2009 Ekim Anneleri

naloşum bebişmi geliokiiiiiii....:asigim:
bana derken sen doğurursan hiç şaşırmam....opuyorumnanaktan
hayırlısıyla gelir inşallah bebişin tabi kolay bi şekildeee:Saruboceq:

naloşummmm oğlumuz acele edip geliyomu yoksaa aamanınnnnnnn kısss du daha vakti var yaww sağlıkla gelsinn oğluşumuz inş.

yokk daha gelmesin valla :KK43:(((
yaa sabahta cokk az kan gordum iç camasırımda 1 damla kadar onemsemedim ama kızlar daha vakti var dursun valla :/

llallcımmmmm onemli degildir demii sadece 1 damla kadar sabah kalktıgımda gordum gelmedi sonra
bugun carsıda dolastım yoruldum ondandır dedim belim agrısı ama simdi azaldı

canim oglen laptobum bozuldu o yuzden yazamadim..benim bel agrim var sadece 4gundur sanci namina hicbirsey yok..

nurefsan canım dünden beri sancım var bebişimide artık iyice aşağıda hissediyorum sanırım aşağı indi yarın doktora gideceğim öğreneceğim ayrıntıları sen nasılsın senin sancıların varmı

hadi Allah anali babali buyutsun...canim mumkunse dogumdan cok cektigin kismi biz dogm yaptiktan sonra anlat kaydirigubbakcemile3 ufak ufak dogum korkusu basladi zaten
iyice korkmayalim:kedi:

slm kıslar ben geldim...hem de yusufumla beraber...cok sükür busabah saat 7 de merhaba dedik dünyaya...normal dogum oldu ama cok cektim ne yalan söyleyeyim...nesse anlatırım hepsini ..bebişime ilksütümü verdim.ama şimdi emzirmeyey calısıyom..

anacimm gelde dogumdan korkmamafoldumben Allahim insaalalh bizim dogumlar kolay gecer...

kızlarrrr slmmm
selduşda doğurmuş maşallah döküldük iyice hepimiz
Allah analı babalı büyütsün
bizde oğluşumla koklaşıoz süper bişi yaa
ama normal doğum kolay değilmiş bende bi ara detaylı yazıcam
bizim hiç sütümüz yok çok üzülüyorum oğluma mama veriyozzz :KK43:((

ii akşamlar kızlar... eve gırer gırmez hemen sıteyı actım. bugün doktordaydım. oğlusum 2900 olmus doğum kanalına gırmıs.hersey normal cok şükür.nst ye gırdım sancım cıktı doktor acıklık var mı dıye baktı 1cm varmıs.acıklığın artması 15 gunde sürebılır burdan kapıdan cıkınca da doğum olabılır dedı. heran hazırlıklı olun dedı ...ayyyyyyyyyy!!!!!!! cok tuhaf oldum ya... doğum yakın cok heyecanlıyımkaydirigubbakcemile2

kızlar nasıl heycanlanıyorum buraya geldikçe.ya hevesleniyorumda aslında ne güzel hergün doğum var yaaa.allah analı babalı büyütsün bütün kuzuları

amaninn ne heyecanli..hadi hayirlisi canim..yataginin altina bez falan ser suyun falan gelir hazirlikli ol..

ii akşamlar kızlar... eve gırer gırmez hemen sıteyı actım. bugün doktordaydım. oğlusum 2900 olmus doğum kanalına gırmıs.hersey normal cok şükür.nst ye gırdım sancım cıktı doktor acıklık var mı dıye baktı 1cm varmıs.acıklığın artması 15 gunde sürebılır burdan kapıdan cıkınca da doğum olabılır dedı. heran hazırlıklı olun dedı ...ayyyyyyyyyy!!!!!!! cok tuhaf oldum ya... doğum yakın cok heyecanlıyımkaydirigubbakcemile2

llallcımmmmm onemli degildir demii sadece 1 damla kadar sabah kalktıgımda gordum gelmedi sonra
bugun carsıda dolastım yoruldum ondandır dedim belim agrısı ama simdi azaldı

naloşum:asigim: bilmiomki canım....ama nişan olsa devamı gelirdi heralde bulcukda öle olmuştu çünküüü...ama için rahat değilse dr.la bi görüş bakalım ne diyecekkkkyerimseniben

canım gözünaydınnnn.....maşallah oğluşunaaaa:nazar:desene kısa zamanda gelicek küçük prensinnnn:asigim::nazar:

ehhh idare eder canım sen nasılsınnn:asigim:

naloşum:asigim: bilmiomki canım....ama nişan olsa devamı gelirdi heralde bulcukda öle olmuştu çünküüü...ama için rahat değilse dr.la bi görüş bakalım ne diyecekkkkyerimseniben

canım gözünaydınnnn.....maşallah oğluşunaaaa:nazar:desene kısa zamanda gelicek küçük prensinnnn:asigim::nazar:

iyiyim şükür canım

kızlarrrr slmmm
selduşda doğurmuş maşallah döküldük iyice hepimiz
Allah analı babalı büyütsün
bizde oğluşumla koklaşıoz süper bişi yaa
ama normal doğum kolay değilmiş bende bi ara detaylı yazıcam
bizim hiç sütümüz yok çok üzülüyorum oğluma mama veriyozzz :KK43:((

cnm Allah analı babalı büyütsün, inşallah zamanla gelir sütün kendine stres yapma sakınyerimseniben

elalı pardon canım ben sürekli giremediğim için kaçırıyorum arada...şimdi gördüm sorularını...mama için oğlumun çocuk doktoru PREAPTAMIL önerdi, ben de ondan aldım 1 kutu...yeni doğan için en uygunu oymuş...
göğüs ucuna gelince BEBEDOR marka en rahat kullanılanlardan...eczanelerde bulabılırsınız sanırım...yalnız dikkat edin cam gibi olanlar var çok komik ve mümkün değil kullanılamıyor,kocaman sert bişey...ilk dogumumda bızım de böyle bişeyden haberimiz yoktu, hastanede hemşireler eşinize söyleyin göğüs ucu alıp getirisn demişlerdi, eşim de gitmiş o kocaman cam gibi olanlardan almıştı...hala bakar güleriz:))

cnm tşk ederim cevapların içinopuyorumnanaktan
nerden bilsin eşin benimkide olsa ne verseler alırdıkaydirigubbakcemile3
silikon olanlardan bulabilirim inşallahyerimseniben

nazcım maşallah oğluşunaa:nazar:
inşallah çok bekletmez kuzun senizemuszemus

ben gezmeye gittim geldim hala 2 sayfa yazışmışsınız hayret herkes kocişiyle romantik yapıyor herhalde kaydirigubbakcemile3

selam millet. bütün gün doğumu hızlandırmak için sürekli hareket halinde olduğum için akşamları takatim kalmıyo maalesef... o yzüden isteyi de çok takip edemiyommmm yaaaaaa

merhaba kızlar nasılsınız.ne güzel ya herkeste bi doğum telaşı.biz kaldık böyle çıkmak istemiyo bizimki. of ya of o kadar yürüyüş yapıyorum.hareket ediyorum.gelmemde gelmem diyo.çok nazlı çıktı bizimki çokkkkkkkkkkkkkk.

merhabaa;;nasılsınız
selduş ve wrose tebrikler gözünüzaydın darısı güne gelenlerin başınaaa...

doğumu hızlandırmak mı?
aanlatın anlatın benim de buna ihtiyacım var... :Saruboceq:
bugun doktor bebek iri olucak dedi inşallah daha fazla beklemez mafoldumben
napsam doğururum onu bilmek istiyorum, hiç acele etmeyen ben...
kaydirigubbakcemile3
yoksa sezaryen dedi valla şakası da yoktu mafoldumben

amaninn ne heyecanli..hadi hayirlisi canim..yataginin altina bez falan ser suyun falan gelir hazirlikli ol..

sorma valla cok heyecanlıyım :) doktorda da dedı suyun falan gelebılor dıye. ama zaman vermedı ya heran ya da 15 gun dedı....:hulya:sositososito

sağol cnm. hayırlısı bakalım. bebişlerimize sağlıkla sağlıklı kavustursun inş. yarabbım..herkesın Allah yardımcısı olsun:Saruboceq:

X