2009 Ekim Anneleri

ben gidip hazırlanayım ablama gideceğim ya anca çıkarım
elalım bu haftasonunu kızınla geçirirsin inş. canım hoşçakalın kızlar görüşmek üzere

pemboş ela dandan doğrmadnzmı kıslarr=))))

gözde kıss sen oğlanı nerdeyse sünnet ettircen biz çıkartmadık hala, bekliyos:kedi:

ya suni lafını bu ara çok duymaya başladım
elalım inş gerek kalmaz

inş. cnm amin:Saruboceq:

ben gidip hazırlanayım ablama gideceğim ya anca çıkarım
elalım bu haftasonunu kızınla geçirirsin inş. canım hoşçakalın kızlar görüşmek üzere

güle güle canancım:Saruboceq:
inşaalah dediğin gibi olur bitanem:Saruboceq:

hahah daha sünnete var ama pazar günü mevlüt etcem:=)))doğru valla benmki gycek damatlğını pazar günü:=)dua ediom size inş bi an önce gelr..hafta sonu hediyesi olsun inş=)kıs senn sezeryan olmıcakmı ne olmş kordonu seni neden hala beketiolar sezeryan olcaksa onu anlamıom?

hahah daha sünnete var ama pazar günü mevlüt etcem:=)))doğru valla benmki gycek damatlğını pazar günü:=)dua ediom size inş bi an önce gelr..hafta sonu hediyesi olsun inş=)kıs senn sezeryan olmıcakmı ne olmş kordonu seni neden hala beketiolar sezeryan olcaksa onu anlamıom?

maşallah cnm oğluşuna:nazar:
Allah damatlığınıda göstersin inş.:Saruboceq:
kıs banbamı dedin sen kimin kordonu dolanmış? bana diyosan ben normal doğumu bekliyom cnmzemuszemus

kızlarrr wrose 'dan mesaj vaaaaarrr kaydirigubbakcemile

Canım prenses kızıma kavuştum Allah' a şükür herşey yolunda, 51 cm. 3580 gr. doğdu. Herkese bol bol dua ettim. herkese selamlar ..
maşallah kuzumuza Allah bağışlasın ailesine.. :nazar:

Canım prenses kızıma kavuştum Allah' a şükür herşey yolunda, 51 cm. 3580 gr. doğdu. Herkese bol bol dua ettim. herkese selamlar ..

maşallah wroseyede:nazar: kızınada:nazar:
nihancım normal mi sezercik mi bellimi?
darısı bize inşallah:Saruboceq:

anam başka kimler doğurdu ben okuyamıyom yaaa,
özet geçseniz bana Allasenizz yaaaww?

maşallah wroseyede:nazar: kızınada:nazar:
nihancım normal mi sezercik mi bellimi?
darısı bize inşallah:Saruboceq:
belirtmemiş kuşum ben de merak ettim..

anam başka kimler doğurdu ben okuyamıyom yaaa,
özet geçseniz bana Allasenizz yaaaww?

yafrum aklımda kalanları söliyim,
ben, bulcuk, zeynep, wrose, nisannur, ilkay, fatoş, .... bunlar aklımda kalanlar.

ohhh maaşallah. wrose a da kızına da..... allah bize de nasip etsin inşallah

wroseye ve prensesine maşallah:nazar:allah anneli babalı büyütsün.....:Saruboceq:

allahım bende böle prensime kavuştum diye msj gönderebilecekmiyim hiç umudum kalmadı ama.....
oğluşum yerini çok sevmiş ve gelmeye niyetei yok...:1no2:

lalim nasıl geçti kontrol anlatsana?
doğumla ilgili zaman verdimi dr? pazartesiden sonra ne kadar daha beklicekmiş, ne yapacakmış anlat kıss :))

lalim nasıl geçti kontrol anlatsana?
doğumla ilgili zaman verdimi dr? pazartesiden sonra ne kadar daha beklicekmiş, ne yapacakmış anlat kıss :))

bitanem ne anlatıım herşey bildiğin gibi..:1no2:çarşamba günü giidicem bebiş gelmezse tabii....:1rolleyes:
inan yazmak bile istemiom artık neden gelmio bizim sıpalar yaaaa:1closedeyes:eek:fff canım okadar sıkkınkiiii:çok üzgünüm:

bitanem ne anlatıım herşey bildiğin gibi..:1no2:çarşamba günü giidicem bebiş gelmezse tabii....:1rolleyes:
inan yazmak bile istemiom artık neden gelmio bizim sıpalar yaaaa:1closedeyes:eek:fff canım okadar sıkkınkiiii:çok üzgünüm:

cnm sanadamı çarşamba kontrol dedi yoksa utanmadan:eek:klava: benimde çarşamba kontrol var:umursamaz::umursamaz:
yanlız bana 41 haftanın sonuna kadar gelmesse yatış yapıp suni sancıyla deniceklerini sölediler-tatlicadiarzu-
inşallah çarşambaya kadar ikimizde doğururuz:Saruboceq:

X