2009 Ekim Anneleri

amaan hem de nasıl benim kide pek meraklı doguran varmı yeni diye sorar hergün aksam işten gelişte:)))) kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 bizimki cin gibi bakıyor arada bana anlatıyorr :))))))) fener macı ozeti izliyor
benimki cok yorulmus bugün 11 saat dersi varmıs dersanede sızdı :))) bende telefon klübesini izliyom kaydirigubbakcemile3 kapattım ama bi uyanırsa kükrer kesin kafamçokkarıştı

canım ben de aynı durumdayım gecmedi bi türlü antibiyotik verdi doktor onu içiyorum

Kizlar karinlariniz catlarken ne hissettiniz aci yanma falan kasinti zaten olurda baska??
yani benim birkac gundur acayip bir yanma var karnimda neden acaba yaa??

allah onları nasıl biliyosa öle yapsın... başka bısey demıyorum.bebeğime yansıtmamak ıcın kavga cıkarmıyom bı doğsun o zaman patlıcam valla.hatta heran patlıyabılırım....tutuyorum kendimi.takmıyım dıyom ama ... sabır ya sabır...

çok şükür bende de olmadı, üstelik cildim kurudur normalde ve krem falan da kullanmadım, yalnız su içtim bol bol, belki ondan olabilir

genetikmiş bn bı doktor u dınlemıstım tv de.... valla göğüsler catladı bnm karında yok henuz ama... kremlıyom yağlıyom bakalım....

ne olduysa şu son 1 ayda oldu canım:gitme:dah önce yoktu...bari karnım çatlamasın..şunun şurasında 3 haftamız kaldı:Saruboceq::Saruboceq:

vucut yapısı ile alakalı sanırım annem 3 cocuk dogurmuss ama catlagı yok ben resmen parcalandım (( simdi kalcalarım igrenc gobişim gitmeye basladı oooo gogsum aynı kaldı diye orası normal duruyor

o kadar cokmu catladin canim yaa ne zaman basladiki catlamaya?????

çok şükür bende de olmadı, üstelik cildim kurudur normalde ve krem falan da kullanmadım, yalnız su içtim bol bol, belki ondan olabilir

benimde cildim cok kurudur..ellerim kisin kurur catlar kanar krem surmesem dudaklarim desen ayni..cok kuru cildim cokk...o yuzden korkuyorum ya bende...

canim caresi bulundugunda bizim icin cok gec olur kesin.....gelecek nesilin isine yarayacak bence...

ne olduysa şu son 1 ayda oldu canım:gitme:dah önce yoktu...bari karnım çatlamasın..şunun şurasında 3 haftamız kaldı:Saruboceq::Saruboceq:

aynen bnm de cnm. karnımda görünmüyo ama arkadasım.doğumdan sonra bellı olur göbek dedı o zaman büzülüyomus karın suan gergınlıkten belli olmuyomus valla ne olcak bılmıyom.kese yapıyom bı de bn o da ii gelıyomus güya... derman olur belkı...

doğumdan sonra göbek sarkmasın dıye kaşkol gibi bısey sarın karnınıza arkadasım dedı bn öle yapcam ....

dur tahmin ediyim, gelenler kocanın tarafından di mii ?? :)

genetikmiş bn bı doktor u dınlemıstım tv de.... valla göğüsler catladı bnm karında yok henuz ama... kremlıyom yağlıyom bakalım....
insalalah olmaz canım benim en büyük korkum göğüslerımın catlaması

umaırm olmaz canım..logusalıktada krem kullanmak gerekıyormus. ben genetik olduguna ınanmıyorum annemınkı harıta gibi bend e daha catlak yok tabı dogumdan sonra ne olur bilmem. ben bol su içtim cok düzenli kullanmadım krem.sanırım suyum faydası oluyor

Kizlar karinlariniz catlarken ne hissettiniz aci yanma falan kasinti zaten olurda baska??
yani benim birkac gundur acayip bir yanma var karnimda neden acaba yaa??

canım ben 6.ayda çatlamaya başladım.başladıktan sonra zaten gerisi çorap söküğü gibi geliyo.şimdi harita gibi.ben engel olamadım.bende normalde çok su içerim.özellikle hamileliğim boyunca suyum azalmasın diye günde en az 2 litre su içmişimdir.ama bende hiç bişey fayda etmesi.çatlarkende hiç bişey hisstmedim.

canim caresi bulundugunda bizim icin cok gec olur kesin.....gelecek nesilin isine yarayacak bence...

öyle deme mehayım ya..umutlarımı köreltme benimsenağlama
çaresi bulunduğunda 40 yaşında falan olursam gene de yaptırırımkaydirigubbakcemile340 ından sonrasını bilemem:uhm:

kesinlikle suyun faydasi oluyor canim..insallah yoktur olmazda...
iyi geceler mehay

iyi geceler canim...a.s.

dur tahmin ediyim, gelenler kocanın tarafından di mii ?? :)

evet kuzeni.... bnm ailem uzakta baya gelmezler hatta aramazlar belli gun ve saatlerde rahatsız etmıyelım dıye... ne bılıyım bana belkıde o yuzden cok tuhaf gelıyo böyle seyler... ama normal zaman olsa neyse hamılelıkte de olmaz kı cnm....bnm kocam da var suç..

cok uzucu yaaa:çok üzgünüm:
öyle deme mehayım ya..umutlarımı köreltme benimsenağlama
çaresi bulunduğunda 40 yaşında falan olursam gene de yaptırırımkaydirigubbakcemile340 ından sonrasını bilemem:uhm:

:roflol::roflol: 40 indan sonra nedecen dimi ama...sırnaşık şey

karnımda yok gibi ya...doğumdan sonra olursaakannehirsarkma için ben de korse kullanmayı düşünüyorum..hele bi gelsin kuzular sağ salim de..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…