2009 Ekim Anneleri

çatın uygundur inşallah normal doğum için, benimkide uygunmuş amaa kızım gelmemekte ısrarlı:hulya:

çevremde herkes beni soruyormuş halbuki ekim ortası diye demiştim seninde durum benden farklı değildir sanırım. 40 haftadasın soran sorana sanki bizim elimizde arkadaşım 41 haftayı bitirdi hala doğum olmamıştı oğulları var anne az zorlasan doğurunda sen mahsus bekliyon bile demişler:roflol: ama yakında gelir baktınız gelmiyo suni sancı denersiniz. inşallah gerek kalmaz da hepimiz rahat doğum yaparız.

çevremde herkes beni soruyormuş halbuki ekim ortası diye demiştim seninde durum benden farklı değildir sanırım. 40 haftadasın soran sorana sanki bizim elimizde arkadaşım 41 haftayı bitirdi hala doğum olmamıştı oğulları var anne az zorlasan doğurunda sen mahsus bekliyon bile demişler:roflol: ama yakında gelir baktınız gelmiyo suni sancı denersiniz. inşallah gerek kalmaz da hepimiz rahat doğum yaparız.

cnm zatii 41 haftanın sonlarınaa kadar gelmezse suni sancı verekler, olmadı sezercik:kedi:
inşallah dediğin gibi olurda suniye gerek kalmadan normal sancıyla yavrularımıza kavuşuruz:Saruboceq:

haziran cnm bişey sorcam sana tecrübelisinya sen bu suni sancı olayında...
şimdi ben hastane çantama bi gecelik bide pijama takımı koydumda, sancım gelmezse suni sancı için hastaneye yatış yaptırcaklarya o esnada yatarken kendi götürdüklerimizdenmi giyiyoruz yoksa önlük falanmı giydiriyolar kuzum?
ben gecelik ve pijamiği 1,5-2 ay önce aldım o zaman bu kadar göbek yoktu tabi onları giysem olmaz gibime geliyo :KK43:(

Slm kıslar yok gızemcım doguramadım hala:KK43:( neler yapıonuz gırmedım bayadır

bıde bıŞe sorcam kıslar bebıŞ kanala gırmezse sunı sancıyla dogum olmaz dımı ?

aybike_zehra+, bukett, ELALI, green olive+, handan2546, sabahim, sibelsvs, SZN_58 kıslarr sessiz kıslarr napıorsunuzzzzzzzzzzzzzzz

helloo ay napiym cemyilmaza baktim az güliyim diye :) bayiliyorum adama ya canim hem$om benim :))

Slm kıslar yok gİzemcİm doguramadım hala:KK43:( neler yapıonuz gİrmedİm bayadır

bİde bİŞe sorcam kıslar bebİŞ kanala gİrmezse sunİ sancıyla dogum olmaz dİmİ ?

hoşgeldin cnm nasılsın.
ya onu bende merak ediyorum benimde bebiş henüz kanala girmemiş suni sancıyla giriyo mu acabaaa

herkese merhabaa
hosgeldin handan ozlettin kendini.
benim zilliden hic bi atak yokkafamçokkarıştı sanirim bana da sezeryan yolu gorunuo.ptesi gunu alayim bari gununu.yaa dun ben hemoroid belasiyla tanistim mafoldumben

benimki de kanala girmemiş. acaba kanala girdikten ne kadar sonra doğum oluyo?

Slm kıslar yok gİzemcİm doguramadım hala:KK43:( neler yapıonuz gİrmedİm bayadır

bİde bİŞe sorcam kıslar bebİŞ kanala gİrmezse sunİ sancıyla dogum olmaz dİmİ ?

merhaba handancım seninle günlerimiz aynı.
bizim oğlandan daha hiç bi ses yok.1 hafta daha beklicez sonra suni sancı verecekler.olmadı sezeryan olacağız.
bende merak ediyorum suni sancı verince ne olacak diye.herhalde bişeyler oluyodurki veriyolar suni sancıyı. ama yakınımdaki herkes suni sancıya hiç girme diyo.sezeryan ol diyo.benimde kafam çok karışık bu konuda.

aybike_zehra+, bukett, ELALI, green olive+, handan2546, sabahim, sibelsvs, SZN_58 kıslarr sessiz kıslarr napıorsunuzzzzzzzzzzzzzzz

iyiyiz gizemcim sen nasılsın.bebiş nasıl bizimki gene canavar gibi maşallah tekmeleyip duruyo.gece çok bel ağrım vardı ama şimdi hiç bişey yok.

ilkay ordaMISIN CANIM HAYIRLI OLSUN BEBİŞİN GÖZÜN AYDIN CANIM ANLATSANA BİZE DOGUMUNU NASIL OLDU ÖNCE SUYUNMU GELDİ

ilkay ordaMISIN CANIM HAYIRLI OLSUN BEBİŞİN GÖZÜN AYDIN CANIM ANLATSANA BİZE DOGUMUNU NASIL OLDU ÖNCE SUYUNMU GELDİ

handan hosgeldin sekerim...son kontrolunde ilkayin suyunun azaldigini farkettiler ve doktor suni sanciyla dogum yapmasi gerektigini soyledi ve oyle oldu ...
epey sanci cekmis sabahtan geceye kadar ama cok sukur oglunu kucagina almis
arkdaslara soyle normal dogumdan korkmasinlar yazmis...

X