2009 Ekim Anneleri

doğru sölüyosun,6 haftalık hallerimizi hatırlıyorum ben yav:hulya:çok şükür bugünümüze:Saruboceq:bi de sağ salim gelse kuzularımızopuyorumnanaktan

kızımın kilosu 3 hafta önce 2500 gr.dı..şimdi kaç bilmiyom,bizim de sezeryan tarihimiz belli değil daha:sm_confused:

bizim bu ekim bebekleriii ben size söleyimm tembellerr hiç gelmeye niyetleri yok valla

Bu belirsizlik beni acayip geriyor valla akannehir

olacağını sanmıyoırum canım çünkü son ayda bebekler en fazla günde 35 gram alıyolat. eğer 600 gram farkederse ölçümşlerden birinde yanlışlık olabilir ancak...

Bizim dr. en az 200 gr dedi haftada ama sizinkiler ne dedi diye merak ettim açıkçası.
Bizim oğlan 2 haftada ortalama 600 gr.kadar alıyor genelde son ay daha fazla alır dendiği için tedirginim sezeryan istemediğim için :bbo:

relaks olcaz canımkimsenin içinde kalmıyo,elbet biz de çıkarcaz bi günkaydirigubbakcemile3...en hayırlı günde olsun diye dua edelim biz:Saruboceq:

strawwberycim benim kuzumm 36 da gittim 3300 dü 38 de gittim 3420 gr olmuşş ondan ben bilmiyom o kilo mevzusunu

relaks olcaz canımkimsenin içinde kalmıyo,elbet biz de çıkarcaz bi günkaydirigubbakcemile3...en hayırlı günde olsun diye dua edelim biz:Saruboceq:

Amin Canım :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

strawwberycim benim kuzumm 36 da gittim 3300 dü 38 de gittim 3420 gr olmuşş ondan ben bilmiyom o kilo mevzusunu

Süper o zaman şekercim zemuszemus

dogumu bekleyen arkdaslar siz hurma yiyormusunuz???
yaa bana mi oyle geliyor anlamadim ama sanki hurma yiyince benim sancilarim basliyor
sizde boyle bi etki yok mu??

yaa bana mi oyle geliyor anlamadim ama sanki hurma yiyince benim sancilarim basliyor

nurefsancım ben yiyom ama şimdilik bi durum yok. belki doğum anında faydasını görürümm

maşallah bulcukada miraçada
sabırsızlıkla bekliyorum normal doğum hikayesinizemuszemus
darısı bize inşallah:Saruboceq:

cnm verdiğin bilgiler için çok sağolŞeniz
peki gerek olursa hangi marka mamayı almalıyız? bi özelliği varmı? hani yenidoğan için falan özel olan? malum tecrübesisiz bu konudayerimseniben

bir de çantanıza göğüs ucu alıp koyun...silikonlardan...çok faydasını görüyorsunuz...benim emzirmem göğüs ucu sayeside oldu..

ahh ahhh senindemi göğüs ucun yoktu malesef bendede yok alacam göğüs ucu ama gittiğim eczanede bulamadım, onlar standartmı? silikon göğüs ucu dememiz yeterli olurmu?

yok cnm ben hurma malesef sevmem:1no2:

tünaydınnn kızlar nasılsınız. doğuran varmı bugüünnn???

yokk cnm gece o kadar heveslendik ama doğuramadık halaakannehir

elam allahın izniyle bizde doğurucaz inş..
zuzu yok bugün annesiyle hasret gideriyolar sanırımmm..

elam allahın izniyle bizde doğurucaz inş..
zuzu yok bugün annesiyle hasret gideriyolar sanırımmm..

hayırlısıyla inşallahh cnmm:Saruboceq:
evett anasıyla koklaşıyodur zuzum, annem gelince düzenli yürürümde diyodu belki dışardadır:hulya:

bulcuk maşallah normal doğumda yapmış bende merakla bekliyorum hikayesini. bizede cesaret olur. bende yarın çatı muayenesinide geçersem normal yapmam için hiçbir engelim olmayacak inş.da normal olur.

bulcuk maşallah normal doğumda yapmış bende merakla bekliyorum hikayesini. bizede cesaret olur. bende yarın çatı muayenesinide geçersem normal yapmam için hiçbir engelim olmayacak inş.da normal olur.

çatın uygundur inşallah normal doğum için, benimkide uygunmuş amaa kızım gelmemekte ısrarlı:hulya:

hoşgeldin aybik...
kıss adının sağ tarafında nütella, nazar boncuu falan varyaa onlar bizde neden yok???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…