2009 Ekim Anneleri

kızlar ben biraz kaçıyorum eşim kullanacak biraz bilgisayarı.herkese iyi akşamlar.öpüyoruz by...

Anam!! Bulcuk hayırlı olsun nişanın gelmiş kız hakkaten aslansın hee, bu gidişle ilk normal doğumu sen yapıcan topikte :)
alkisalkisalkis

ii geceler sanada zeytinimmm

hiç valla bernacımm artık çıkıncada içeri girinmi dicez çok merak ediyom şahsenn

ii geceler sanada zeytinimmm

hiç valla bernacımm artık çıkıncada içeri girinmi dicez çok merak ediyom şahsenn

evet ya ben sinir oluyorum öyle diyenlere..doğunca bugünlerini aricaksın en rahat günlerin gibi yorum yapanlar niye çok bilmiş çok bilmiş hevesimizi kurutmaya çalışıyorlar..bir kişininde ne olursa olsun çok güzel kutsal bir duygu dediğini duymadım..neredeyse hata yaptınız diyecekler tövbe yarabbim..neyse bak sinirlendim gene gece gece:eek:klava::roflol:

kalkalım doracım bizde biraz etrafı toplayalımm teyzelerin ve arkidişlerinin hepsi uykudalarrr :lepi:

günaydınnn. bu sabah erkenciyiz. çünkü evde temizlik var. ve akşama da misafir... offf hem de 10 kişi ve bu kocamın bana attığı son gol olacak... göya kahveye davet edecekti insanları maça davet etmiş. yani gitmeleri en erken 12 yi bulacak..... ben de seviniyodum ohh evim temizleniyo niloş gelene kadar da temiz kalır diye... ama sanırım hayal olacak...

günaydınnn. bu sabah erkenciyiz. çünkü evde temizlik var. ve akşama da misafir... offf hem de 10 kişi ve bu kocamın bana attığı son gol olacak... göya kahveye davet edecekti insanları maça davet etmiş. yani gitmeleri en erken 12 yi bulacak..... ben de seviniyodum ohh evim temizleniyo niloş gelene kadar da temiz kalır diye... ama sanırım hayal olacak...

amaninnn akannehir kolay gelsin ama olmaz ki boyle de yasakkelime

günaydın.....opuyorumnanaktancanım kolay gelsinn...
ah bu erkekler ah.......benim koja maç sevmio...tam tersine ben çok seviommmm ve ben izlerken oda izlemek zorunda kalıoooo:1rolleyes:

X