2009 Ekim Anneleri

Hayır tabiki tatlım zaten herkeste olmuyor süt gögüste fazla olup akmayınca vücuda ateş yapıyor iltahaplanıyorr sağa sağa geçiyor sonraa.......
:kedi: mersi cicimm

maşallah sıpana..ay herkesin günü belli oluyoo..gel bebişim geellll

kızlarr ara ara midem bulanıyoomafoldumben varmı sizde böle bişey:kedi:
yediğin şeylerden de olabilir cnm hala bazı şeyler dokunuyo..bana da oluyo

ooh güle güle kirletin..benim de kocim ew süpürüo şimcik kaydirigubbakcemile3 bende lawabo banyo mutfak filan temizledim..kalanını yrn..çünkü duramıyorum ayakta bugün

kayinvalidemler antapten geldiler.zaten tatliyi az yiyodum ya (!) anlayin iste neler getirdiklerini :sinifsinif: napcam ben yaa :gitme:

sendemi bürütüskafamçokkarıştı

kaydirigubbakcemile3 evet bugün sabahdan beridir bi fenayım soda falan da içtim ama pek fayda etmedi....

saol canım benim..süpürsün süpürsün benimki son temizliğim diyerekden yaptı tüm işleri ben de içimden öle san sen dedim :jeyyar::jeyyar:

desene senin tosuncuk iyi beslenmis kaydirigubbakcemile3

saglıklı olsunda insallah...keyfi yerinde pasamızın cıkası gelesi yok cok sevdi içeriyi sanırsam:))))))

kayinvalidemler antapten geldiler.zaten tatliyi az yiyodum ya (!) anlayin iste neler getirdiklerini :sinifsinif: napcam ben yaa :gitme:

Canım boşver yaaa artık. Suçluluk çekmeden ye gitsin. Bugün yarın dourcan artık, takma kafana.
Ben de bayramdan beri koyverdim gitti. Gerçi dr. karnın sarkmış bayramdan beri dedi ama kaydirigubbakcemile3

zaten yemekten 20 kg aldim.tam bi yarim dunyayim kafamçokkarıştı
ayrica sekerim sinirdaydi ama ben o kadar cok tatli yedim ki hamileligim boyunca şakkıdıbenneyaptımki

ayyy benimde sekerim kontrol edildi bayaaa sinirda. sen iyi yinede yiyosun

saglıklı olsunda insallah...keyfi yerinde pasamızın cıkası gelesi yok cok sevdi içeriyi sanırsam:))))))

hic sorma yahu cikasi yok bunlarin

walla yedim iyi mi yaptim kotu mu bilemiorum akannehir doktorum diyet vermedi keyfine bak dedi bana.ben de abarttim bu keyif olayini sanirim :bbo:

banada diyet vermedi ama insan seker di mekerdi deyince hem icinde korku oluyor hemde sekerlilere karsi asiri bi istek duyuyor. ben pek sekerli sevmezdim 1 aydir kuduruyorum ille hergün bisiyler yemem lazim

banada diyet vermedi ama insan seker di mekerdi deyince hem icinde korku oluyor hemde sekerlilere karsi asiri bi istek duyuyor. ben pek sekerli sevmezdim 1 aydir kuduruyorum ille hergün bisiyler yemem lazim

aynen yasaklar hep tatli gelio yaa.hayatimda yemedigim kadar tatli tukettim maalesef fisfisfis

Seldus canim kusura bakmamissindir insallah... aslinda dogum hikayeleri topigide 2009 ekim melekleri topigide var fakat yapilan yorumlar ve ara ara eklemeler sebebiyle toplu duzenli gozukmedigi icin yeni topik actim ... orayada sadece fotograf ve hikaye eklenir insallah..

kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkürler ...darsısı başınıza inşallah...hiç hissetmeden atlatırsınız ...allah hepinize kolay doğumlar nasip etsin...

kızlar bugun giremedim evde yanlız kalmıyorum nette pek takılamıyorum o yüzden umarım herkes iyidir benim ara ara sancılar oluyor hala ama iyyim genel olarak

teşekkür ederim cnm allah hepimizin hakkında hayırlısını versin

ZUZUcum güzel dileklerin için sana da teşekkür ediyorum, gelsin bebişlerr sağlıcakla:ecrin_bebek::asigim:

selam arkadaslar türkiyede cati muaynesi nasil yapiliyo? neden bu kadar cok kisi ürküyo?? inanin merak ettim.. doktor nasil muayne edio anlatin bana yoksa burdaki muayneynen farklimi?

,merak ettim..
belimde sanci oldugu icin hastaneye gittigimde ebe bir iki parmagini kutumun icine bayagi bi sokup acilma varmi diye bakmisti cati kontrolude boylemi oluyor ki?
biraz aci hissettim ama kisa surdu acisi...

selam arkadaslar türkiyede cati muaynesi nasil yapiliyo? neden bu kadar cok kisi ürküyo?? inanin merak ettim.. doktor nasil muayne edio anlatin bana yoksa burdaki muayneynen farklimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…