2009 Ekim Anneleri

kızlarrrr slmmm
selduşda doğurmuş maşallah döküldük iyice hepimiz
Allah analı babalı büyütsün
bizde oğluşumla koklaşıoz süper bişi yaa
ama normal doğum kolay değilmiş bende bi ara detaylı yazıcam
bizim hiç sütümüz yok çok üzülüyorum oğluma mama veriyozzz :KK43:((

slm kıslar ben geldim...hem de yusufumla beraber...cok sükür busabah saat 7 de merhaba dedik dünyaya...normal dogum oldu ama cok cektim ne yalan söyleyeyim...nesse anlatırım hepsini ..bebişime ilksütümü verdim.ama şimdi emzirmeyey calısıyom..

Merhaba kizlar nasilsiniz ? aklimdaaaaaa hep siz vardiniz hepinize dua ettim dogum yapacak olanlara bebegini dogurmus olanlara ALLAH im hepimizin yardimcisi olsun

Ben sali günè gece dogum yaptim bugünde evimize geldik minigimizle , oglusum cok güzel teyzeleri cok tatli ben bu kadar sevecegimi tahmin etmiyordum gercekten harika bir duygu , sali günü hastaneye sabah 7-30 da gittik esimle gece saat 23-27 anca dogurabildim , cok mecarali bir dogum oldu :)))) yazarim bir ara , bebegim hafiften sarilik geciriyor , yavrum surekli uyku halinde ama acikinca kiyameti kopariyor ,benim sütüm yok denecek kadar az :KK43:(((((((( iki gündür nerdeyse aglayasim geliyor , azcik sütüm var 5ml anca sürekli tutuyorum bebgi ama sonra agliyor siringayla bebege mama takviyesi yapiyoruz simdilik biberona alismasin diye simdilik serce parmagimi agzina veriyorum meme saniyor ayni anda siringayla yavas yavas sutu veriyorum böylece bebek biberona alismiyormus hastanede ögrettiler , yarinda ebe hanim kontrol icin gelecek burda herseyimiz sükür kontrol altinda birde süt gelseydi :KK43:senağlama neyse ben simdilik cikayim sancilaniyorum hala ara ara karnimda azcik indi gören 7 aylik hamile sanar :) korse takiyorum ama nafile bunda kendimede baya almisim kiloyu , öptüm kizlar

öncelikle tebrikler kızlar a.s. en kısa zamanda tatlı kuzuların resimlerini görebiliriz inşallah. :nazar: :nazar: :nazar: allah herbirinizinkini sizlere bağışlasın. bahtları, huyları güzel olsun yavrularınızın. bol bol sütünüz olsun, kuzulara yarasın :ecrin_bebek: . koklayın bizim için ohhh mis gibidir onlar :asigim: darısı başımıza inşallah :emir_bebek: ben de istiyorum yaaa :umursamaz:

maşallah kızlar darısı başımıza. hikyelerinizi merakla bekliyoruz. sütünüzde hemen gelsin inşallah

ohh maşallah kızlar ne çok doğum olmuş..darısı bekleyenlerin başına...kızıma bakmaya doyamıyorum bende çok şeker geliyor gözüme...anca bu saatte girebilme fırsatı buldum..yedir içir temizle derken 1 hafta geçti hiç anlamadım..ama benim göğüs uçlarım felaket durumda emzirirken bağırıyorum avaz avaz ama dayanıyorum yinede yeterki kızım emsin...

ohh maşallah kızlar ne çok doğum olmuş..darısı bekleyenlerin başına...kızıma bakmaya doyamıyorum bende çok şeker geliyor gözüme...anca bu saatte girebilme fırsatı buldum..yedir içir temizle derken 1 hafta geçti hiç anlamadım..ama benim göğüs uçlarım felaket durumda emzirirken bağırıyorum avaz avaz ama dayanıyorum yinede yeterki kızım emsin...

canım gözün aydın.maşallah çok güzel kuzun:nazar:allah bağışlasın allah analı babalı büyütsün.

zeynepçim maşallah berraya..:nazar: ben lansinoh diye bir krem aldım göğüs kremi sen kullanıyormusun bunu yada başka bir krem çünkü forumlarda tavsiye edilmişti bende ondan o markayı aldım..

saol hayatım darısı başına....bebişlerimizin hepsi çok tatlıdır eminim çünkü onlar melek gibiler insan bakmaya doyamıyor...

ayy amiiiiiiin canım artık sabırsızlanmaya başladım bende.bütün bebişler çok tatlı evet yaaaa :nazar:
canım sen lansinoh kullandınmı iyi diyolar ama.
birde her emzirmeden sonra kendi sütünü sürüp kurumasını bekliyomuşsun oda iyiymiş dene istersen

niye bu sabah boş burası..haftasonu diye dimi...benim kocişim çalışıyor ama haksızlıkkk :gitme:

X