2009 Ekim Anneleri

NıHANcım nasılsın hayatım özde prenses nasıl valla pamuk gibi yeni resimler bekliyoruz
bulcukun gözü aydın darısı başımıza inş.

hadi Allah anali babali buyutsun ....2.normal dogumumuz da oldu...
insaallah sutude gelir...

Maşallah , tez zamanda sütü de gelir inşallah....
Darısı bisim gibi bekleyenlerin başına....:Saruboceq:

Amazon ordamısın canım. Karnını sorcam. Doğumdan sonra hemen indi mi. 7 aylık gibi kalıyo diyolar.
Bi de karnın indikten sonra daha önce görünmeyen çatlaklar çıktı mı ortaya. CADIARZU

merhaba arkadaşlar...ben genelde yazmaya sohbete katılmaya fırsat bulamıyorum ama sızlerın yazdıklarınızı takip etmeye calısıyorum..doğum yapan tüm arkadaşlarımıza yavrularını sağlıkla büyütmelerini diliyorum..ben de haftaya cuma sanırım sezeryanla dogum yapacagım, bugun ogleden sonra doktora gıdıyorum kesın tarıhı belırleyecegız hayırlısıyla..benim 6 yaşında bir oğlum var ve bir kısmınızdan daha tecrubelıyım...şunu söylemek istiyorum, sütü gelmeyen arkadaşlar üzülmesin,2-3 gün içinde gelecektir, siz bebeğinizi emzirmeye gayret edin..yalnız bu süre içerisinde bebeklere mama vermenizi tavsiye ederim..çünkü aç kalan bebeklerde sarılık artıyor ve sürekli de uyuyorlar..ben ilk bebeğimde bu hatayı yaptım ne olursa olsun emzireceğim diye hiç mama vermedim verdirtmedim ve bebeğimin açlıktan sarılığı arttı...yıne de mama vermedım ve inatla emzirdim çok çektim ama çocugum anne sütüyle tosun gibi oldu 1-2 ayda ve 10 ay da emzirdim,6 ay hiç ek gıda vermeden hem de..yine de bu inadın gereksiz olduğunu anladım daha sonradan, benim gibi inat yapan tüm arkadaşlarım ikinci çocuklarında ilk günler mam vererek hem bebeklerin hem de kendilerinin ilk günleri daha rahat geçirmesini sağladılar ve sonra da 1-1,5 yaşına kadar emzirdiler...yani kısacası ilk günler 2-3 gün mama vermekten kaçınmayın, ama bu süreyi de uzatmayın ... ben hastane bavuluma şimdiden biberon ve mama koydum bile bu defa:))

bir de çantanıza göğüs ucu alıp koyun...silikonlardan...çok faydasını görüyorsunuz...benim emzirmem göğüs ucu sayeside oldu..

AY maşallah maşallah..kuzularımız sapır sapır dökülüyo:dance:sıra bize mi geliyo nedelikafadulden

Merhaba güzel anneler opuyorumnanaktan

Topik ağırlaştı di mi? keseleri gördüm göremedimden nerelere geldik Allahımın izniyle :Saruboceq:
Şimdi her açışta kim doğurdu diyoruz çok şükür :Saruboceq:
Arada bel ağrısı çekiyorum onun dışında bişeyim yok benim oğlan bekleticek bizi herhalde tabii bu hafta daha da kilo almadıysa. 10 gün önce 3200 dü şimdi 3800e yaklaştıysa sezeryan tarihi verecekti dr.umuz ama şu an belirsiz herşey maalesef
Benim gibi olan var mı?

hemde ne heyecan ne heyecann doruktaa valla zezecimm

sende hoşgeldin bahaircimm nasılsın tatlım kızımız nasıl

bu nazarboncuğu nasıl geldi benim bloğuma anlamadım ben yapmadım ama o bir kesin :))

haziran seni gördükçe içim kıpır kıpır oluyosırnaşık şey40.haftan da dolmuş bugünhihoyyytsağ salim gelsin artık yavru kuşunopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…