2009 Ekim Anneleri

elalım :ecrin_bebek:

nbr cnm? canım çok sıkkındı kızımın hareketleri baya azaldı, eşim gelince hastaneye gitmeyi düşündüm ama çok şükür kızım az önv-ce baya hareket etti:Saruboceq:
hayırlısıyla bi doğursak çok rahatlıcam:kedi:

pembeinci gunlerimiz ayni durumun nasil sekerim?sancin vs.. var mi?bebegin asagi inmis mi?

nurefsan canım dünden beri sancım var bebişimide artık iyice aşağıda hissediyorum sanırım aşağı indi yarın doktora gideceğim öğreneceğim ayrıntıları sen nasılsın senin sancıların varmı

Doğum yaklaştıkça azalırmış hareketleri odandır sanırsamm ay elalım hayırlısıyla kavuş kızına inş. son 3 gün alkisalkisalkisalkisalkisalkis

sancı fln olmazsa 10 ekimde alalım kızımızı dediii
sen nasılsın?

son haftan desene canım ya hadi hayırlısı ben yarın doktora gideceğim bakalım doğum için bana birşey diyecekmi çok merak ediyorum
hamileliğin en zor dönemi son safhasıymış ne zaman gelecek nasl gelecek akannehirakannehir

benim kocik bugün arkidişleriyle balık tutmaya gidecek kıyamadım gitme diyemedim bende ablamda kalacağım bu gece kızımı tembihliyorum sakın bu akşam gelme diye kaydirigubbakcemile3

ahh pempem son 3 gün ama ela sanırım kendi isteğiyle gelmicek, suni sancıya mecbur bırakcak bizi:hulya:
kesiğnlikle en zor zamanlar son günler hatta son haftalarmış, geçmiyo bitürlüakannehir

benim kocik bugün arkidişleriyle balık tutmaya gidecek kıyamadım gitme diyemedim bende ablamda kalacağım bu gece kızımı tembihliyorum sakın bu akşam gelme diye kaydirigubbakcemile3

kuşum kızınla gelme diye pazarlık etme, alınıyolar sonra heçç gelmiyolar:hulya:
yarın güzel haberlerle gelirsin inşallah:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…