2009 Ekim Anneleri

:kedi:yaa cnm korkmaa herşeyde bi hayır vardır:teselli: seldus suni sancıyla doğum yapanlar diye bi topik açmış gebelik kısmına, pek kötü şey yazan yok oku rahatlatır belkiyerimseniben

bi bakiyim dedigin yere canim moralim 0 in altinda yaaa karma karisigim. bide evdekilerlen ugrasiyorum. offfff. keske evde kimse olmasa su cocuk gelene kadar herkes beni rahat biraksa biktim valla uykuda yok zaten

tekrardan gunaydın kızlar!!!!!!!

butun gece uyuyamadık oğlumla heyecandan gorsenız o benden de heyecanlı butun gece en agır tepıklerı yedım babasının sırtına bıle tekme attı benim paşam ......

bu kadar hayacanımızın sebebı allah ızın verırse ve tabii baska kaynaklar ortaya cıkmazsakaydirigubbakcemile3 ıLK EKIM ANNESI ben olacagımkaydirigubbakcemile2 persembe sabah 9 da ac karna hastanede olacagım ve en gec 2 de amelıyata gırecegım çünkü benim paşam donmemiş dönmezmiş de......

Ela canım ya napcaz böyle 5 gün kaldı ama tık yok daha. Ben de sancı ağrı falan da yok. Kendime sinir oluyorum belki de işaretler var ama ben anlayamıyorum diye. mafoldumben

butun gece uyuyamadık oğlumla heyecandan gorsenız o benden de heyecanlı butun gece en agır tepıklerı yedım babasının sırtına bıle tekme attı benim paşam ......

bu kadar hayacanımızın sebebı allah ızın verırse ve tabii baska kaynaklar ortaya cıkmazsakaydirigubbakcemile3 İLK EKIM ANNESI ben olacagımkaydirigubbakcemile2 persembe sabah 9 da ac karna hastanede olacagım ve en gec 2 de amelıyata gırecegım çünkü benim paşam donmemiş dönmezmiş de......

Hadi gözün aydın canım. Mümkünse ben kaynak yapmak istiyorum çarşamba gece yarısı sancıların başlamasını hayal ediyorum mesela kaydirigubbakcemile3

slm kızlarr nasılsınızz ben ne zamandır giremiyorum evde net kesik annemlerdeyim şimdii size kısaca gelişmelrden haber veriyiim dün doktora gittim oğluşum iyi maşallal 3550 olmuş kilosu 38 haftalık dedii 2 haftan var dedi nst iyi çıktı kalp atışları felen iyii suyuu iyii yanii oğluşumun gelmeye niiyeti yokk nst ye bağlayan ebeye dün genelde doğumlar kaçıncı hafta başlıyo diye sordumm 39 dedii inş bende 39 doğururum ama bizimkinin gelmeye hiçç niyeti yokk doktor rahat içerde diyooo daha çok ağırlaştımmm dün gece kasık ağrısına uyuyamadımm artıı bugünde bel ağrımm varrr üstünee griip oldum fene bişekilde böyle işteee sizler nasılsınız?

bi bakiyim dedigin yere canim moralim 0 in altinda yaaa karma karisigim. bide evdekilerlen ugrasiyorum. offfff. keske evde kimse olmasa su cocuk gelene kadar herkes beni rahat biraksa biktim valla uykuda yok zaten

cnm kendini iyi hissettirecek bişiler yapmaya çalış, bu kadar stres yaparsan bebeğinde kötü etkilenir...
ev neden kalabalıkkki cnm extradan birilerimi var?

bu kadar hayacanımızın sebebı allah ızın verırse ve tabii baska kaynaklar ortaya cıkmazsakaydirigubbakcemile3 İLK EKIM ANNESI ben olacagımkaydirigubbakcemile2 persembe sabah 9 da ac karna hastanede olacagım ve en gec 2 de amelıyata gırecegım çünkü benim paşam donmemiş dönmezmiş de......

nisancım hayırlı olsun, 1 gün sonra bebeğine kavuşcanı bilmek heyecanlı olmalızemuszemus bizde hala tık yok:hulya:

Ela canım ya napcaz böyle 5 gün kaldı ama tık yok daha. Ben de sancı ağrı falan da yok. Kendime sinir oluyorum belki de işaretler var ama ben anlayamıyorum diye. mafoldumben

gülim bende ağrılar var ama düzensiz bi halta yaramıyo:umursamaz:
bende sancıyı anlamıyom walla halaa yaa nişanım ya suyum gelse diye dua ediyom:Saruboceq:, yoksa anlımıcammafoldumben

bizdede aynı canım 5 gün kaldı ama bizimkinde tık yok.ne sıkıntılı bi bekleme dönemi böyle.

mrb arkadaşlar.bende inş ekim annesi olacağım.ben bir şey sormak istiyorum. 37+2 günlükken 3 haftalık doğum öncesi raporu almaya gitmiştim. ve nst ye bağladılar. nst de düzenli sancılarım çıktı. sonra da açıklığım varmı diye baktılar 1 cm açıklık varmış. ama doktor yinede eve gönderdi. 2 gün sonra kahverengi renkte bir parça geldi.bugün 38+1 günlük oldu ve gece kasılmalarım ağrılarım vardı.işte doğum başlıyor dedim.dakika tutacaktım ama o arada uyuyup kalmışım sabah kalktığımda hiçbir şeyim yoktu. sizde de böyle olanınız varmı.acaba doğurmama azmı kaldı ne dersiniz mafoldumben

canan elalı saolun kızlar en kısa zamanda darısı basınıza istedıgınız yontemle canlarım..

selam biz geldikkk nasılsınız biz gayet iyiyiz ağrı sızımız yok bazen batmalar oluyo bugün akşam üzeri doktora gidicez bakalımmm ne diyicekk...

merhaba kızlar..nisannur hayırlı olsun ne güzel ilk ekim annesi olacaksın hakkaten..yaa bende istiyorum artık ama benim paşamda gayet rahat gibi,ağrı sancı oluyor ama yok başka bi gelişme..ayın 12 sinde daha randevum var nasıl geçecek bu zaman ya..:eek:lmaz:

mrb arkadaşlar.bende inş ekim annesi olacağım.ben bir şey sormak istiyorum. 37+2 günlükken 3 haftalık doğum öncesi raporu almaya gitmiştim. ve nst ye bağladılar. nst de düzenli sancılarım çıktı. sonra da açıklığım varmı diye baktılar 1 cm açıklık varmış. ama doktor yinede eve gönderdi. 2 gün sonra kahverengi renkte bir parça geldi.bugün 38+1 günlük oldu ve gece kasılmalarım ağrılarım vardı.işte doğum başlıyor dedim.dakika tutacaktım ama o arada uyuyup kalmışım sabah kalktığımda hiçbir şeyim yoktu. sizde de böyle olanınız varmı.acaba doğurmama azmı kaldı ne dersiniz mafoldumben

canım nst de sancın çıkmış,hafif açılman da varmış..bence doktorunu bu durumdan haberdar et...
yalnız dün okudum da nişan kanlı,kırmızı olurmuş..kahverengi leke genelde muayeneden sonra olan normal bi durummuş..yani doğum habercisi olmayabilir...

sen yine de doktorunla konuş derim..ve bebişinin hareketlerine dkkat et Allah hayırlı doğumlar nasip etsin:Saruboceq::Saruboceq:

:kedi:

evett zuzum yaa gerginlik başladı artık, hep tuvalete gidince hayel kırıklığı yaşıyorum...
belim, karnım ağrıyo bacaklarımda ağrıyo azcık ayakta durunca...
dün akşamdaa vajinama baskıyla birlikte sürekli bıçak batması gibi bişiler oldu...
inşallah az kalmıştır:Saruboceq:

cnm biraz temiz hava al bu ara baş ağrısını bende çok çekiyorum malesefmafoldumben
çıkamam bebikim dışarı..yürüyebilcek gibi diilim..bacaklarım kasıklarım fena..bide sbhtan beri iş yapıyorum düşüp kalırım biyerlerde..

hadigözünaydın..dün kimdi birisi daha ilk ekim anası olcam diodu..kimdi ya
slm kızlarr nasılsınızz ben ne zamandır giremiyorum evde net kesik annemlerdeyim şimdii size kısaca gelişmelrden haber veriyiim dün doktora gittim oğluşum iyi maşallal 3550 olmuş kilosu 38 haftalık dedii 2 haftan var dedi nst iyi çıktı kalp atışları felen iyii suyuu iyii yanii oğluşumun gelmeye niiyeti yokk nst ye bağlayan ebeye dün genelde doğumlar kaçıncı hafta başlıyo diye sordumm 39 dedii inş bende 39 doğururum ama bizimkinin gelmeye hiçç niyeti yokk doktor rahat içerde diyooo daha çok ağırlaştımmm dün gece kasık ağrısına uyuyamadımm artıı bugünde bel ağrımm varrr üstünee griip oldum fene bişekilde böyle işteee sizler nasılsınız?
mawiş maşalah oğluşa..herkes aynı durumda hemen hemen demekki..geçmiş olsun bide
anam ne güzel 37lerde çıkıo sancılar filan..yakın iişallah doum demekki..kahwe leke olayı nişan diil kanımca..sümüksü bi akıntıyla pembe weya kırmızı bi leke olcak die biliyorum nişanı..açıklık için alttan baktı dimi..ondandır o leke büyük ihtimal

saol zuzucum ...

yanlış hatırlamıyorsam pınar dıye bı arkadasımızdı ama biz onu saat farkıyla gectık onunkı 17.00 daymış bız en gec 14.00 de abı olduk yanızemuszemus

tabıı bızıde sollayan olmazsa:kedi:

X