2009 Ekim Anneleri

evet pempem verdim
dün deşifrede felç kalan bi kadın gösterdiler dedim ilahi mesaj var bana karar verdim rabbim pişman etmesin..
mihrimah yağmurcana var daha onunki minikk

ebn yokken dedikodum yapılmış delikafadulden
evt ben sezeryan olucam ama daha var benim minik acele etmezse
38+ larda sezeryan inşaalh sağlıkla..
mhrmh artık sen doğursan diyorum :)
bizim buluşanlarda ne zaman acaba dökülecek
sonra bebişlerle inşallah buluşurz
bi topicte gördüm anneler buluşmuş bebikleriyle bi güzel olmuşş darısı başımıza :Saruboceq:

yaw dogurun artik bune yaaaaaaazemuszemus

dogurmak üzere olanlari okuyunca ben co$uyorum burda yahu

kıslar ben bugün doktora gittim tosunum maasallah pek ii memnun yerinden gelesi yok...kanala inmiş ama acılmam yok.bir hafta verdi eger bu zamana kadar gelmezse keddiliğinden 6 ekim sabah 8 de yatıyoruz hastaneye suni sancı verilecek noral dogum olacak insallah....kısmetse haftaya bugün kavusacam insallah meleğime ben de:)))zemuszemus

merhaba kızlar.nasılsınız.ben yoruldum biraz turşu yaptım.salatalık lahana ve biber turşusu kurdum.baya yordu beni inşallah güzel olur.mesleğimiz gıda mühendisi ya.kötü olursa kocişin dilinden kurtulamam.

sibelcim kendin iciinmi kurdun?

evet canım kendim için.malum kışın evdeyiz.gelen gidende çok olur bu sene bebişimiz olacakya.ben zaten çokseverim salatalık turşusunu.kornişon değilde.küçük ince uzun salatalık oluyo turşuluk ondan yaptım.bide lahana yaptım biraz.lahananın içinede tatlı sivri biber kattım azıcık.

sibelcim eminimmm süper olmuştur heleki lahana turşusuu offf cokacimcoook

inşallah canım sonucu 1 ay sonra görcez.ben mutfak işleriyle uğraşmayı seviyorum.buzluğumuda doldurdum.bezelye barbunya,asma yaprağı, vişne domates biber taze fasulye derken tıktım herşeyi.hoşuma gidiyo böyle şeyler.bide kışın çok iyi oluyo.kışın domates falan almam ben hiç.yemeklerde buzluğa koyduklarımı kullanıyorum.salatalarda hep yeşil yiyoruz.hiç domates salatalık falan almıyorum.herşey mevsiminde.e bizimde saklama koşullarımız olduğu için mevsimleri birleştiriyoruz.doğal yiyoruz.

X