2009 Ekim Anneleri

Bulcuk sagol canim cevabin icin bende de dun geceden beri vajinamda agri var..icten geliyor szliyor resmen hissediyorum....yaa ilk bebek olunca cok acemiyim her tuvalete gidisimde akintim varmi diye bakiyorum hayirlisi artik...

Bulcuk bir sorum daha var sekerim ..kendini enerjik hissediyormusun?doguma yakin enerjik olurlarmis anneler sen kendinde byle bi fark gordun mu??

hemen cevaplayam geç gördüm gerçi sorunu az önce kek yaptım enerjimi sen düşün artık kaydirigubbakcemile3 ve gece hiçmi hiç uyumadım gözlerim kan çanağı oldu laelaelaelaelae

bulcuukk 2 sancılan bi doğur da accık atraksiyon olsunn...şööle canlı canlı

masallah canim.. nisanin geldi simdi sancilarin baslamasini mi bekleyeceksin?doktorunu arayip durumunu soyledin mi?

hemen cevaplayam geç gördüm gerçi sorunu az önce kek yaptım enerjimi sen düşün artık kaydirigubbakcemile3 ve gece hiçmi hiç uyumadım gözlerim kan çanağı oldu laelaelaelaelae

bulcuukk 2 sancılan bi doğur da accık atraksiyon olsunn...şööle canlı canlı

kaydirigubbakcemile3 ilk normal doğuran olcam galiba topikte:lepi:
masallah canim.. nisanin geldi simdi sancilarin baslamasini mi bekleyeceksin?doktorunu arayip durumunu soyledin mi?

canım önce sancılandım sonra sancım geçti birden ve azıcık nişanım geldi doktoru aramadım ara demişti hatamı ettim bilmim ama açılmayı sancıyı falan evde çekem istiyorum
bulcukum canım nişanın m ı geldi hadi hayırlısı canım yaa..

he ya geldi merak ettim şeyykaydirigubbakcemile3
şimdi bekliyorum nolcak diye:hulya:

bulcuk doktorun ara dediyse arasaydin keskem.derdin doktora azcik sancilanayim,suyum gelsin gelirim diye:)
hadi Allah kolaylik versin canim yaa kolay bir dogum yaparsin insaallah...

ay kızlar ben heralde 20 gün daha bekleyemeyeceğim yine başladı sancılarım şu yarın bir gelsin de bakalım ne diyecek doktorumuz sanki sancılarım erken mi başladı yaa daha 20 gün var..

amazoncum hoşgeldin, nasıl oldun ağrıların var mı?

hoşbulduk canım, fazla değil oturup kalkerken biraz zorluyor o kadar .. :nazar:

ayyh yerim ben onu yaa. 3 gün yazıyo şaka gibi, hemen geçti zaman, ama bise geçmiyo :umursamaz:

evet doğurun artık hakketten :hulya:

kaydirigubbakcemile3

ben bi doğuruym gecenin 3ü 5i demicem yollıcam msj kuşum kaydirigubbakcemile3

ara yafrum ara opuyorumnanaktan

yimeee yimeeee :emir_bebek:

bulcukk pembe mi geldi..azıcık mı nası ayh???

peçeteye silince koyu kahverengiydi önce sonra bi kaç kere daha öle sildim kırmızı oldu bidaha gelmedi az bişi peçeteye silince sadece
bulcuk doktorun ara dediyse arasaydin keskem.derdin doktora azcik sancilanayim,suyum gelsin gelirim diye:)
hadi Allah kolaylik versin canim yaa kolay bir dogum yaparsin insaallah...
kızcak zaten aramdım die sancım olursa nişanım geldi az önce die ararım yeni gelmiş gibikaydirigubbakcemile3
bulcukum canım arasaydın doktoru kız yoksa evde doğurcan anacım..kaydirigubbakcemile3

online doğum işte kız tam atraksyon :lepi:

aslında gelse iyi olcak ama normal doğumdan korkuyorum sancıların şiddeti bu kadar olursa doğurabilirim online olarak..

X