2009 Ekim Anneleri

sibelcim yawrum nasi yicensen tursuyu`? emzirmicenmi yawruyu????

azıcık azıcık yicem napim.olmazsa olmuyo işte.adres gönderin olunca sizede gönderirim birer kavanoz.şöyle karışık yaparım ortaya.
zaten ben yapıyorum yapıyorum sonra dağıtıyorum seviyorum bu işi.insanlarda mevsimde bulunmayan şayleri bulunca seviniyolar.
ama bende de pasta yapma yeteneği fazla yoktur.yemekte iyiyim ama pasta tatlı falan sadece basit şeyleri biliyorum.şöyle güzel bi yaş pasta yapmak isterdim ama beceremiyorum.

sibelcim göndermis ve yemis kadar oldum canim benim
bende simdiden aci ve yagli biber tursusunu yiyorum malum bi kac gün sonra yiyemicem :))

işin ilmini biliyon şekerimmm zemuszemus

eee mesleğimize ayıp olmazmı bilmesek.
canım ben sana geçen şey sormuştum ama cevap yazdınmı takip edemedim.öğrenciyim yazmışsın.üniversiteye mi gidiyon.hem okul hem bebek nasıl yapıyon.86 doğumlusunda galiba erkenden bebişide yapmışsın maşallah.

nasılsınız kızlar.ayyyyy buraya geldikçe çok heyecanlanıyorum her gün biriniz doğuruyonuz ne güzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel

sibelcim evet okuyom açıköğretim yazdım ama çıkmılştın galiba görmedinnn ben evliydim üniversiteyi kazandığımda bu senede bebiş geliyo bakalım nasıl bitcek bu okul bende henüz daha bilmiyom kaydirigubbakcemile3

suzancımmm kaydirigubbakcemile3 neden olmasın kııı ne pastası isterse hamur işlerinde maharetliyimdirr :))

sibelcim evet okuyom açıköğretim yazdım ama çıkmılştın galiba görmedinnn ben evliydim üniversiteyi kazandığımda bu senede bebiş geliyo bakalım nasıl bitcek bu okul bende henüz daha bilmiyom kaydirigubbakcemile3

suzancımmm kaydirigubbakcemile3 neden olmasın kııı ne pastası isterse hamur işlerinde maharetliyimdirr :))

allah kolaylık versin canım sana hem bebek hem okul işin zormuş.

sibelcim sagol hayatim

gizem sen i$ini biliyon anam :)))

sezencim çok mütevazisin valla bu kadar ısrara ben dayanamazdım.gönder derdim.bak biz gizemle hemen anlaştık.ben ona lahana turşusu göndercem.oda bana pasta.

bebişleri doğurunca gizemle beraber turşu yicez.

sibelcim yerime ye canim benim afiyet olsun pit pit yag olsun löp löp et olsun :) az kaldi seninde off ne güzel ya

sibelcim yerime ye canim benim afiyet olsun pit pit yag olsun löp löp et olsun :) az kaldi seninde off ne güzel ya

canım bana olmasın bebikime olsun.bende zaten yeterince var.canım az kaldı ama bizimkinin gelmeye niyeti yok.hiç bi belirti yok.bakalım bu hafta sonuna kadar beklicez.suyumuz normal giderse 1 hafta daha beklicez.gelmezse suni sancı verecekler olmazsada sezeryana alacak doktor.yani bizim iş uzun.oğlumun hiç gelmeye niyeti yok.

yiyelim valla sibelcim sonra gaz olayından bütün gece çatlarız galiba :KK70:

canım kavanozu bitirmeyiz hemen azıcık azıcık.gerçi turşuyada bi başladımı insan sonunu getiremiyo demi.aman napalım gaz gidermek içinde bişeyler yaparız kuzum merak etme.herşeyin çaresi var.....

X