2009 Ekim Anneleri

iyi geceler kızlar..benimde eşimin dedesi vefat etti eşim yola çıktı oraya gidiyor şehir dışında olduğu için..benimde başım ağrıyor aklım eşimde üff bu gece hiç geçmez bana..:sinifsinif:

kızlar bende kaçıyorum herkese iyi geceler.mutfakta işim var biraz. malum ağustos böceği gibi oturmayalım kışa bişeyler hazırladım soğumasını bekliyordum soğumuştur herhalde.onları poşete doldurup buzluğa atıcam.sonrada yatıcam uykum geldi.

iyi geceler kızlar..benimde eşimin dedesi vefat etti eşim yola çıktı oraya gidiyor şehir dışında olduğu için..benimde başım ağrıyor aklım eşimde üff bu gece hiç geçmez bana..:sinifsinif:

başınız sağolsun canım.endişelenme Allah a emanet olsun eşin.sağsalim gider gelir.sen bebişini düşün onuda strese sokma.

ıı geceler bernacımm allah rahmet eylesınn canım

ıı geceler sıbel kolay gelsın tatlımm

bende onu söylicektim atvdeki haberrii
allah yardımcımızz olsun yaa

inanılır gibi değil.kadın beyin kanaması geçirmiş ve sonra felç olmuş.
anladığım kadarıylada özel bir hastane.adamdan 1600 tl para istemişler.
epiduralin riskli olduğunu duymuştum ama böyle görmemiştim.
korkuyorummmmmm.

sibelcim evet 86 doğumluyumm evliydim üniversiteyi kazandığımda şimdi okuyorumm hemde bebişim olcak o okul nasıl bitcek henüz daha bende bilmiyom ama ite kak bitcek galiba kaydirigubbakcemile3

ben cıkıyom kıslar biraz daha deneyeyim uyumayı offff offfff..herif horul horul uyuyor...daha olmadı onu rahatsız falan ederim vakit gecer:)))))

seldacım git uyumaya çalış tatlımm doğru sölüyon uyuyamazsann oda uyumasınnn kaldırr muhabbet edin bebek olunca nede olsa sesten yatamaz :roflol: şimdiden antreman yapsınn :roflol: :roflol: :roflol:

İİ geceler bernacımm allah rahmet eylesİnn canım

İİ geceler sİbel kolay gelsİn tatlımm

başınız sağolsun canım.endişelenme Allah a emanet olsun eşin.sağsalim gider gelir.sen bebişini düşün onuda strese sokma.

teşekkür ederim kızlar ilginiz için..zaten stres olmıyayim diye gitmedim..neyse hepinize iyi geceler..inşallah sorunsuzca uyur herkes..yerimseniben

ii geceler kıslarr bizede müsade allah rahatlık versinn opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

offffffff offfffffff uyumak istiorummmmmmmmmm:KK43:((((((((((
buketcim günaydınnnnnnnnnnnnyerimseniben

sanada canim.sende uyuyamiosun sanirim :1no2:
oysaki ben gec yatmistim saat 00.30 gibi.3.30 gibi de hortladimyataktan :sinifsinif:

yok canım uyuyamıyorum......mirmirmirmir
uykuusuz gecelerde kitaap okumakdan evde okuyacak kitap bulamıyorum bari nete takıılıım dedimmmm:1rolleyes:
uykuusuzluk çok kötü bişeymiş...artık uyumak istiyorum bennn:çok üzgünüm:

günaydın kızlaarrr-tatlicadiarzu-
uykumu o ne yaa yeniyomucokacimcoook
netcez biz böyle yaa ben ağrılardan uyyamıyorumm kasık ve bel ağrısı mahfediyo beni doğum ağrısımı yalancı ağrımı nedir bilemiyorum bi türlü ben anlayana kadarda oğlum çıkar herhalde bu gidişlee fisfisfis

gunaydın hatunlar!!!!!

bız dun oğluşumla doktordan geldık ve..............gerisi hepiniz gelincezemuszemus

X