2009 Ekim Anneleri

elalim onlar iste hakiki sanci :) kasilma filan degil yani :))) ahanda geliyo bebissss

kıss demee heycan yaptımdelikafadulden
karnımdada sertlik oluyo:kedi:
ee doğurim artık amaasırnaşık şey

olabilir canım...:asigim:
bu hafta dökülmemiz lazımm pıtır pıtır..........delikafadulden
kızlar gülicanı gören varmı....oda bugün 39.haftasını bitirdiii..acaba geldimi bebişiii:1rolleyes:

ayy evet dökülelim lalimmzemuszemus laelaelaelaelae yeterince büyüdü kuzularımızopuyorumnanaktan
yok cnm haftasonu falan ben hiç görmedim güliyi, doğursa haber verirdi kesin gezmeye gitmiştirzemuszemus

evet sekerim dogum belirtisi ama siddetli ve duzenli olacak.,..
2gundur bende de var ama duzen ve siddet yok
okadar cok adet olacak hissi veriyorki her tuvalete gidisimde kan varmi diye bakiyorumkaydirigubbakcemile3:kedi:

kısımm hevesimi niye kursamda bırakıyon:kedi: ne güzel heveslenmiştim doğurcam diyeekaydirigubbakcemile3 düzenli değil cnm:umursamaz:

kac gundur aklim onlarda canim yaa mafoldumben
sirf merakimdan sabahin korunde kalktim..yaa insaallah sag saglim bulunurlar..
doguma girecek arkdaslar dua etsin lutfen..dogum yapanin duasi kabul olurmus...

konuyla alakasiz ama mügeye bakiyomusunuz`?? kayip cocuklar halen bulunamadi ya:KK43:(( ooffoooffff

elalim onlar düzenli olmasi lazim anadinmi :) beyle ara ara gelirse önemseme ama yinede saate bak nolur nolmaz :))

sekerim bi anda duzenli ve siddetli sekilde baslamiyormus yavas yavas siddeti ve sIkligi artiyormus.bakarsin bu geceye kadar artar sancilarinkaydirigubbakcemile3
kalk yuruyus yap 1 saat gel birde ustune 20 tane hurma yeeekaydirigubbakcemile3 ee birde ustune sicaga yakin suyla banyo yap belki gelirsositososito

kısımm hevesimi niye kursamda bırakıyon:kedi: ne güzel heveslenmiştim doğurcam diyeekaydirigubbakcemile3 düzenli değil cnm:umursamaz:

bende çokk özledimopuyorumnanaktan dün gece rüyamda bende emziriyodum yavrumuuopuyorumnanaktan
inşallah rüyandaki gibi pıt diyee çıkartırsın kuşumzemuszemus

opuyorumnanaktan ay iişallah kuzuumm hepimiss
günaydin zuzu ve elali kim ne pirtlatmi$ :)

ben şekerimm kaydirigubbakcemile3
İşallah hepiniz,normal doğum bekleyen anneler acısız sızısız bir batında pırtlatırsınız,böyle günü,saati belli olunca insan korkuyoo,korku derken ters birşey olursa,ben hiç ameliyat olmadım hayatımda,nasıl olacak diye merak ediyor,bir de zaten tansiyon ve kan pıhtılaşması sorunu var,tabi bunlarda tuz biber oluyor...
iişallah cnm ya.korkma sende düşünsene yrn busaatler koklaşıo olcaksınıs kuzeyinlen
kuşum zuzumm gerçekte çıkaramadı ama rüyasında kızını pırt diye çıkartmışkaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 lülülülülülü
kızlar karnımda ve bilimde adet olcakmışım gibi ağrı var:kedi: doğum belirtisi olabülümüCADIARZU
olabilirrr...kaydirigubbakcemile2 dün ben de ilk kez gerçek doum şeyi yaşamışım hbrim yok..gece nurefsanın werdiği linkten okuyuncak anladımkaydirigubbakcemile3 hep diyorumya sancıyı anlamadan dourcas diye kaydirigubbakcemile3
olabilir canım...:asigim:
bu hafta dökülmemiz lazımm pıtır pıtır..........delikafadulden
kızlar gülicanı gören varmı....oda bugün 39.haftasını bitirdiii..acaba geldimi bebişiii:1rolleyes:

haftasonu hiç görmedim sanırım llaim...ayy mrk ettim bak şimdi..amam hbr werirdi kuzum ya
konuyla alakasiz ama mügeye bakiyomusunuz`?? kayip cocuklar halen bulunamadi ya:KK43:(( ooffoooffff

ben izlemiorum cnm ööle şeyler..moralimi bozcak şeyler yani.sen de izleme

Selam kizlar nasilsiniz???ben bu gece ruyamda hastanedeydim doktorum sezeryan icin 5 ekime randevu vermisti.....cok ilginc dimi??simdi 5 ekimi beklerim dort gozle gerci normal dogum demisti doktorum ama carsamba hersey belli olacak tam olarak...

elalim onlar düzenli olmasi lazim anadinmi :) beyle ara ara gelirse önemseme ama yinede saate bak nolur nolmaz :))

:kedi: yaaa benim ya suyum yaa nişanım gelse ben ne sancıdan nede bölee ağrılardan bişi anlamıyom:umursamaz:

sekerim bi anda duzenli ve siddetli sekilde baslamiyormus yavas yavas siddeti ve sIkligi artiyormus.bakarsin bu geceye kadar artar sancilarinkaydirigubbakcemile3
kalk yuruyus yap 1 saat gel birde ustune 20 tane hurma yeeekaydirigubbakcemile3 ee birde ustune sicaga yakin suyla banyo yap belki gelirsositososito

sırnaşık şeysırnaşık şey ayy inşallahhsositososito
dediklerini akşam kociş geldikten sonra yapim barii madem doğurcam yanımda oolsun:roflol:

opuyorumnanaktan ay iişallah kuzuumm hepimiss

ben şekerimm kaydirigubbakcemile3

iişallah cnm ya.korkma sende düşünsene yrn busaatler koklaşıo olcaksınıs kuzeyinlen

kaydirigubbakcemile3 lülülülülülü

olabilirrr...kaydirigubbakcemile2 dün ben de ilk kez gerçek doum şeyi yaşamışım hbrim yok..gece nurefsanın werdiği linkten okuyuncak anladımkaydirigubbakcemile3 hep diyorumya sancıyı anlamadan dourcas diye kaydirigubbakcemile3

haftasonu hiç görmedim sanırım llaim...ayy mrk ettim bak şimdi..amam hbr werirdi kuzum ya

ben izlemiorum cnm ööle şeyler..moralimi bozcak şeyler yani.sen de izleme

nann zuzuum ne linki verdi nurefsan belki bende yaşamışımdır öle şeyler:kedi:

mehaycım günaydın...hayırlısı olsun canım belkide 5 ekimde gelir bebişin...yerimseniben

Selam kizlar nasilsiniz???ben bu gece ruyamda hastanedeydim doktorum sezeryan icin 5 ekime randevu vermisti.....cok ilginc dimi??simdi 5 ekimi beklerim dort gozle gerci normal dogum demisti doktorum ama carsamba hersey belli olacak tam olarak...

5 ekim benim normal tarihimmzemuszemus inşallah sezercik değilde o tarihte normal kavuşursun oğluşuna, hakkında hayırlısızemuszemus

:

nann zuzuum ne linki verdi nurefsan belki bende yaşamışımdır öle şeyler:kedi:

söliemem özell bi bana werdi lülülülülülü ay bilmiorum şimcik gebelikle ilgili bişiydide..şey diodu..karnın sertleşiyo beline ağrı giriyo aynı zamanda o ağrı kasıklarına weya bacaklarından aşşaya doğru wuruyo..bu doum sancısıymış..düzenli gelincek çıkırtıyomuşsun..dün ilk kez baya şiddetli bi şekilde hissettim..düzensizdi

mehay hadi hayirlisii..Allah hayirlara cikarsin ruyani...

söliemem özell bi bana werdi lülülülülülü ay bilmiorum şimcik gebelikle ilgili bişiydide..şey diodu..karnın sertleşiyo beline ağrı giriyo aynı zamanda o ağrı kasıklarına weya bacaklarından aşşaya doğru wuruyo..bu doum sancısıymış..düzenli gelincek çıkırtıyomuşsun..dün ilk kez baya şiddetli bi şekilde hissettim..düzensizdi

Şeniz

X