2009 Ekim Anneleri

ne aptali kiz :) cok tatli ve güzel ve ho$ hatunsun tuuuttuu masallahh

belki sen ve ben ikimiz ayni gün $ey ederiz anlarsinya :)))

aybike ben kaçırmışım olayı ya, bebek falan mı ters? nedendi?
ben de normal normal diye yırtınıyorum ama :bbo:
bakalım inşallah normal olur.

offf bu esma hanima cook üzülüyorum cok yazik ya kiyamam :KK43:(( ölürüm ya ooffoooofffffffffffffffff

ayy suzişim teşekkür ederim kırıştım burda valla şekilden şekle girdim haberin olsun:kedi:
hiç belli olmaz vallaakaydirigubbakcemile3
zeynocan son muayeneye gittiğimde dr belimdeki sorunu farketti ben çatalda kıvranıp gözümden yaşlar süzülünce
ben söylememiştim bugüne kadar,
bel fıtığı riski taşıyorum buyüzden çok maceracı olmayalım belinde ciddi hasarlar kalabilir dedi
bu şekilde sezeryana yönlenmek zorunda kaldık..

ayy suzişim teşekkür ederim kırıştım burda valla şekilden şekle girdim haberin olsun:kedi:
hiç belli olmaz vallaakaydirigubbakcemile3
zeynocan son muayeneye gittiğimde dr belimdeki sorunu farketti ben çatalda kıvranıp gözümden yaşlar süzülünce
ben söylememiştim bugüne kadar,
bel fıtığı riski taşıyorum buyüzden çok maceracı olmayalım belinde ciddi hasarlar kalabilir dedi
bu şekilde sezeryana yönlenmek zorunda kaldık..
:1shok:
eywaaaahhhh....

benim de kuyruk sokumumda ağrı var hep bundan korkuyodum acaba bana da oylee soyler mi kadeşim yaa...
ben de mmkün değil bacağımın üstüne basamıyorum ooooy, oy...
bu yüzden sorun çıkma inşallah..
mafoldumben

:1shok:
eywaaaahhhh....

benim de kuyruk sokumumda ağrı var hep bundan korkuyodum acaba bana da oylee soyler mi kadeşim yaa...
ben de mmkün değil bacağımın üstüne basamıyorum ooooy, oy...
bu yüzden sorun çıkma inşallah..
mafoldumben

sırt üstü yatabiliyormusun ?
ağrı hamilelikten önce de varmıydı?

sırt üstü yatabiliyormusun ?
ağrı hamilelikten önce de varmıydı?
yok bayramın birinci günü peydah oldu. sırt üstü canım yanıyor ama esas sol bacağımın üzerine basarken, yürüme esnasında mahvediyor. Topallıyorum kac zamandır.
galiba ev işi yaparken oldu. ama hala devam ediyo.

hmm bunlar normal şeyler tabi sen gene de bahset doktoruna..
benimki taa çocukluğumda kalma bi rahatsızlık
doğumda zorlama olmuş leğenimde hasar kalmış buda belime omurlarıma ve kaslarıma etki ediyor
4-6 sene platese ve aromaterapiye fln gittim Türkiyeye dönünde tedavi yarıda kaldı yani benim sürekli devam etmem gerekiyordu..
hamile kaldığımıda belimle anladım zaten,okadar korkunçtuki hemen gittim test aldım günüm fln geçtiğinden değil yani:)
9 aydır kabus gibi günler geçiriyorum neyseki az kaldı bitmez üzre..

zeynocan o ev isi ile alakasi yok canim

fitik olabiliyo cünki görümcemin kizida öyle olduydu basamiyodu kesinlikle o yüzden sezeryana aldiydi doktor

kasikfitigi galiba türkcesi

gunaydinn kizlar merak edenler icin en guncel dogum listesi bu...

1ekimdogum.jpg

kızlar ben gecikiyorum hastanenin servisi var kaçırmayım sonra görüşürüz inşallah.
doktora sorayım bunu aybke ben. sana da şifa diliyorum.
öptüm hepinizi

günaydın herkese.. bir geceyi daha atlattık hayırlısıyla. doguma az kaldı. gün saymak ne zormuş. her gece ruyamda degısık dogum sekıllerı görüyorum artıkım

nisasum diger kilo topigindeki listeye baktin mi bilmiyorum senin dogum tarihine kadar onunde 9 kisi var onlari da eklemem lazim ozaman.... liste cok kalabalik oluyor ...
diger liste muhtemel dogum tarihine siralamasina gore orda 10.siradasin..doguma yakin listeye ekliyorum canim merak etme ...

ben bayagı gec kalmısım 9 kişimi..ne güzel. tecrubelilerden daha cok bilgi alabılcez. tamam tatlım haklısın..

kızlar bulcuktan mesaj var kaydirigubbakcemile
Dün saat 9 da normal doğumla Miraç'ım dünyaya geldi. 3300 kg. 50 cm boyu. Tek sorunum hiç sütüm yok, yakında aranızdayım..
allah bağışlasın kuzumuzu, annemizin de bol bol sütü olur inşallah :nazar:

X