2009 Ekim Anneleri

selam kizlar nasilsiniz??
catlaklardan bahsetmissiniz...nalosum yakin zamanda dogum yapanlarin cogu erken dogum yaptigi icin catlaklari olmadi yada cok az oldu zaten catlaklar en cok 37. haftadan sonra cikmaya baslarmis...

hosgeldın cnm.... çatlıyo engel olamıyoz :KK43:((( sen de durumlar nasıl,?

yaffff :KK43:(( gorunce sok oldum kırmızılar tam kırmızı degil ama elle hissediliyor
selulutler gecer belki canım kilo verdiginde kalmıyor sanırım
ama catlaklar kalıcı:KK43:((((

bizimki trt1 de bitti sanırım kızlar tv 8 dekini izliyor :)))))))) daha onceden daha cok izliyrdu dırdırımdan bıktı azaltı onemli mac oldugunda kırmıcakmısım :))))) herzamn izlemiyormuş bende izin veriyorum bazenn kaydirigubbakcemile3

nalosum karninmi catladi canim???ne zaman??cok kilo almadinki kasidinmi ne yaptin??

selam kizlar nasilsiniz??
catlaklardan bahsetmissiniz...nalosum yakin zamanda dogum yapanlarin cogu erken dogum yaptigi icin catlaklari olmadi yada cok az oldu zaten catlaklar en cok 37. haftadan sonra cikmaya baslarmis...

h.geldin mehayımmm Şeniz off sorma cnm ya daha 36 haftada nsıl catlamışşş tam gobegimin ortasında çok moralim bozulduu

h.geldin mehayımmm Şeniz off sorma cnm ya daha 36 haftada nsıl catlamışşş tam gobegimin ortasında çok moralim bozulduu

kremlemeye devam et canim..ilk kasiklardan basliyormus sanirim gittikce yukari cikiyor sonradan kasima sakin cok kasinsa bile..kasidinmi kiz yoksa:eek:lmaz:

Ne listesi kizlar yaaa???
Bende catlak yok gorunurde ama karnim acayip geriliyor aciyor ve yaniyor catladi catlayacak gibi hissediyorum cok fena...

çatlaklarda malesef en önemli fakör bünye, yani çatlıycaksa ne yaparsan yap çatlıyor, ama yine de karın bölgesini kremlerle nemlendirmek ve bol su içmek bir nebze de olsa işe yarayabilir.

hiç sorma cnm, düşüncesizlikte (yada bencillikte mi desem) son nokta yaniiiii....
bir haftadır bunalımdayım.

anlayıssız insanlar... en sevmediğim tipler ... gercı bana da gelebılir bır gece de olsa.kocama sen yaparsın dedım... ağlıcam bnde sınırden .... nefret edıyorum...

nalosum karninmi catladi canim???ne zaman??cok kilo almadinki kasidinmi ne yaptin??

Ne listesi kizlar yaaa???
Bende catlak yok gorunurde ama karnim acayip geriliyor aciyor ve yaniyor catladi catlayacak gibi hissediyorum cok fena...

yok mehayım kasımadımmmm kasınmıyorda
kasıntı olsaydı kasımazdım birden olustular yatay cizgiler cok dikkatli bakınca goruluyor bide elledigimde hissediliyorr gobegim biraz daha buyuyunce daha da belirginleşicekler sanırımakannehir

benim karim harita gibi cok catlak var üstelik 2. aydan beri yag yürüyorum simdi sadece kasindiginda krem sürüyorum o kadar artik

kremlemeye devam et canim..ilk kasiklardan basliyormus sanirim gittikce yukari cikiyor sonradan kasima sakin cok kasinsa bile..kasidinmi kiz yoksa:eek:lmaz:

genetikmiş bn bı doktor u dınlemıstım tv de.... valla göğüsler catladı bnm karında yok henuz ama... kremlıyom yağlıyom bakalım....

çatlaklarda malesef en önemli fakör bünye, yani çatlıycaksa ne yaparsan yap çatlıyor, ama yine de karın bölgesini kremlerle nemlendirmek ve bol su içmek bir nebze de olsa işe yarayabilir.

canim cilt yapisiyla alakali tabi esnek bir derin varsa catlamiyorsun...ben daha once bir rahatsizliktan dolayi bazi ilaclar kullanmistim ve bu ilaclar yuzunden 3 ayda 10 kilo almistim..ve bacaklarimin arkalari belim bile catlamisti..hamilelikte kesin karnim catlar diyordum cok kafama takiyordum bu konuyu (halada takiyorum bari orasi kalsin catlamayan)
...ama su anda gorunurde bisey yok yani hergun aynayla kontrol ediyorum ama yok gibi ne kirmizi ne mor cizgi var..damarlarim cok belirgin yalniz karnimda bazen catlak saniyorum onlari ama arkadasim damar onlar dedi gecen gun demekki yanilmamisim..zaten hic kasinmiyorda karnim cok sukur..bu iki gundur biraz kasinti var ama kasimiyorum..insallah karnim catlamaz bari orasi catlamasin cok uzulurum her tarafim catlak dolarsa..ama olursada cani saolsun bebisimin onemli degil...kurban olurum ona ben :asigim:varsin catlasin derim...:çok üzgünüm:

anlayıssız insanlar... en sevmediğim tipler ... gercı bana da gelebılir bır gece de olsa.kocama sen yaparsın dedım... ağlıcam bnde sınırden .... nefret edıyorum...

ben gelmeden önce çok ağladım ama ne oldu? geldiler işte, olan yine bana oldu, üzüldüğümle kaldım. boşver hiç moralini bozma inan kimse umursamıyor bile, kocalara göre herşek çok kolay, önemsiz hep biz büyütüyoruz herşeyi. sana ve bebişine yazık, 1-2 gün sık dişini.

Selam hanımlar...benim de yarama bastınzmafoldumbengöbeğimde yok ama basenlerim ve popom örümcek ağına döndü...bekarken de vardı ama olanın üstüne kırmızı kırmızı yenileri eklendi...bir de kaşınıyo ki anlatamam,çıldırtır insanıÇok üzgünüm çoook

şu çatlakların çaresini bulan cennetlik olacak vallahi...kadınların ne çilesi varmış:1no2:hele bi bulunsun çaresi,kaç para isterlerse biriktirip verip yok edicem onları:eek:klava:

çaresi bulunursa tabi:çok üzgünüm:

benim karim harita gibi cok catlak var üstelik 2. aydan beri yag yürüyorum simdi sadece kasindiginda krem sürüyorum o kadar artik

genetikmiş bn bı doktor u dınlemıstım tv de.... valla göğüsler catladı bnm karında yok henuz ama... kremlıyom yağlıyom bakalım....

vucut yapısı ile alakalı sanırım annem 3 cocuk dogurmuss ama catlagı yok ben resmen parcalandım :KK43:(( simdi kalcalarım igrenc gobişim gitmeye basladı oooo gogsum aynı kaldı diye orası normal duruyor

inş. sende cıkmaz mehayy yaa igrenc gorunuyor :sinifsinif:

canim yaa insallah..
ama bende yok diye sevinemiyorum inan gecen kizkardesim bisey dedi acayip moralim bozuldu...
dediki bendede 2-3 tanecik vardi dogum yapinp karnim inince cikti hepsi ortaya karnim harita gibi oldu dedi...yani dogumdan once karin gergin oldugu icin gorunmezmis ama dogumdan sonra inince cikarmis ortaya..belkide benimkiler sonrami cikacak ne...sevinemiyorum henuzzz:çok üzgünüm:
nalosum kac kilosun su an???

X