2009 Ekim Anneleri

amazon canım Allah analı babalı büyütsün kızını..ne kadarda tatlı duruyor maşallah tam pamuk

Şeniz

gülicim 2 tane battaniye, eldiven , şapka koymuştum, az geldi. yere düştü hep ben de tekrar kullanamadım. fazla koyarsan iyi olur..

Amazoncum gözün aydın allah analı babalı büyütsün minik kuzunuu çokk tatlııı maşallahh darısı bizim başımıza :Saruboceq::Saruboceq: opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

vŞeniz

Amazon gözün aydın canım.bebişin çok şeker. Allah analı babalı büyütsün inşallah.Hangi hastanede doğum yaptın canım.
Şeniz

selam kizlar. Amazon dogum yapmis. Gözü aydin olsun. Allah anali babali büyütmek nasip etsin.
Dogumu pilanda yoktu galiba. sezeryan istedigi icinmi oldu yoksa ölemi gerekiyodu bilen varmi.
Şeniz bebeğimin başı biraz iri olduğu için sezaryen yaptı doktor canım..

amazoncum maşallah özdeye çok güzel bir bebekkkk
greencıma ve bebişinede maşallah
Şeniz

selam arkadaslar türkiyede cati muaynesi nasil yapiliyo? neden bu kadar cok kisi ürküyo?? inanin merak ettim.. doktor nasil muayne edio anlatin bana yoksa burdaki muayneynen farklimi?

canım hiç korkulacak birşey yok yahuu. parmağını vajinandan içeri sokup kemik yapına bakıyor, saniyelik iş yani.. derin nefes alıp verene kadar bitiyor..

amazoncum nasil bebekli bir hayat. ne güzel sen kurtuldun darisi basimiza. iyi yine vakit bulup nete girebiliyorsun. seninki uslu galiba

amazonum zeynebim gelmiş Maşallah bebişlerinize kılzarr
bu akşam kimse yok herkez kocişinin yanında galiba

benim de karnım cok agrıyor ve ishalim ...kasılmalarım da sıklastı sanki ama belim hiç agrımıyor gercek sancı belden girip yayılıyormus ...belim de ağrı hiç yooook...

gecmis olsun canim.haslanmis patates ye bol bol faydasi olur insaallah...
bel agrisi bende birkac gundur var..ama bugun kutumda epey agriyor ..
her tuvalete gidisim bi heyecan bi huzun oluyor
gulsem mi aglasam mi... ayy neden bukadar sabirsizlandim anlamdim 18gun icinde ins. olacak elbet ama bende bi sabirsizlik ki sormayin gitsin yerimde duramiyorum sanki heran doguracagim bekletisi...-tatlicadiarzu-

benim de karnım cok agrıyor ve ishalim ...kasılmalarım da sıklastı sanki ama belim hiç agrımıyor gercek sancı belden girip yayılıyormus ...belim de ağrı hiç yooook...

iyi aksamlar herkese. benım belimd e ve kasıgımd a inanılmaz sancı var.. daraldım ,iyice ama hastaneye falan gıtmem. acıklık varmı dıye bakarlar korkarım.zaten yarın doktora gıdecegım.oda bakmam ben acıklıga nişan gelmedıkce demıstı :)

bende nisan veya su gelmeden hastaneye gitmek istemiyorum...
sancilarda da bi duzen yok hayirlisi insallah...

aynen canım her gün bbugün mü acaba diye kalkıyorum ama yok gelen giden...bakalım hayırlısı artık..ben de cok heyecan yaptm gelsin istiyorum artık yaa..cok da agırlastım oturup kalakmıyorum her gecen gün daha zor sanki mafoldumben

sankı dokrtor bana yarın cuma geld ıyecek gibi gelıyor bunu düşündükce karnıdmakı bebişim cıkacak dıye korkuyorum şimdide

merhaba kızlar napıyosunuz,,,annem gelmişti yanıma bebeğe hırka örerken yoruldu uyudu kaldı bende yalnız kaldım kociş daha gelmedi bebişinde geleceği yok oynuyo içerde

kıslarrrrr arzudan haberiniz var mı merak ediyorum çok onu yaa allahım yarebbim naptı acaaba

dert ortagim benimmafoldumben oyyyy oyyy

hosgeldin canim..
ii akşamlar biz geldik opuyorumnanaktan

selam ekim anneleri.1 ekimde açılışı biz yapacağız Allah ın izniyle perşembe günü 17:00 da sezeryanla bebeğim dünyaya gelecek.çok heyecanlıyım

inşallah canım.hayırlısıyla gelsinde.artık kendimi düşündüğüm yok.tek derdim sağsalim dışarı çıkması.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…