benim yerimede kokla onu emi opuyorumnanaktan allah analı babalı büyütsün

:asigim: opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

sositososito anam yusufumuza kavuşmuş annesi kıss hangi ara sancın tuttu da normal normal doğurdunn tatlımm ya maş. allah analı babalı büyütmeyi nasip eder inş. opuyorumnanaktan

ii akşamlar kıslarr biz geldikkkk a.s.

naloşummmmmmmmmm napıyor oğlumuzzz opuyorumnanaktan

bahair+, ELALI, Kalemiti+, maya, nilaykemer, sevolm, ZuZuu+ kıslarrrrrrrrr opuyorumnanaktan

gizoşummmmmmmm

canımmmmmmmmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
bugun biraz agrım var kasıklarda belimde uzanıyordum :KK43:(((((

naloşum bebişmi geliokiiiiiii....:asigim:
bana derken sen doğurursan hiç şaşırmam....opuyorumnanaktan
hayırlısıyla gelir inşallah bebişin tabi kolay bi şekildeee:Saruboceq:

naloşummmm oğlumuz acele edip geliyomu yoksaa aamanınnnnnnn kısss du daha vakti var yaww sağlıkla gelsinn oğluşumuz inş.

X