2009 Ekim Anneleri

merhaba kızlar, biz de kontrole gittik bugün, herşey normal, yarın itibariyle 40 haftamız doluyor, ama bizim prensesin keyfi yerinde sanırım gelmeye hiç niyeti yok, 1 hafta daha bekliycez. bu arada gün aşırı nst ye gidicem. hiç istemiyodum 41.haftaya kalmak ama ne yapalım Allah'tan hayırlısı.... gerçi ara ara kasılmalarım oluyor ama bakalım son günde bi sürpriz yapar belki minik kuş.

canım maşallah prensesineeeeeeeeeeeee:nazar:

bende burdan boyle duydugum icin ozellikle sordum..artik bu haftadan sonra anne karninda olmasiyla-dogmus olmasi arasinda cok az bi fark olur..senin karninda1 gun daha durmasi cok onemli diyemeyiz dedi

masaalallah canım.. bir gün bıle önemli bebek için dıyorlar. benım doktorm oyle demıstı ama ..sen normal yapacaksın. hayırlı dogumun olsun canım

selam kızlar meraba... bugün doktorra gittik. nilin kilosu 3171 çıktı.... kafası gene biraz küçüktü ben de doktora gelişim geriliği ile ilgili tedirginiğimi anlattım. olabildiğince sağlıklıo göründüğünü söyledi. ama gene de renkli ultrasona yolladı. kan akışı falan normal çıktı herhangi bi gelişim geriliği yokmuş çok şükür.. ilk defa bebişimin suratını gördüm... bu arada yzü aynı babası.....
nst ye girdim sancım yok kanala da girmemeiş. ama dedim kaç gündür rahmimde ağrı var. yer değiştiriyordur ondandır dedi... haftaya tekrar gidecem....

maşallah cnm nile:nazar:

biz de geldik doktordan kıslar...
her şeyimiz iyiymiş Allah'a şükür kocaman olmuş oğluşum teyzeleri :nazar:
14 ekimde nst ye gircem sıkıntı olursa o gün bebeğimi kucağıma alcam...
ama yoksa 21 ekimde alacak doktorumuz... inşallah o zaman olur opuyorumnanaktan

maşallah cnm oğluşunaa:nazar:

kızlaaaarrr nisannurdan mesaj var kaydirigubbakcemile
nihancım ben bugün öğlen 3 ' te oğluma kavuştum. çok mutluyum ikimiz de çok iyiyiz.oğlum emiyo ama daha sütümüz yok, dua edin, kızları ve seni kızını da öptük.
maşallah allah analı babalı büyütsün kuzumuzu :nazar:

nisannura ve bebişine maşallah:nazar:
Darısı bizlere inşallah:Saruboceq:

selam kizlar bizimde bugun kontrolumuz vardi...kizim iyice dogum kanalina inmis ..cok sevindim...
heran hersey olabilir..41.haftaya kadar insallah dogmus olur...
artik dogmasinda hicbir sakinca yokmus..anne karninda 1 gun daha durmasi cok kiymetli diyebilirmiyiz diye sordum 37.haftadan sonra cok bir onemi yok dedi..arada pek fark olmazmis...gonul rahatligiyla BEBEGIM ARTIK GEL diyebiliyorum artik:)

cnm maşallah kuzuna:nazar:
inşallah meleğin seni o kadar bekletmez, beklemez çok fena bişii:kedi:

kızlaaaarrr nisannurdan mesaj var kaydirigubbakcemile
nihancım ben bugün öğlen 3 ' te oğluma kavuştum. çok mutluyum ikimiz de çok iyiyiz.oğlum emiyo ama daha sütümüz yok, dua edin, kızları ve seni kızını da öptük.
maşallah allah analı babalı büyütsün kuzumuzu :nazar:[/COLOR

canım haber verdiğin için saol, maşallah nisannur allahım nazarlardan saklasın meleğini ve en kısa zamanda sütün gelsin dolsun taşsın insallaah

selam kizlar bizimde bugun kontrolumuz vardi...kizim iyice dogum kanalina inmis ..cok sevindim...
heran hersey olabilir..41.haftaya kadar insallah dogmus olur...
artik dogmasinda hicbir sakinca yokmus..anne karninda 1 gun daha durmasi cok kiymetli diyebilirmiyiz diye sordum 37.haftadan sonra cok bir onemi yok dedi..arada pek fark olmazmis...gonul rahatligiyla BEBEGIM ARTIK GEL diyebiliyorum artik:)

ne mutlu sana kanala inmiş meleğine maşallaah, benim sıpa popoyu kaldıramadı illa da ters olcam dedi, hepimizin hakkında hayırlısı cnm benim

merhaba kızlar, biz de kontrole gittik bugün, herşey normal, yarın itibariyle 40 haftamız doluyor, ama bizim prensesin keyfi yerinde sanırım gelmeye hiç niyeti yok, 1 hafta daha bekliycez. bu arada gün aşırı nst ye gidicem. hiç istemiyodum 41.haftaya kalmak ama ne yapalım Allah'tan hayırlısı.... gerçi ara ara kasılmalarım oluyor ama bakalım son günde bi sürpriz yapar belki minik kuş.

maşallah oğluşuna haziran, allahım hayırlı zamanda tek avazda kurtarsın arkadaşım

iyi akşamlar herkeze bugün giremedik. baya doğuran olmuş.. Allah sağlıklı uzun ömür versin. hepsine...:nazar:
bizimde artık yavaş yavaş aşağı bastı bsşladı...belim ağrıyooo...

ayy cnm ben kendi halime üzülüyom sen bizden dahada büyüksün, bide kızlar erken gelir derler bizim kızlar inatçı çıktılarr:emir_bebek:
cnm kızının hareketleri nasıl? bi azalma falan var mı? benim kızım hareket ediyo ama eski enerjisi yok uyuşuk uyuşuk dalga yapıyo o kadarmafoldumben
1 hafta daha bekledikten sonra suni sancımı denicekler sendede???

bende burdan boyle duydugum icin ozellikle sordum..artik bu haftadan sonra anne karninda olmasiyla-dogmus olmasi arasinda cok az bi fark olur..senin karninda1 gun daha durmasi cok onemli diyemeyiz dedi

nurefsancım, tabi şimdiden sonra doğmasının tıbbi açıdan bir sakıncası ve tehlikesi yoktur ama bence yine de bebişler vaktini doldurmadan gelmesinler, dua ederken öyle etmek lazım.

herkese iyi akşamlar maşallah bir sürü bebiş gelmiş şimdi listeye baktım :lepi:

hoşgeldin kuşummŞeniz

elalım sen hala doğurmadınmı akannehir

kıss suss yarama tuz basmaamafoldumben doğuramadım halaa:kedi:
baksanaa zilli fatoş bile doğurmuş bizde ne kadar küçüktü:1closedeyes:
dandanla konuştuk oda çıkartamamış hala doktoru pazartesiye kadar gün vermişzemuszemus

iyi akşamlar herkeze bugün giremedik. baya doğuran olmuş.. Allah sağlıklı uzun ömür versin. hepsine...:nazar:
bizimde artık yavaş yavaş aşağı bastı bsşladı...belim ağrıyooo...

hoşgeldin kuşummzemuszemus

hoşgeldin kuşummŞeniz

Şeniz Şeniz

kıss suss yarama tuz basmaamafoldumben doğuramadım halaa:kedi:
baksanaa zilli fatoş bile doğurmuş bizde ne kadar küçüktü:1closedeyes:
dandanla konuştuk oda çıkartamamış hala doktoru pazartesiye kadar gün vermişzemuszemus

ay evet ya fatoşta kavuşmuş yavrusuna maşallah
canım sizinkiler sevdi yerlerini gelmeye niyetleri yok yavrucukların :emir_bebek::emir_bebek:

ayy cnm ben kendi halime üzülüyom sen bizden dahada büyüksün, bide kızlar erken gelir derler bizim kızlar inatçı çıktılarr:emir_bebek:
cnm kızının hareketleri nasıl? bi azalma falan var mı? benim kızım hareket ediyo ama eski enerjisi yok uyuşuk uyuşuk dalga yapıyo o kadarmafoldumben
1 hafta daha bekledikten sonra suni sancımı denicekler sendede???

evet elalıcım hareketler aynı seninki gibi, hatta bu sabaha karşı ben de evham yaptım bu kuzu niye oynamıyo diye, öğleden sonra nst ye girdiğimde ordaki hemşire de aynı şeyi söyledi, ağır dalgalanma şeklinde hareket eder artık dedi. normalmiş yani. eğer hareketi azalırsa şekeri bişeyler yada yeşil elma yiyip bol su içip sırtüstü uzanın 20 dk içinde hareketlenir dedi.
suni sancıyı konuşmadık dr la ama herhalde 41.hf bitince önce onu dener, ilk doğumumda da öyle oldu benim.

ay evet ya fatoşta kavuşmuş yavrusuna maşallah
canım sizinkiler sevdi yerlerini gelmeye niyetleri yok yavrucukların :emir_bebek::emir_bebek:

hee walla gülom bizim sıpaların geleceği yok, sen bilee çıkarırsın bizim üstümüze herhalmafoldumben

evet elalıcım hareketler aynı seninki gibi, hatta bu sabaha karşı ben de evham yaptım bu kuzu niye oynamıyo diye, öğleden sonra nst ye girdiğimde ordaki hemşire de aynı şeyi söyledi, ağır dalgalanma şeklinde hareket eder artık dedi. normalmiş yani. eğer hareketi azalırsa şekeri bişeyler yada yeşil elma yiyip bol su içip sırtüstü uzanın 20 dk içinde hareketlenir dedi.
suni sancıyı konuşmadık dr la ama herhalde 41.hf bitince önce onu dener, ilk doğumumda da öyle oldu benim.

ayy bende artık evham yapmaya başladım hayırlısıyla kavuşsaydık yavrularımıza:Saruboceq:
sevindim kıss senin kızın hareketleride benimki gibiymiş hemşirede normal demiş iyi bariiopuyorumnanaktan
bişeyler yedikten sonra sırt üstümü dedi? yoksa sol tarafamı yat dedi? benim kız artık yatınca daha az hareket ediyo, oturunca daha iyi gibiakannehir
sen tecrübelisin haa suni sancı konusunda? ilk tecrüben nasıldı cnm? gerçi kişiden kişiye değişir amaa anlatıldığı kadar kötü bişimi? bana eğer önümüzdeki hafta sonuna kadar gelmezse önce suni sancı verceklermişdeakannehir

X