2009 Ekim Anneleri

iyi geceler kızlar..benimde eşimin dedesi vefat etti eşim yola çıktı oraya gidiyor şehir dışında olduğu için..benimde başım ağrıyor aklım eşimde üff bu gece hiç geçmez bana..:sinifsinif:
canımm başınız saolsun..yawruna söle babası gelmeden çıkmasın ordan sakın..
gunaydın hatunlar!!!!!

bız dun oğluşumla doktordan geldık ve..............gerisi hepiniz gelincezemuszemus

bak yaa zilli naniknanik naniknanik

bugünün meleklerinden hbr yokmu hala??? kimselerde yok..ütü yapalım bis kızımnan

GÜnaydın kızlar bız geldık kızımla..
Çok zor geÇen bır gecenın ardından bugÜn buradayım..

selam herkese. bu gece doğuracagımı sandım. heryerim ayrı ayrı agrıdı. özellikle belim aşırı agrıdı. melegimde hiç durmadı degısık sekıllerde kıpır kıpırdı.. ben cokmu sabırsızım artık dogsa ya..39. haftada olan arkadaslar var maaşallah. bugun doktora gıdecegım insaalah sezaryan tarihimi vercek bugün.zaten iştahımda yok.. bebek ne kadardaha büyüs ebüyüyecekki..

NıSA Sezeryan olcaksan birkac gun içersinde melegin kollarında olur inş. :))))) ne guzel

GÜnaydın kızlar bİz geldİk kızımla..
Çok zor geÇen bİr gecenİn ardından bugÜn buradayım..
hayırdır candyim..uykususlukmu
selam herkese. bu gece doğuracagımı sandım. heryerim ayrı ayrı agrıdı. özellikle belim aşırı agrıdı. melegimde hiç durmadı degısık sekıllerde kıpır kıpırdı.. ben cokmu sabırsızım artık dogsa ya..39. haftada olan arkadaslar var maaşallah. bugun doktora gıdecegım insaalah sezaryan tarihimi vercek bugün.zaten iştahımda yok.. bebek ne kadardaha büyüs ebüyüyecekki..

ewet çok sabırsızsın naniknanik biz napalım kıs çatlıcas nezaman gelcek die..iştahsızlık bende de war..son haftalarda herkeste oluyo sanırsam..

simaysi de giriodu bugün..hatta çoktaaan çıkmıştır çok erken gircekti

hayırdır candyim..uykususlukmu

ewet çok sabırsızsın naniknanik biz napalım kıs çatlıcas nezaman gelcek die..iştahsızlık bende de war..son haftalarda herkeste oluyo sanırsam..

simaysi de giriodu bugün..hatta çoktaaan çıkmıştır çok erken gircekti

almıstır simayside kucagına. darısı biizm basımıza.. ben 30. haftadan beri dogumu begklemeye basladım. bu kadar dayandıgıma şükredıyor herkes. doktor bugun bır haftadaha bekle derse adama ne yaparım bilmem artıkım

selam kızlar.. bizde şimdi bi hastaneye gidiyoz kocişimle bakacaz hastane nasıl güzelmi diye... bu arada dün de nilimin şifonyeri geldi.... ayrıca dün egceden beri göbeğimi baya aşşağıda hissediyoruz. ve şeyimin yanlarındaki kemikler inanılmaz acıyo ve ağrıyo... acaba genişleme falnmı oluyo?=

Günaydın kızlaropuyorumnanaktan
gece boyunca uyu uyan zombi gibiyimkafamçokkarıştı

birde sun sanci lafi atildi ortaya ondan cok korkuyorum basima gelir die ondanmi bukadar kötü gecti gecem acaba bilmem

artık herkes yawaş yawaş gerilmeye başladı..yani son günleri gelenler özellikle..barby iişallah bi son dk süprizi yapar bugün yrn..hepimiz korkuyoruz bukadar normali bekliyip bekliyip son anda kesilmekten..

baharcım aşşaya iniyodur belkim ondan ağrıyodur..iişallah memnun kalırsınız hastaneden de..
elamm ben uyudum ama benim de feci başağrım war..delircem ağrıdan çok fenayım..

yrn doktor randewum war..gerginim inmedi yada suyun az dicek diye korkuyorum..

nisasum sen nie 30dan beri bekliosun ayh..erken doum riskinmi wardı hatırlıyamadım şimcik???

bende elalım.. uykum var uyuyamıyorum.

:kedi:

birde sun sanci lafi atildi ortaya ondan cok korkuyorum basima gelir die ondanmi bukadar kötü gecti gecem acaba bilmem

yaa cnm korkmaa herşeyde bi hayır vardır:teselli: seldus suni sancıyla doğum yapanlar diye bi topik açmış gebelik kısmına, pek kötü şey yazan yok oku rahatlatır belkiyerimseniben

artık herkes yawaş yawaş gerilmeye başladı..yani son günleri gelenler özellikle..barby iişallah bi son dk süprizi yapar bugün yrn..hepimiz korkuyoruz bukadar normali bekliyip bekliyip son anda kesilmekten..

baharcım aşşaya iniyodur belkim ondan ağrıyodur..iişallah memnun kalırsınız hastaneden de..
elamm ben uyudum ama benim de feci başağrım war..delircem ağrıdan çok fenayım..

yrn doktor randewum war..gerginim inmedi yada suyun az dicek diye korkuyorum..

nisasum sen nie 30dan beri bekliosun ayh..erken doum riskinmi wardı hatırlıyamadım şimcik???

evett zuzum yaa gerginlik başladı artık, hep tuvalete gidince hayel kırıklığı yaşıyorum...
belim, karnım ağrıyo bacaklarımda ağrıyo azcık ayakta durunca...
dün akşamdaa vajinama baskıyla birlikte sürekli bıçak batması gibi bişiler oldu...
inşallah az kalmıştır:Saruboceq:

cnm biraz temiz hava al bu ara baş ağrısını bende çok çekiyorum malesefmafoldumben

X